Inhoud blog
  • De nadelen van Marihuana
  • Dat kind heeft geen schuld.
  • Dat kind heeft geen schuld.
  • domste leugens binnen een zaak die ik ooit van me leven gehoord heb.
  • Welcome
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    de dingen in mijn leven.
    Wat ik zie, meemaak en hoe ik erover denk.
    18-06-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.domste leugens binnen een zaak die ik ooit van me leven gehoord heb.
    ZOals ik al eerder heb aangegeven in mijn eerste blog, ben ik niet hier om mensen neer te halen. Zal ik ook nooit doen. Maar een paar weken geleden is er wel iets gebeurd waarbij ik mijn vraagtekens heb. Ik weet niet in hoeverre jullie gehoord hebben van de zaak waarbij er een beroving heeft plaats gevonden met daaraan gekoppeld een moord...... Of zelfmoord...... Want dat gedeelte zit me dwars. Verder is er gezegt dat er een groot geld bedrag in SRD is buitgemaakt. En het slachtoffer is een meisje van 18 jaar, dat met een jachtgeweer in haar borst streek is geschoten. Iedereen vondt het jammer. Ik vond het zielig. Ik kkon er bijna om huilen. Want laten we eerlijk zijn. Wat heeft dat arm meisje ermee te maken? Hoie wreed kan men tegenwoordiug zijn om een onschuldige in de zaak te doden?? Ja toch??

    Ok luister naar deze. Binnen een paar dagen komt de politie met een verklaring dat ze zichzelf met een jacht geweer in de borst streek zou hebben neergeknald. Kan jij jedat nu indenken? Toen werd verteld dat ze de surveilance tapes zou hebben weggegooid in een ton dichtbij huis om zichzelf daarna neer te knallen. Like dude!....... Hoe kom je in hemels naam daarbij???? Als ze zelfmoord wilt plegen zou ze daadwerkelijk de tijd hebben dat alles te doen? En hoe heeft ze die wapen nu in hemelsnaam op zichzelf weten te richten??? Dus daar haperde er al wat aan haar verhaal. En op FB kon je al heel wat vragen van mensen zien die dit verhaal voor geen cent geloofden. Volgens mij nog steeds niet. En toen kwam de vraag, WAAR IS DAN DAT GELD?????  Waarom zou ze eerst dat geld stelen?? aan wie heeft ze het gegeven?? waarom zou ze dan eerst geld stelen en dan zelfmoord stelen??
    Maar goed. Dagen gingen voorbij. Dat meisje is begraven en dan zou je denken dat er niets meer te zeggen viel. Nou mooi mis hoor. Na haar begravenis is dat geld volgens haar vader in de ijskast te vinden.... I mean like dude???? Wat deed dat geld nu ook nog in de ijskast?? Waarom zou iemand het in de ijskast verstoppen en WIE HEEFT HET DAAR GEZET???
    Dus kan je eigenlijk zeggen dat het verhaal nog steeds van geen kanten klopt. Maar ik vraag me dan af waarom de politie een verhaal zou laten publiceren door de media die niet klopt?? Hetleek wel alsof ze iemand beschermden. Maar dat is mijn mening hoor. Het kan ook ziojn dat ze lui zijn om te onderzoeken. Maar dat verklaart niet wat de waarheid is rondom het geld. Want deze zogenaamde zelfmoord zaak lijkt me nog steeds meer op een moordzaak dan wat anders. Altijd jammer mar ja. Wat valt er te doen??
    En ook al hoe er van alles hapert aan het verhaal is er nog steeds de vraag in hoeverre men bereid is dit zaakje nog een keer te onderzoeken.


    Geef hier uw reactie door
    Uw naam *
    Uw e-mail
    URL
    Titel *
    Reactie * Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)
    Reacties op bericht (0)



    Archief per week
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !

    Klik hier
    om dit blog bij uw favorieten te plaatsen!

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     

    E-mail mij

    Is er iets dat u verder met mij wenst te bespreken, sta ik altijd open voor uw mening. druk gewoon dat knopje beneden en stuur mij uw bericht toe. Ik probeer er zo snel mogelijk op te reageren.


    Blog als favoriet !

    Klik hier
    om dit blog bij uw favorieten te plaatsen!


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs