Het rommelt de laatste dagen serieus tussen Selena Gomez en Justin Bieber. Sinds Selena ontdekte dat Justin achter haar rug druk aan het sms'en was met zijn ex Jasmine Villegas is ze woedend op hem. Selena ontdekte het nieuws over Justins flirterige sms'jes via een Amerikaans tijdschrift. Toen ze Justin met de geruchten confronteerde ontkende hij die... om even later op zijn woorden terug te komen. Blijkbaar bracht hij de hele premièreavond van zijn film 'Never Say Never' waar hij bovendien Selena als date mee naartoe nam!) al sms'end met Jasmine door. De inhoud van die berichtjes is niet bekend, maar Selena kan niet lachen met hett feit dat hij nog steeds zo duidelijk met zijn ex bezig is. Ze gaf Justin daarom niet een mis te verstane boodschap mee: hij moet volwassen worden en haar een duidelijk teken geven dat hij klaar is voor een vaste relatie. Als hij dat niet doet, zal Selena er niet over aarzelen om een punt achter hun relatie te zetten. Ze wil immers niet verder met een jongen die niet voor de volle 100% voor haar kiest.
Justin kan dus maar beter snel zijn conclusies trekken, want Selena is nog steeds erg populair bij het andere geslacht. Cameron Quiseng, van de band Allstar Weekend, heeft zijn zinnen ook op haar gezet. Hoewel Selena en Cameron alleen maar vrienden zijn, en dat volgens Selena altijd zullen blijven, wil Cameron duidelijk meer. Nu Allstar Weekend binnenkort in het voorprogramma van Selena staat wanneer die op tournee gaat, is hij van plan zijn kans te wagen. 'Ik vind alles aan Selena geweldig. Daarom dat ik ook zo uitkijk naar onze tour samen', vertelde hij enthousiast. Hopelijk doet dit een belletje rinkelen bij Justin!
Het ontwerpersduo Domenico Dolce en Stefano Gabbana heeft speciaal voor Justin een feestje gegeven om hem te bedanken voor het dragen van hun kledij. Bieber verschijnt regelmatig op de rode loper met een outfit van hen. 'Justin staat voor een nieuwe generatie muzikale talenten. We zijn dol op zijn muziek. Tijdens de voorbereidingen van onze modeshow luisteren we er regelmatig naar', aldus Stefano Gabbana. Er word gefluisterd dat Justin het nieuwe gezicht van het modemerk zou worden. Ik hou jullie op de hoogte!
Onlangs was Justin in Israël en hij was enorm enthousiast om het land te bezoeken. Hij had echter geen rekening gehouden met de paparazzi 'Je zou denken dat de paparazzi wat respect tonen op heilige plaatsen. Ik wou alleen maar de kans krijgen om te lopen waar Jezus ooit liep. Mensen wachten soms hun hele leven op een kans als deze, waarom zou iemand dat van mij willen afpakken? Ik blijf de rest van de week in het hotel, is iedereen nu blij?', aldus een gefrustreerde Bieber. De ster had ook een kleine aanvaring met de Israëlische premier Netanyahu. Die was boos omdat Justin een afspraak zou hebben afgezegd met slachtoffertjes van een raketaanval in Gaza. Volgens Justins woordvoerder berust alles op een misverstand: 'Hij is net dankbaar dat hij die kinderen mag ontmoeten en heeft enkele van hen al uitgenodigd om naar zijn concert te komen kijken.'
Justin voetbalt heel graag en toen hij met FC Barcelona mocht trainen, was hij in de wolken. Zijn wolkje was zelfs zo groot dat hij droomde van een voetbalcarrière en grapte dat hij zijn zangcarrière zou opgeven. Gelukkig voor ons zijn de meeste dromen bedrog en blijft Justin dus zingen. Op www.youtube.com/joepiesfavorieten kan je Justins voetbalkunsten bewonderen, en zelfs een glimp van zijn blote borst opvangen. Allen daarheen!
Ik heb even een mededeling voor jullie allemaal! Ik vind het heel erg leuk dat jullie mijn blog bezoeken en al het laatste nieuws rond Justin Bieber lezen. Daarvoor wil ik jullie even bedanken. Ik vind het enorm tof om dingen te schrijven over mijn grote idool (waarschijnlijk ook jullie grote idool). Maar nu heb ik een vraagje voor jullie... Jullie bezoeken mijn blog, maar zouden jullie ook zo vriendelijk willen zijn om op polls, forums,... te reageren? En als je mij iets wilt vertellen of mededelen, dan mag je altijd een berichtje achterlaten in het gastenboek. Ik kijk elke dag op mijn blog, dus ook in het gastenboek. Als jullie dan een vraag hebben, kan ik het misschien ook beantwoorden! Alvast bedankt voor jullie begrip!
EIN-DE-LIJK! Justin Bieber krijgt een wassen beeld in Amsterdam, Londen én New York! Het meisjesidool is erg in zijn nopjes: "Het is gewoonweg fantastisch om als wassen beeld onsterfelijk gemaakt te worden en langs mijn idolen zoals Michael Jackson, Prince, Beyonce en Usher te mogen staan." Een aantal maanden geleden kregen de werknemers van 'Madame Tussauds' nog duizenden aanvragen voor een evenbeeld van Justin, en kijk het is hen gelukt! Dus je weet wat je te doen staat, allemaal naar Amsterdam!
Justin Bieber won op de Kid's Choice Awards (KCA's) maarliefst 2 awards! Hij kon er jammer genoeg niet bij zijn, maar hij bedankte iedereen via een videoboodschap. Hij won de awards voor "Beste zanger" én "Beste song" voor "Baby" natuurlijk.
Hier nog eens alles op een rijtje:
Beste film: 'The Karate Kid' Beste filmacteur: Johnny Depp in 'Alice In Wonderland' Beste filmactrice: Miley Cyrus in 'The Last Song' Beste animatiefilm: 'Despicable Me' Beste TV-show: 'iCarly' Beste TV-acteur: Dylan Sprouse in 'The Suite Life On Deck' Beste TV-actrice: Selena Gomez in 'Wizards Of Waverly Place' Beste TV-sidekick: Jennette McCurdy in 'iCarly' Beste band: The Black Eyed Peas Beste zangeres: Katy Perry Beste zanger: Justin Bieber Beste song: 'Baby' van Justin Bieber The Big Help Award: Justin Timberlake
Bieberfever. Het lijkt wel of iederéén het heeft. Justin Bieber's jongste album 'Never say Never' ging in België namelijk al 15.000 keer over de toonbank, wat goed is voor een gouden status. In totaal heeft de 17-jarige knapperd in ons land trouwens al meer dan 65.000 albums verkocht. En dat is dan weer goed voor een dubbele platinumstatus. En een dubbele proficiat: proficiat én proficiat!
Het overkwam zijn bloedeigen moeder toen ze op het podium geroepen werd in Berlijn om haar verjaardagstaart in ontvangst te nemen. Pattie leunde bij het kaarsjes uitblazen iets te veel naar voren, waardoor de lokken vuur vatten. Gelukkig kon haar zoon, Justin, de vonken vlug doven. Mama Pattie bedankte zoonlief achteraf op Twitter met de woorden: 'Thank u @justinbieber voor de taart (en om me in verlegenheid te brengen op het podium lol)'.
Sinds kort kent iedereen Ian Thomas, die een dikke maand geleden nog volledig onbekend was. Hij is de "Vlaamse Justin Bieber", zeggen ze. Hij scoorde met zijn single "Baby" in de top 30. Hij nam ook een bijhorende videoclip op die je kan bekijken op zijn officiële pagina op Netlog. Zijn jullie fan van Ian Thomas, of gaat jullie voorkeur toch naar de enige echte Justin Bieber? Schrijf jouw mening in het forum met de titel: Justin Bieber vs. Ian Thomas.
Justin heeft een eigen documentaire over zijn leven, genaamd: Never say Never! En het coolste is, het is in 3D! Met het 3D-brilletje dat je op hebt lijkt het dat je op een moment Justin's hand écht kunt aanraken! Never say Never scoorde in Amerika al beter dan Michael Jackson's film: This is it! Wereldwijd kan hij nog niet tippen aan de King of Pop, maar binnen een paar jaar komt daar verandering in!
Onlangs was Justin Bieber in ons landje, namelijk op 30 maart. Hij gaf een spetterend optreden en dat was het dan ook, Justin had heel graag ons land(je) willen verkennen, maar daar was jammer genoeg geen tijd voor. Hij moest direct na het optreden al met zijn tourbus naar zijn volgende optreden.
Justin's Vlaamse "One Less Lonely Girl" was Maxime (19) uit Schoten... Maxime heeft de droom van haar leven écht beleefd! Ze kwamen naar haar toe en vroegen of ze Justin's "'One Less Lonely Girl" wilde zijn, voor dat ze het wist zat ze op het podium. Justin zong voor haar én kreeg een knuffel én kreeg een ruiker bloemen. Een droom van vele meisjes!!
Vele fans zullen dit erg vinden, maar Justin heeft een lief. Namelijk Selena Gomez. Het gerucht deed al even de ronde, maar nu is het officieel, ze zijn een koppel. Als je het vriendinnetje van Justin bent, heeft dat ook zijn nadelen. Selena krijgt nu van alle Bieberfans haatmails, en word zelfs bedreigd met de dood! Vind je het goed dat ze een stelletje zijn of juist niet? Laat je mening achter in het forum met titel: Justin Bieber & Selena Gomez zijn een koppel. Ik ben benieuwd wat jij ervan vind!
Gerucht 1: De foto van Justins rijbewijs is héél lelijk WAAR Je zou denken dat Justin blij was toen hij slaagde voor zijn rijexamen en meteen mocht poseren voor de digitale foto op zijn rijbewijs. Dat was hij ook, alleen zie je dat niet op de foto. Justin ziet er dodelijk vermoeid, wat verveeld en vreselijk ernstig uit. Hij lijkt net Ken van Barbie, niet de knappe jongen die anders op foto's staat.
Gerucht 2: Justin en zijn ex hebben ruzie VALS 'Caitlin is een heel, heel, heel lief meisje', zei Justin onlangs. 'Zij is één van die mensen met wie ik de rest van mijn leven bevriend zal blijven.' Hoe close? Heel close! De 2 zijn onlangs samen op vakantie gegaan naar de Bahama's. 'Als vrienden', benadrukt de moeder van Justin. Maar Caitlin was de dagen na de romantische reis wel erg ophartig op haar Twitter. 'Ik haat het wanneer jij moet vertrekken. Dan is het alsof de helft van mij weggerukt wordt. Ik kijk nu al uit naar het moment dat ik je gezicht weerzie. Ik mis je nu al. xxx', schreef ze. En even later: 'Door jou lach wil ik je zoenen' met een hartje achter. Dat lijkt meer op een liefdesverklaring van een lief dan van een 'gewone vriendin'. Is Caitlin nog wel Justins ex? Nee! Volgens insiders zijn ze door die romantische vakantie opnieuw dichter naar elkaar gegroeid.
Gerucht 3: De moeder van Justin wil voor Playboy poseren VALS Vorige week kon je in Joepie al lezen dat Justin heel kort en krachtig op deze roddel heeft gereageerd: 'Mijn mama heeft waarden... en voor de rest wil ik er geen woorden aan vuil maken.' Ondanks die duidelijke reactie, blijft het gonzen dat Pattie gezwicht is voor het grote geld van Playboy. Het blad zou minstens 40.000 euro willen betalen voor de naaktfoto's. Alsof de familie van Bieber dat geld nodig heeft, hij verdient voldoende en dat op een eervolle manier. Mét zijn kleren aan.
Gerucht 4: Justin werd gearresteerd VALS De politie van Maryland kreeg op een avond een heel opmerkelijk telefoontje: 'Ik heb Justin Bieber in een bar zien zitten en hij dronk alcohol terwijl hij nog maar 16 is en je hier op je 21ste mag drinken.' De politie rukte meteen uit. Tieners die in de VS drinken worden als ze op heterdaad betrapt worden zonder pardon opgepakt en meegenomen naar het politiekantoor. Met underagedrinking, zoals het daar zo mooi heet, wordt niet gelachen. Toen de politie de Mug and Mallet-bar binnen kwam, zagen ze inderdaad iemand zitten die als 2 druppels water op Justin leek: Hetzelfde kapsel, dezelfde bolle wangen en mooie glimlach. Ze vroegen meteen de identiteitskaart. Bleek dat het een 27- jarige vrouw was: Katie Cormie. 'Ik word vaak met Justin verward', zei ze tegen de agenten die haar niet wilden geloven. Pas toen ze haar identiteitsbewijs uitvoerig hadden besturdeerd, kon zij hen overtuigen en mocht ze haar drankje gewoon opdrinken.
Dat Justin Bieber een meisjesmagneet is, dat wisten we al langer. En dat vindt hij zelf niet erg. Hij is single en staat voor alles open. Maar ook voor oudere vrouwen, veel oudere vrouwen? Zijn moeder Pattie alleszins niet. 'Het maakt me bang dat die oudere vrouwen Justin zo aanklampen en ondubbelzinnige voorstellen doen'. Tijdens handtekeningsessies worden jonge meisjes begeleid door hun moeder of oma, die zelf om een handtekening vragen. Daarbij geven ze hun telefoonnummer aan hem en fluisteren hem ook zoete woorden in zijn oor. Justin Bieber is gelukkig alleen geïnteresseerd in zijn jongere fans. 'De meisjes op de eerste rij zijn altijd zeer sexy gekleed, ik vind dat niet erg',zegt hij. Maar zijn moeder houdt hem kort. 'Justin heeft beloofd maagd te blijven!', zegt ze. Oké, dat was duidelijk... Handen thuis.
OOK OUDERE STERREN HEBBEN BIEBER-FEVER! Katy Perry (26) is zot van Justins muziek. Zou Fergie (35) heb 'Bieberlicious' vinden?! Kim Kardashian (30) kan haar handen niet thuis houden.
Het zware verleden van Justin Biebers moeder Pattie Malette.
Het had niet veel gescheeld of Justin Bieber had nooit geleefd. Zijn moeder Pattie Malette probeerde - voor ze zwanger was! - namelijk zelfmoord te plegen. 'Ik werd als kind misbruikt en kon dat niet verwerken'zegt ze. Pattie Malette, de mama van Justin Bieber heeft al een héél zwaar leven achter de rug. Aan Joepie vertelt ze voor de eerste keer over die donkere gebeurtenissen die haar leven compleet veranderden. Of: die haar leven bijna verleden tijd maakten. 'Ik werd als kind misbruikt', begint Pattie haar verhaal. 'Mijn hele jeugd is er door verknald. Ik kon het maar niet verwerken, wat ik ook probeerde.' Eén van de dingen die Pattie probeerde om alles te vergeten, was drank en drugs te gebruiken. Elke dag opnieuw was ik dronken of stoned of allebei tesamen. Ik dacht dat ik zo een beter leven zou krijgen, maar uiteraard was dat niet het geval. 'Ik werd verslaafd, ging niet meer naar school en uiteindelijk zag ik het leven nog minder zitten.' Pattie zat zo diep dat ze er probeerde een einde aan te maken. 'Ik ben zonder om me heen te kijken op een drukke straat gelopen met het doel omvergereden te worden door een auto en te sterven', zegt ze. 'Maar een grote vrachtwagen kon mij nog net ontwijken. Ik leefde dus nog. Tegen mijn zin.' De volgende stap die Pattie - onder druk van haar familie - zette, was zich laten opnemen in een psychiatrie. 'Daar begon ik mijn drugsgebruik stilaan af te bouwen tot ik van een dokter te horen kreeg dat ik zwanger was. Sindsdien heb ik geen drank of drugs meer aangeraakt. Ik wilde een goede, gezonde moeder zijn. Justin heeft dus eigenlijk mjn leven gered!'
'Laat je vrienden nooit vallen' 'Blijf je vrienden altijd trouw en laat ze nooit vallen. Er zijn mensen die net als ik plots beroemd worden en hun vrienden alsof het niets is, laten vallen. Als je dat doet, ben je absoluut slecht bezig. Zoiets kan je trouwens ook nooit goedpraten. Als ster heb je uiteraard minder tijd voor je vrienden - als zij écht goede vrienden zin, begrijpen ze dat -, maar dan kan je hen wel nog altijd regelmarig sms'en of bellen. Met elkaar in contact blijven, betekent al heel veel.'
Justin Bieber volgende week EINDELIJK bij Joepie!!
Hallo Justin Bieber- liefhebbertjes!
Ik weet niet of jullie het allemaal weten maar Joepie deelt 10 weken lang hottiecards uit. En raad eens wie er bij zit.... Natuurlijk niemand minder dan Justin Bieber! Er zijn nu al 9 weken voltooid, en dus weten we wie er allemaal in de pakjes gaat zitten. Justin Bieber gaat in de pakjes zitten, na zoooooolang wachten is het zover! De hotste tieneridool kan nu EINDELIJK meedoen met het kwartet. Alle Joepie - lezers zaten weken lang te wachten en te wachten. Nog een paar dagen volhouden en je kan het kwartet spelen met je familie, vrienden, klasgenoten,... Ik wens jullie alvast héél erg veel plezier!