M203
De M203 is een 40mm granaatwerper die onder de loop van de M16A2 is geplaatst. Het wapen vuurt explosieve granaten af, die grote schade doen aan zowel gepanterste als ongepantserde voertuigen ( rupsbanden). Hij is minder geschikt om in te zetten tegen gepantserde voertuigen. Dankzij het lichtgewicht ontwerp heeft de M203 maar een kleine invloed op de netheid van het wapen waarop hij is gezet.
M4A1 Carbine
De M4 is een lichtere versie van de M16. Ze gebruiken dezelfde munitie en zijn vrijwel identiek in gebruikbaarheid en nauwkeurigheid, maar richt iets minder schade aan. Hij heeft geen laservisier.
M249
De SAW (Squad Automatic Weapon) is de motor achter de slagkracht van een aanvalsteam. met de hoge vuursnelheid moet de M249 liggend worden verbruikt.
|