Hallo iedereen, Gisteren las ik ergens hoe je je haarborstel grondig kan reinigen. Iets wat ik graag met jullie wil delen.
Wat heb je nodig: - Een dottespeltje, grove kam of een andere borstel - Een tandenborstel (die je niet meer gebruikt) - Een shampoo - Eventueel een haardroger - Om helemaal volledig te zijn kan je ook een (goedkope) eau de toilette gebruiken (- En natuurlijk ook de borstel die je wilt schoonmaken)
1. Haal al het haar uit je borstel met een dotte speltje, grove kam of een andere bosrstel 2. Soms zitten er pluisjes aan de onderkant van die pinnetjes in je borstel die zou je een voor een moeten verwijderen dat is een heel vervelende klus maar bij het grondig reinigen van je haar borstel moet dit ook eens gebeuren. 3. Dan maak je een sopje klaar met een gewone basic shampoo. 4. Daarin dep je de haartjes van je borstel recht naar beneden zodat er zo weinig mogelijk water in je borstel terecht komt 5. Je neemt nu de tandenborstel en schrobt ermee tussen de pinnen van je borstel. 6. Dan droog je je borstel af en laat je hem met zijn luchtkussen naar beneden zodat die kan drogen 7. Het hoofdingrediënt van parfum is alcohol en zoals iedereen wel weet heeft alcohol een reinigende werking. Als je zo op je haar een parfum spuit droogt je haar erg uit. Maar als je ze op je borstel spuit ruikt je haar lekker en doet de alcohol zijn werk. 8.Als er toch water in het luchtkussen van je borstel terecht komt kan je het drogen met een haardroger.
oké dit waren mijn tips om je borstel eens goed te reinigen. eigenlijk zou je dit elke week moeten doen maar om eerlijk te zijn doe ik dat ook niet. Wel "onthaar" ik hem 2 keer (of meer) per week Ik hoop dat jullie er wat aan hebben. Dus tot de volgende keer. daa-aag!
0
1
2
3
4
5
- Gemiddelde waardering: 1/5 - (1 Stemmen) Categorie:boby en mind
Lush voor mijn deur
Heey iedereen, Gisteren heb ik iets ontdekt. Ik was lekker aant het shoppen en ging daarna een wafel eten. Ik liep voorbij een winkel en keek toevallig omhoog. en zag daar plots een bord staan waar LUSH opstond. Ik dacht WAT!!! Is er een Lush winkel zo dicht bij mij in de buurt? En ik zie dat nu pas? Ik ben onmiddellijk gaan Googlen en zag dat deze er al bijna een half jaar was en ik had dit nooit eerder gezien!?