Inhoud blog
  • Zomercollectie
  • donderdag 4 mei
  • Het nieuwe gezicht van Shoes in the box
  • Vandaag 23/3/2006 donderdag
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Foto
    Archief per maand
  • 05-2006
  • 03-2006
  • 02-2006
    Foto
    Laatste commentaren
    Willekeurig Bloggen.be Blogs
    mnmradio
    www.bloggen.be/mnmradi
    Startpagina !
    Blog als favoriet !
    {TITEL_VRIJE_ZONE}
    Foto
    Foto
    Zoeken met MSN


    {TITEL_VRIJE_ZONE}
    Foto
    gip
    gipopdrachten
    Verplaatsbare alternatieve popup fotoshow X
    foto
    Tonen Verbergen
    16-02-2006
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.De nieuwe stage
    Vanaf donderdag 02/02/2006 zal ik stage lopen in "Shoe's in the box".

    Mijn werkuren zijn;

    donderdagnamiddag van 13.00u tot 17.00u
    en vrijdag van 9.30u tot 18.00u.

    Het is er een sfeervolle winkel waar heren-dames en kinderschoenen te vinden zijn.
    Ik heb voor deze winkel gekozen omdat het een gezellige werksfeer lijkt. De winkel is netjes en verzorgt.
    Ik heb alleen nog maar de bazin aangesproken (naam) , zij was zeer vriendelijk en behulpzaam bij mijn vraag of ik er stage mocht lopen. Er werken nog twee andere meisjes die zal ik vanadaag ontmoeten (02/02/2006).

    16-02-2006 om 00:00 geschreven door van baelen  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.mijn eerste 2 stagedagen

    Het begon dinderdagnamiddag om 13.00u. ik kwam aan en werd verwelkomt door de bazin , Ria. Even later kwam er een vriendin van haar. Z werkt donderdagnamiddag mee in de winkel. Haar naam is Lydia. Mijn eerste indruk van haar was dat ze een beetje stil was maar als je eenmaal samen aan het werk gaat toont ze wel interesse in wat je te vertellen hebt. ik vind Ria en Lydia twee toffe madammen.

    Mijn taken waren ; orde en netheid scheppen, hoewel dat niet veel werk vergde want de winkel is altijd tip top in orde. Maar na de levering konden we in gang schieten. We moesten uitpakken, sorteren en inbrengen. Daarvoor moesten we schoenen verschuiven enzo. Mijn eerste dag was rustig maar nuttig.

    Vrijdag: Ik kwam aan iets voor half 10. Ria opende de deur. We konden weer beginnen. Deze dag heb ik de stock gaan verkennen met Ria ,schoenen verkocht, kassa gedaan en verkoopsgesprekken gehouden. Ik vond dit tot nu toe de tofste dag. ik voel me er nu thuis. ik kan zelfstandig werken met hier en daar nog ééns een vraagje. Het is leuk om in deze zaak te verkopen. Je zit niet in de helse drukte maar kan elke klant met succes afhandelen en informatie geven. Dit allemaal zonder heen en weer geloop. Dit was dus weer een geslaagde dag.

    16-02-2006 om 11:00 geschreven door van baelen  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.De matentabel

    kinderschoenen;                                 

    baby's : 18 t.e.m. 25

    kinderen : 26 t.e.m. 32

    girls : 32 t.e.m. 38

    boys : 32 t.e.m. 39
    dames;

     36 t.e.m. 41

    Heren;

    40 t.e.m. 46

    16-02-2006 om 11:01 geschreven door van baelen  


    17-02-2006
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Het gekke vrouwtje
    Elke week komt er een vrouwtje naar de winkel.
    ze praat over alles en meer. Deze week heb ik ook haar schoenen verkocht. Dat is niet van de gewoonten. Normaal komt ze binnen ,start ze een gesprek en gaat ze weer. Ze praat dan over haar kinderen, haar vroegere werk , haar medicatie enz... Ze weet altijd wel iets om een gesprek over te voeren. Donderdag toonde ze me een zwart-wit foto van haar twee kinderen. Daarbij vertelde ze me ook dat ze eens foto's van zichzelf mee zal brengen. Ik zeg haar dan dat ze het zeker moet doen. Ze is eenzaam en wil gewoon een praatje maken. Voor haar maakt het niet uit met wie, maar Sinds een paar weken heeft ze het personeel van shoe's in the box hiervoor uitgekozen.

    17-02-2006 om 00:00 geschreven door van baelen  


    18-02-2006
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.vandaag donderdag
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Vandaag vertrek ik weer op stage. Ik heb zodadelijk nog 1uur les de bel gaat dan om 12u05. Vervolgens ga ik iets eten en om 13u00 begin ik. Ik kom dan aan in de winkel, hang mijn jas achteraan, zet mijn spullen weg en ga klaar staan in de winkel en vervul mijn taken. Mijn taken betreffen;

    -Klanten helpen

    -Verkochte schoenen aanvullen
    -kassawerk
    -schoenen invoegen
    -verkopen

    18-02-2006 om 00:00 geschreven door van baelen  




    Archief per week
  • 01/05-07/05 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !

    Archief per week
  • 01/05-07/05 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006


    Shoes in the box !!
    Inhoud blog
  • Zomercollectie
  • donderdag 4 mei
  • Het nieuwe gezicht van Shoes in the box
  • Vandaag 23/3/2006 donderdag


    Over mijzelf
    Ik ben Van Baelen
    Ik ben een vrouw en woon in merksplas (België) en mijn beroep is studente.
    Ik ben geboren op 27/12/1987 en ben nu dus 37 jaar jong.
    Mijn hobby's zijn: winkelen , mijn vriend.

    Zoeken met Google



    Blog als favoriet !

    Zoeken in blog


    Foto

    Foto

    {TITEL_VRIJE_ZONE}

    Foto

    {TITEL_VRIJE_ZONE}


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs