Robert Gesink won voor het tweede jaar op rij de giro dell'' Emilia. Voor Dan Martin en Michele Scarponi. Gesink zet nu alles op de ronde van Lombardije.
Hallo wij zijn Niels en Jeffrey, twee vrienden, we zijn beide 14 jaar en we zijn allebei gefascineerd door de wielersport. We verzamelen ook allebei alles wat met de koers te maken heeft zoals petjes, truien, handschoenen,... Maar we verzamelen alle twee toch het meest gesingeerde fotokaarten van wielrenners. Zo hebben we toch al een handtekening van Contador, Cancellara, Cavendish, Valverde en nog honderden anderen. Zowel bekende als minder bekende renners. De bedoeling van onze blog is eigenlijk dat we mensen leren kennen die ook gebeten zijn door wielermicroben en eventueel ook handtekeningen verzamelen. Om zo eventueel te kunnen ruilen. Daarom zetten we zo spoedig mogelijk een lijst van al onze dubbele gesigneerde foto's op onze blog. Als u dan een interressante naam ziet kan u ons contacteren op onze e-mail adressen die er ook opkomen of u laat een bericht in onze gastenboek op onze blog.
Daarmee staan onze eerste woorden op onze blog. Hopelijk leren we een heleboel nieuwe mensen kennen waarmee we kunnen ruilen.