Inhoud blog
  • Afscheid
  • Welkom oma in de hemel
  • waardig sterven ?
  • berichtje van Robbe
  • Tranen
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    oma
    hoe oma stap per stap terugkomt.
    28-03-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.zondag 28 maart
    9 uur :
    Ik heb goed geslapen. Gelukkig. Ook de kinderen en Tom hebben goed geslapen. Katrijn heeft examens, maar heeft veel steun van haar vriendinnetjes. Ik bel naar de intensieve en alles is nog steeds stabiel. Goed zo.
    Het is vandaag palmzondag. En het uur is veranderd. Ik bel naar opa en die heeft ook goed geslapen. We zijn klaar voor morgen.
    In de mis speelt Katrijn toneel over het lijdensverhaal van Jezus. Ik krijg het moeilijk, want oma is er niet bij. Ze zou zo fier zijn op haar kleindochter. Caroline steunt en troost me. Straks ga ik oma allles vertellen. Goed dat we op deze parochie wonen. Ik word gedragen door enkele mensen. In de kerk branden heel veel kaarsen.
    Opa , Tom en Robbe gaan naar de zee om de caravan in orde te brengen tegen dat oma weer mee kan. Katrijn gaat studeren. Morgen examen wiskunde.

    15 uur : Hilde gaat mee op bezoek bij oma. Zij is haar metekind en Hilde ziet in oma een beetje een tweede moeder.
    Oma is nog steeds stabiel. Nu heeft ze wel een maagsonde gekregen met voeding.Waarschijnlijk om goed voorbereid te zijn als ze morgen wakker wordt. We hebben haar verteld over vroeger, toen Hilde op vakantie kwam en over Achenkirch. En over meter en nonkel en François. Zij denken ook veel aan jou, oma. Iedereen trouwens. Hilde en Michel hebben het lentefeest van Ward uitgesteld, zodat jij er ook bij zal kunnen zijn. Goed hé.

    19 uur : Deze avond is Caroline meegegaan op bezoek. Alles was zoals altijd. De verpleegster heeft uitgelegd dat de maagsonde gestart is om oma's maag weer te leren werken. Dit kan wel een paar dagen duren voor ze resultaat zien. Toen ik zei dat oma het voor de rest toch zeer goed doet, zei ze dat dit door de medicatie kwam. Volgens hen reageert oma op niets. Maar ik denk toch dat ze mij hoort. Ik kijk heel erg uit naar morgen. Ik heb ook een onderhoud aangevraagd met de neuroloog.
    Aan de zee was het mooi weer. De tent van opa en oma is in orde. Als oma beter is, kunnen we naar daar. Opa heeft genoten. Hij heeft 's avonds bij ons gegeten.




    Geef hier uw reactie door
    Uw naam *
    Uw e-mail *
    URL
    Titel *
    Reactie * Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)
    Reacties op bericht (3)

    28-03-2010
    WIJ DUIMEN !!!
    Beste Veerle, Tom en kinderen,

    Wat een nieuws zeg, toen papa ons vertelde over je mama. Dju toch ! De ganse dag, terwijl ik onze trap aan het afbranden was en Eric de kelderdeur aan het maken was, waren onze gedachten bij jou en je mama.
    Naar we zo lezen is je mama een sterke vrouw met een grote wilskracht. Misschien kunnen jullie hier allemaal veel kracht en moed uit putten ? 
    Wij duimen onze duimen te pletter dat ze goéd uit die coma geraakt. We lezen wel hoe het gegaan is.
    Wij zijn in ons hart héél dicht bij jullie en wensen jullie allen heel veel sterkte , zéker en vast ook aan je mama.

    PS : Goed idee, die blog want inderdaad... zo elke keer hetzelfde verhaal "moeten" vertellen is ook niet alles. Je kan je energie nu wel nuttiger gebruiken he.
    Lieve Houtemse groetjes,
    Ilse en Eric

    28-03-2010 om 23:21 geschreven door Ilse en Eric


    sterkte
    Dag Veerle
    Dag Rie,
    Dag Tom,
    Dag Katrijn
    Dag Robbe
    Dag iedereen die met oma verbonden leeft,

    we denken aan jullie in ons gebed.
    alle nodige kracht voor jullie in deze dagen van geduld en hoop, liefde draagt jullie ... 

    zachte groet,
    marie-anne

    28-03-2010 om 20:23 geschreven door marie-anne


    Sterkte
    Dag Veerle en co
    Wat
    een goed idee om deze blog te starten. Zo kunnen we alles van nabij volgen.
    Jullie gaan niet uit mijn gedachten. Ik wens jullie allen veel sterkte. Lieve groetjes, Sofie

    28-03-2010 om 14:07 geschreven door Sofie




    Archief per week
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs