Lieve eersteklassertjes van het eerste leerjaar B,
vanaf het moment dat de scholen weer opengaan, zal juf Chris het roer terug overnemen. We willen juf Tessa en ook juf Kathleen heel erg bedanken voor de goede zorgen en al het werk dat ze erin gestoken hebben om onze eersteklassertjes te krijgen waar ze nu al staan. Want jullie kunnen al heel veel...!! 
Hopelijk hebben jullie, tijdens deze toch wat vreemde paasvakantie, wat kunnen genieten van het mooie weer en de lekkere paaseitjes.
Voor volgende week hebben we weer wat thuiswerk klaar.
Voor de paasvakantie ging het vooral om herhalingsoefeningen. Volgende week staat er nieuwe leerstof gepland. We gaan leren tellen tot 20 met brugoefeningen.
Juf Chris heeft bundels met werkboeken gemaakt die op jullie bank liggen en die jullie vandaag, morgen of overmorgen op school mogen gaan afhalen. Zo kunnen we de oefeningen uit de werkboeken, die we normaal in de klas inoefenen, thuis maken. We werken eerst verder in maanboekje 8. Maanboekje 9 en leesboek 9 zijn voor een weekje later gepland.
*De eerste link verwijst naar het agenda:
https://vzwderankenbe-my.sharepoint.com/:f:/g/personal/ben_sillis_coloma_be/EorynY7azURAsyrGjh2Deq4BDGlYagu_Gf1_Wavr6FAdew?e=ox9AQD
*De tweede link verwijst ons naar een filmpje dat ons vertelt hoe we zo'n brugoefening tot 20 moeten maken:
https://vzwderankenbe-my.sharepoint.com/:v:/g/personal/ben_sillis_coloma_be/EZYWyqty3idEup6FXwf2IRoBiKlK16OvfcggaC-vmyCG0A?e=7Qxs6i
*De derde link toont ons in een filmpje hoe we een brugoefening moeten leggen met de blokjes in onze rekendoos:
https://vzwderankenbe-my.sharepoint.com/:v:/g/personal/ben_sillis_coloma_be/EfMoYVzOUcJIn1B8Av9_zSMBZ0qnlEUTS5L8ancU85j5XA?e=0rmJxc
De laatste link geeft je een overzicht van het overige werk dat we moeten doen volgende week, zoals lezen in het boek van "De sik van bok", rekenbladen, werkbladen in het maanboekje en ik pen boekje, zelfdictee, correctiesleutels enz...:
https://vzwderankenbe-my.sharepoint.com/:f:/g/personal/ben_sillis_coloma_be/EkAJwp2Cu61Jha40nfo1qVgBKf7TBgp_bTsEaLFOXK0isg?e=Qxc6nA
Graag had ik op maandag 20 april ook een praatbox gedaan van 11 uur tot 11u30.
Zo kunnen we aan mekaar vertellen wat we in de paasvakantie gedaan hebben... We kunnen natuurlijk niet alles vertellen. Dus denk even na wat je het leukst vond om te doen tijdens deze paasvakantie. Ik ben alvast héél benieuwd.
Geniet nog van het mooie weer.
Lieve groetjes,
juf Chris
|