en... ook op vrijdag de 13e was er een gezellige drukte op onze werf . Rik heeft alles eens goed bekeken en Harry schreef het nodige op in zijnen dikken boek . De elektriciens en de timmermannen werkten hard verder aan ons nestje. Tussendoor nog even een gaatje in de muur dichten bij de buren (want soms kennen onze bob de bouwers hun eigen kracht niet en zitten ze door de muur ). Ook aan de veiligheid werd gedacht en er werd zowaar een houten kunstwerk ontworpen in onze trappenhal, zodat het veilig oversteken is naar de ouderlijke slaapkamer. Als we Harry mogen geloven beginnen ze volgende week al met de pleisterwerken Wij kijken er alvast naar uit. Vergeet niet af en toe iets te drinken, hé mannen ?
hehe, er wordt flink doorgewerkt. We kunnen onze blog bijna niet meer bijhouden.... Vandaag werd er verdergewerkt door de mannen van sanitair, elektra en binnenschrijnwerk. Zoals jullie kunnen zien werd er al een heel aantal binnenwanden geplaatst. Deze morgen nog een flinke overlegronde gehad met al dat volk op de werkvloer en met onze keuken en maatkastenman. Vrijdagmorgen zal Rik zijn ogen goed moeten opentrekken om al dat werk te evalueren .
Senne is deze avond de werf nogmaals tot in elk detail gaan inspecteren . Hij dacht dat de rollen isolatie onze nieuwe zetels waren die mooi ingepakt klaar stonden. Elke verdieping werd grondig bekeken (want geen schrik op de grote ladder hoor ) De "bob de bouwers" hebben vandaag ook weer flink gewerkt. De wanden werden verder afgewerkt en ook Christophe heeft ons "doosje" waterdicht gemaakt. Nu moet enkel de ceder er nog opgetimmerd worden, maar dit is wachten tot de ramen geplaatst zijn. Doe zo verder
De "Vanderstapkes" zijn er vandaag goed ingevlogen . Een wirwar van elektriciteitskabels doorkruist onze woning. Hopelijk vinden ze de juiste uiteindjes op de juiste plaatsen terug . Ook de mannen van de binnenwanden zijn terug aan de slag. Onze kamertjes worden met al die metalstuds iets smaller, maar de muren staan op z'n minst recht Ook de isolatie wordt aangebracht zodat we niet teveel lawaai hebben van de buren of zou het zijn om het lawaai te dempen van onze kids náár de buren? Hopelijk blijft de werkvlijt duren, want wij zien het terug helemaal zitten