Inhoud blog
  • Dankwoord
  • Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Survivalkamp 2012
    Weert
    22-07-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.








    22-07-2012 om 09:55 geschreven door De begeleiding  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

    Dag 4
    Deze ochtend zijn we heel sportief geweest. Op de sportvelden hebben we een olympisch 7 kamp gedaan.
    Dit hield allerlei sporten in, zoals verspringen, kogelstoten, hindernissenparcours,...
    In de namiddag was het Levende Cluedo waarbij we de moordenaar van onze kok moesten vinden.
    Die Inez toch...

    Dag 5
    Allereerst was het laddercompetitie waarbij we elkaar moesten uitdagen om bovenaan de ladder te staan.
    De grote winnaar was Frederik.
    Nadien zijn we gaan zwemmen in het binnenzwembad met een coole glijbaan en een wildwaterbaan.
    We waren nadien toch een beetje moe, hoor.

    Dag 6
    Vandaag waren het grote bosspelen. We hebben Capture the flag gespeeld met verf, een soort sluipspel zat er ook tussen en ook een Levende Scrabble. Al een geluk dat we nadien in de douche konden, want we zagen er nogal gekleurd uit. Hahahaha
    's Avonds werden we getrakteerd op een heuse BBQ en nadien een message party tot in de vroege uurtjes.
    Ook dit was zeer tof.

    Dag 7
    Vandaag gaan we op dropping.
    Hoe dit verloopt zal je nog wel te horen krijgen.

    Tot de volgende keer!

    22-07-2012 om 09:35 geschreven door De begeleiding  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (1 Stemmen)
    19-07-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Welkom iedereen!
    Hallo iedereen!

    Met een beetje vertraging is het dan toch gelukt om de blog van het kamp aan te maken.
    We zitten ondertussen aan dag 4 en hebben dus al heel wat gedaan.

    Dag 1 begon met wat uitleg, spelletjes, een fietsproef en vrij spel. 's Middags stond er een heerlijk bord spaghetti op ons te wachten, gevolgd door een chocomousse. De regen gooide wat roet in het eten, dus de kennismakingsspelletjes moesten binnen gebeuren. Na het avondeten en het douchen begonnen we aan het swingpaleis. 2 ploegen streden tegen elkaar om de meeste liedjes en auteurs te raden. Pret alom! Dan was het ondertussen tijd om in onze tentjes te kruipen. De eerste nacht was best spannend, want velen sliepen voor het eerst op een veldbedje in een tent.

    Dag 2 startte aarzelend. Iedereen was moe en raakte moeilijk wakker. In de voormiddag leerden we morse, sjorren, kaart lezen en een vislijn maken. Deze survivaltechnieken komen waarschijnlijk nog van pas tijdens ons kamp. 's Middags kregen we tomatensoep, spinaziestomp met worst, gevolgd door rijstpap. Nadien speelden we levende stratego, welke ploeg zou het eerst de vlag vinden? Spannend! Als avondactiviteit speelden we het 'shit-spel'. De enige keer dat dit woord op ons kamp gebruikt mocht worden. We moesten proberen zo snel mogelijk rond de vijver te lopen en wanneer we onderweg iemand van het andere team tegenkwamen, moesten we 'schaar-steen-papier' doen. De winnaar mocht verderlopen, de andere moest terug wandelen, maar kon tegen gehouden worden door een nieuwe loper. Heel leuk! Douchetijd was aangebroken wat ook bijna slaaptijd wil zeggen.

    Dag 3 startte goed. Aangezien het droog was gingen we een hele dag op dagtocht. Een lunchpakketje werd gemaakt, stapschoenen werden aan getrokken en een rugzak werd klaargezet. We stapten flink door en hadden ondertussen tijd genoeg om te praten en elkaar nog beter te leren kennen. We waren pas laat terug, maar werden na een flinke stapprestatie beloond met frietjes! Heerlijk.  We kregen nog wat vrij spel en dan was het alweer bijna douchetijd. Het slapen op onze veldbedjes valt mee, maar is toch niet zoals thuis.

    Wij proberen deze blog zo goed mogelijk bij te houden, maar stuur gerust berichtjes naar jullie kapoenen. 's Avonds worden deze uitgedeeld.

    Weertse groetjes
    De begeleiding

    19-07-2012 om 14:45 geschreven door De begeleiding  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (5 Stemmen)

    Archief per week
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs