Hier vindt je de wedstrijdverslagen van Tessa Beullens
27-09-2007
15/09/2007----22/09/2007----23/09/2007
Waarloos,Muizen,Waarloos
Het eerste weekend was het alleen Waarloos en daarna zaterdag Muizen en zondag terug Waarloos!Natuurlijk was deze koers een thuiskoers voor mij en ik had heel veel zenuwe ik wou mij natuurlijk laten zien.Eerste keer Waarloos ik stond gespannen aan de start.We waren met 32 nieuwelingen en 25 juniors.Ik vertrok al zeer snel en toen iemand wegsprong probeerde ik telkens mee te gaan gewoon van zenuwe want ik wou het hier goed doen.Maar ik voelde dat ik mij echt moe aan het maken was voor niets iedereen werd altijd meteen terug gegrepen.Dus wachte ik maar de sprint af!!De grote baan naar de aankomst zat ik nog helemaal vanachter ik heb dan proberen voorbij te gaan langs de zijkanten dat me dan ook wel lukte met wat geduw en geroep zo begon de sprint tot mijn verbazing werd ik tweede!! Mijn laatste koerse en dan nog zo rijden dat is echt leuk om aan het nieuwe seizoen te beginnen dan weet je toch een beetje dat je het kan!Eerst werd Eleonore(een waals meisje) tweede ik,derde Kaat Hannes vierde Eline De Roover en 5 de Karen.Ik was zeer tevreden en had al zin in men volgende koersen.Zaterdag Muizen, een koers georganiseerd door onze ploeg, Dus daar had ik ook al een beetje druk en wou ik toch terug graag eindigen zoals in Kontich maar in Muizen kregen we toch wel een zwaar parkoer voor geschoteld, met een lastig bergje dat we 22 keer opmoesten.Ik koerste hier steeds mee vooraan en is mee proberen heb ik ook gedaan dus was al heel blij van de koers maar dan kwam die sprint nog hier werd ik pas 6de maar ik was toch nog blij en hopelijk lukt me dit morgen ook! Zondag men laatste koers te Kontich..Toen ik aan de start stond besefte ik nog niet goed dat het men laatste koers was bij de dames nieuwelingen.Ik startte maar heb me nu een hele koers in het peleton gehouden omdat ik nog zere benen had van gisteren.Er waren drie koplopers 2 juniors en 1 nieuweling (een Engels meisje) Toen we de sprint ingingen werd ik lang alle kanten geduwd en durfde ik niet echt voluit doorgaan.Ik eindigde weer als 6de dit is echt mooi dat ik zo mijn seizoen kan afsluiten alleen spijtig dat er voor de dames geen klassement was voor de 2daagse in Waarloos want daar had ik tweede kunnen eindigen achter Eline De Roover.Maar dit was er alleen voor de jongens.Nu even genieten van rust en dan naar het volgende seizoen!
9/09/2007
Olv Waver
Vandaag startten we met wat minder deelnemers.Maar in plaats van ik als enige meisje waren we nu met 3 meisjes!!!Dan voelde ik me niet echt zo alleen 1 meisje was junior en het andere 2de jaars nieuweling.We mochten alle 3 vooraan starten en waren meteen goed mee weg.Maar het ergste vanal was dat ik in school iets aan men knie had gekrege dus moest ik met een steunverbandje koersen en als ik veel kracht zette deed dit toch wel pijn.Maar ik wou niet kleinzerig doen en alles geve wat ik had We vertrokken al redelijk snel, en rond de 4 de ronde was er een ontsnapping van 11 renners die tot aan de aankomst volhouden.Ik voelde me echt super en koerste altijd mooi mee voorin!! Maar dan toen ze riepen dat we nog 4 ronden moesten afleggen had ik echt veel last in men knie en heb dan moeten lossen heb nog een ronde voort gereden en dan werd het terug beter .. ik hoorde zeggen dat het peleton wat stil viel en heb dan nog eens alles gegeven.Ben dan terug naar het peleton gereden waar iedereen en ook ik heel hard van verschoot.Ik was blij en probeerde meteen goed mee op te schuiven omdat ik wel even kapot zat!Toen we naar de sprint gingen zat ik helemaal op kop naast mij begon iemand al heel snel te sprinten ik ben dan meegegaan maar ik was natuurlijk veel te snel begonnen en kon dit niet volhouden!! Wij met 3 meisjes kwamen ongeveer gelijk over de meet en hadden alle 3 uitgereden ik werd 28ste!! Nu hop naar Waarloos en Muizen waar ik voor men 3 laatste koersen toch veel zenuwen zal hebben wat tot hier toe is men seizoen geslaagd ik hoop dat ik het heel mooi kan afsluiten.
2/09/2007
Niel
Vandaag ging ik rijden in Niel omdat het dichtbij was en ook omdat men broer achter mij ook mee reed.We startte met 60 jongens waarbij er toch wel veel waren die ik echt goed vind dus had ik wel een beetje bang Maar ik mocht vanvoor vertrekken en hier kon ik ook tot half koers blijven maar dan zakte ik wat naar achter.Het was er echt vlamme en zag zo hard af met al die bochtjes enal! Maar men liefje was er ook om voor mij te supportere en veel mensen die ik kende dus ik mocht er gewoon ni afvalle ik heb het dan ook volgehouden maar toen we de laatste ronden in gingen zat ik helemaal dood ik was helemaal leeggereden en kwam dan een beetje achter het peleton binnen.In duffel moest ik nog 1 ronden doen nu uitgereden maar juist niet in peleton dus hopelijk rij ik in Olv Waver heel de koers uit.
1/09/2007
Wielsbeke
In Wielsbeke gingen we van start met 33 nieuwelingen en 27 juniors.Het was een mooi weertje niet te warm niet te koud .. . Ik starte op de derde rij.Er waren meteen veel aanvalspogingen maar ik probeerde gewoon in het peleton te blijven omdat ik me niet 100% voelde... Met een paar keer een peleton dat stilviel en een peleton dat razendsnel over de weg reed gingen we naar de meet .. massasprint dus!Ik zat goed geplaatst op ongeveer1 km van de meet probeerde anne-laure de massasprint te ontwijken maar ze werd iets voor de laatste bocht terug gegrepen.Ik kwam als 6de over de meet en was zeer tevreden ondanks dat ik me niet echt goed voelde.Morgen rijd ik mee met de jongens te Niel ook vlakbij voor mij!
26/08/2007
Duffel
Vandaag reed ik met men fiets naar de koers omdat het eigenlijk vlakbij was.Toch met een beetje een raar gevoel want alleen de jongenskoers in Hulsthout kon ik tot een mooi einde brengen.Met een paar ploegmaten en vrienden rond mij vertrokken we met 39.Het was wel een zware ronden maar ik had veel supporters(ook omdat men broer na mij de juniorenkoers ging meerijden).De eerste ronden werd er al snel gereden het is toch een heel verschil die snelheid tusse de jongens en meisjes.Ik zat als enige meisje in het peleton maar dat trekte ik me niet aan door wat geroep schuifde ik mee naar voor .Ik kon dit redelijk lang volhouden.Veel kan ik niet zeggen van die koers alleen dat ik hard afgezien heb en dat ik het toch wel heel zwaar vond voor mij vielen er 4 jongens af en op 2 ronden van het einde was het mijn beurt .Toen er nog maar eens heel snel gereden werd moest ik afhaken ik probeerde nog terug te komen maar ik wist wel dat dit niet meer lukte toen ze de laatste ronde ingingen moest ik spijtig genoeg stoppen.Maar ik kreeg nog een leuk applaus van de mensen die aan de kant stonden zij vonden het mooi welke prestatie ik hier had neergezet.Maar ik wou kost wat kost men volgende jongenskoers mee uitrijden en misschien nog mee kunnen sprinten ???
23/08/2007
Bredene
Vandaag reed ik samen men men papa en men vriendje richting Bredene.Het was wel even rijden,dus ik wou echt men best doen.We vertrokken met 24 dames nieuwelingen wat niet echt veel was!Toen ik vertrok voelde ik meteen dat ik vandaag niet goed was ik zakte helemaal naar achter.Het waren maar kleine rondjes en het lukte me echt niet ik kon maar niet vooruit.Zo ben ik dan gestopt bij men vriendje en men papa omdat ik wist dat er iets aan men fiets was.Die hebben me dan voortgeholpen (met men wiel goed te zetten) en dan begon ik aan men inhaalronden.Het peleton kwam al bijna terug toen ik moest vertekken.Ik zat dan ook heel ver achter en was helemaal laatst.Ik haalde eerst een meisje in dat helemaal alleen reed maar zij kon niet aanpikken.Dan kwam ik aan een groepje van 4 maar die konden ook niet echt meewerken.Ik heb dan helemaal alleen voortgereden maar werd spijtig genoeg op 3 ronde van het einde uit koers gehaald omdat het peleton vlak achter mij zat door die kleine ronden.ik had in totaal nog 7 meisjes in gehaaldIk vond dit heel spijtig maar het was wel een goede training!Zondag start ik met de jongens nieuwelingen te Duffel!Hopelijk ben ik daar niet zo ontgoocheld als vandaag.