- De jaarlijkse BBQ van onze U16-ers zal niet doorgaan op 26/04 gezien ook de club dan een BBQ organiseert. Een nieuwe datum zal nog medegedeeld worden.
- De eindevaluaties komen eraan. Op donderdag 10/04 is het zover. Ik zal nog een lijst opmaken zodat iedereen zijn uur kent wanneer hij moet komen.
Onder een stralende zon werd de 4de ontmoeting tussen beide partijen op gang gefloten. De voorgaande partijen waren steeds goed voor veel spanning. Deze wedstrijd zou niet anders zijn. De eerste helft kreeg de thuisploeg de meeste en beste kansen. KVK kon maar weinig druk zetten op de tegenstander. De duels en de 2de bal waren steeds voor Harelbeke. Het leek wel of teveel spelers last hadden van de warmte. Er werd te loom gevoetbald en we kregen geen voet aan de grond. Gelukkig konden we de rust bereiken met een 0-0 score. De de helft werd er wel beter gevoetbald en konden we meer weerwerk bieden aan de thuisploeg. Toch was het Harelbeke dat de score kon openen door een licht toegekende strafschop. Op dat moment zeker verdiend. Na het doelpunt kwam KVK onder stoom en drong de thuisploeg terug op de eigen helft. Op een mooie aanval op de rechterkant kreeg Robin de bal mooi in de loop gespeeld. Oog in oog met de thuisdoelman wist hij koelbloedig af te werken. 1-1 en opnieuw een wedstrijd. KVK ging door op zijn elan en kreeg de beste mogelijkheden. Met nog 5 minuten te spelen kreeg KVK een hoekschop , na wat geharrewar voor het thuisdoel, trapte Robin de bal hoog in het doel tegen de netten 1-2. De roodwitten leken op weg naar de overwinning. We scoorden nog de 1-3 maar dit doelpunt werd afgekeurd omdat de bal over de achterlijn zou geweest zijn. Dit was wel spijtig want met dit doelpunt was de wedstrijd gespeeld. Nu kreeg de thuisploeg opnieuw moed en trok onverschrokken in de aanval. De 80 minuten waren reeds verstreken toen Martijn met een formidabele reflex de bal over het doel kon verwerken. De daaropvolgende hoekschop werd eerst nog goed weggewerkt maar uit de 2de lijn kon een thuisspeler de bal recupereren en met een volley-trap Martijn verschalken, die de bal nog net met de vingertoppen kon raken maar niet voldoende kon wegduwen. Wederom een doelpunt in de toegevoegde tijd waardoor we puntenverlies leden. Na de wedstrijd konden we toch tevreden zijn met het gelijke spel. Harelbeke was zeker de betere voetballende ploeg, maar KVK heeft opnieuw weerbaarheid getoond. We zetten een mooie reeks neer en met nog 3 wedstrijden te gaan in deze gesplitste competitie kunnen we nu al spreken van een goed seizoen.