beste cetralisten in volle voorbereiding op volgend seisoen
kunnen jullie eens in jullie drukke ageda kijken om te zien of jullie de zesde december misschien kunnen vrijmaken om te gaan bowlingen of moeten jullie voor jullie schouw blijven wachten om te zien of hij de wortel niet zelf opeet
We zullen nog twee zondagen om 8u30 vertrekken hierna om 9u.
21-09: rit naar flobecq 28-09: Rit door de Zwalmstreek (kortere rit, na de rit een hapje en een drankje om het seizoen af te sluiten).
Vanaf Oktober starten we dus om 9u en is iedereen welkom om eens met ons mee te rijden en zo de club te leren kennen. Dus zeg het verder.
Er is ook nieuws omtrend de nieuwe uitrusting voor volgend jaar, wij zouden deze kopen bij De Geest Sport in Kalken. Jullie kunnen de artikelen bekijken op www.degeestsport.be . We zijn wel nog bezig om enkele sponsors aan te trekken.
degenen die niet meerijden met de wielerwedstrijd in wanzele worden uitgenodigt om zaterdag te komen kijken en achteraf ons iets aan te bieden alst maar bier is omdat we zowiezo dorst gaan hebben om zes uur starttijd zoudengaan vertrekken als het een beetje meezit bij deze is iedereen uitgenodigd en ge weet diegene die niet aanwezig is gaat grote dorst hebben dus kom cris , hendrik , arnie , koen en de frank voorzien in spijs en drank
* 1-08: Om 17u30 rijden enkelen van onze club mee in de 8 van Lede voor wielertoeristen, degenen die niet meerijden, kunnen natuurlijk komen supporteren ( Chris, Wesley, Koen, Dietrich, Frank, Arnie en Patrick hebben zich ingeschreven ).
* 3-08: Urbain had nog een mooi ritje in gedachte.
* 10-08: Een parcours van Wesley met beklimming van de Valkenberg.
* 15-08: -In de voormiddag zal er ook een rit gereden worden. -In de namiddag om 15u is het een fietstocht "dwars door Lede" waar wtc central en wtc deheiplastrappers aan meewerken. Dit wordt georganiseerd door de sportraad van lede. Inschrijving vanaf 14u aan het sportcomplex "de Ommegang". Dit is een gezinsfietstocht van 30km dus de vrouwtjes en kinderen kunnen ook meedoen. De mannen worden wel verwacht om in de tenue van de club hieraan mee te doen. Er word aan ons gevraagd om deze groepte begeleiden. De begeleiders nemen gratis deel, de andere deelnemers betalen 5Euro (tombola en drankje inbegrepen). *17-08: -Een parcours van Mark en Urbain ( 92km ).
*24-08: -Het parcours van Wesley dat door regen niet gereden is (10-08).
*31-08: -Muur-Bosberg. Na de rit is er een vergadering gepland.
Zondag wordt er een halve rustdag ingelast aangezien er meer bergaf in de rit zit dan bergop,en den bergop is niet om over naar huis te schrijven. We rijden naar de zwalmsteerk maar ook niet helemaal.Munte - gavere -zwalm-michelbeke
frank
de rit is dus een beetje uitgesteld maar niet vervallen ge weet het ge moogt u sloefkes meebrengen
Morge rijd ik men koers te Pepingen aan Cafétaria Museum Terkammen, Terkammenstraat 11, Bogaarden. Start is om 3 uur. Bedankt aan de mensen die komen kijken zijn vorige week op het provinciaal kampioenschap.
Zaterdag 5/04/08 rijd ik mijn koers in Wambeek-Ternat. Inschrijvingen: Parochiehuis, Langstraat, Wambeek. Er is een bergklassement voor degene die van een mooi spektakel houden. Start vind plaats om 15:00 uur. Bedankt aan de mensen die vorige week zijn komen kijken.
We zijn gisteren ondanks het slechte weer dan toch nog vertrokken met een klein groepje voor onze rit over de arme kleie. We waren bijna terug droog maar de weergoden hebben de laatste 10 km ons toch nog wat afkoeling gegeven. Ondanks alles(2x platte band en regen) was het toch nog een leuke rit. zondag rijden we een rit van Urbain naar Geraardsbergen met één beklimming en het is niet de muur.
Zondag doen we een rit naar Horebeke van +/- 75 km met de beklimming van de Armekleie ( niet al te lastig), dit is het bergje voorbij de woning van Van Petegem links naar omhoog.
Zaterdag 29/03/08 koers ik ook te Strijpen. Start is aan Café De Luchtbal, Meerlaan 1 om 3 uur, een koers van 93 km. Bedankt aan de mensen die vorige week zijn komen kijken.