De trap staat volledig water pas en is nu zeer goed vast gezet tegen de muur. Wie wil kan nu dus met een gerust hart naar boven.
20-12-2008, 00:00 geschreven door Wesley en Aranka
19-12-2008
muur van de hal
Nu dat de trap recht staat kunnen we beginnen aan de muur van de hal. 1 deel van de muur staat al. Deze hebben we gelukkig nog helemaal kunnen zetten. Na deze muur was alle Gyproc op en konden we dus niet meer verder met die muur.
Gelukkig is deze week de aannemer van het vocht langs geweest. De muur is in orde, dus daar kunnen we nu mee verder. We hebben de studs gezet, elektriciteit gelegd, isolatie gestoken, ... En dan tja was ook alle isolatiemateriaal op! En konden we weer niet verder.
Dus morgen eerste werk langs de bouwcentrale rijden om isolatiemateriaal, gyrpoc en horizontale studs te gaan halen.
19-12-2008, 19:37 geschreven door Wesley en Aranka