Rood-Hit-Blauw ontdekt opnieuw Talentvolle zanger !
Ronald Visch van Rood-Hit-Blauw Produkties staat er om bekend goede oren te hebben ! In het verleden starten Artiesten zoals John de Bever, Willem Barth, Henk Bernard, William Burg, John West, e.v.a. hun carriere bij dit vooraanstaand Nederlandstalig label. Nadat ze destijds in gesprek gingen met RHB is hun carriere in een stroomversnelling geraakt en beklommen zei de succesladder met rasse schreden. Opnieuw heeft Rood-Hit-Blauw weer een pareltje ontdekt : Amsterdammer Kay van Raamsdonk ! Kay: ik ben al langere tijd bezig met muziek, onlangs trok ik op een feest de stoute schoenen aan en coverde een lied van Gerard Joling .een succes!! en dus was ik verkocht .Dit is wat ik wil mooie Nederlandstalige liedjes uitbrengen en over brengen op het publiek. Op zoek naar een goed label kwam ik onlangs in gesprek met RHB en tekstschrijver en arrangeur Co van Raaijen. Co heeft mijn eerste lied overigens gecomponeerd, geschreven en geproduceerd in de studio van Hans Rusche. Ronald RHB: Dit is waar je het als platenlabel voor doet, op een spontane manier een hele leuke, goede doch onervaren zanger tegenkomen in het land waar je mond van openvalt. Ik ben er weer trots op met Kay te mogen gaan werken en hem gezamenlijk verder te helpen op de succesladder ! De nieuwe single is toepasselijk getiteld Deze Hoofdprijs is van mij Binnenkort meer nieuws over Kay !
Via de Gipsy Kids met zijn neefjes Jimmy Rosenberg en Falko Reinhardt, en de Gipsy Boys belandde Sani van Mullem bij The Rosenbergs waarmee de geboren Helmonder de hele wereld over trekt. Door een fraaie overwinning bij een talentenjacht mocht Sani de hoofdprijs incasseren; deze bestond uit het opnemen van een single en videoclip. Zo maakte ons land in 2013 kennis met Sani van Mullem als zanger die destijds zijn solo debuutsingle Wat doe jij met mij aan het publiek mocht voorstellen. Als de 38-jarige zanger begin vorig jaar deelneemt aan Bloed Zweet en Tranen is dat aanleiding om Zonder Jou van André Hazes op single te zetten. 24 maart jl. is de nieuwe single van Sani van Mullem (38)´Kom maar bij mij´ feestelijk gelanceerd in Helmond. Ivo Franklin presenteerde het evenement waar vele artiesten met hun optredens hebben bijgedragen aan het welslagen van de officiële lancering van deze nieuwe release van Rood-Hit-Blauw Produkties. Deze verrassende, eigentijdse en dansbare single met pakkende beat is afkomstig uit de studio van DJ Galaga en zal naar verwachting deze lente en komende zomer veelvuldig gaan passeren bij de radiozenders. Echt een track om in de gaten houden en eentje die Sani van Mullem nadrukkelijk in de picture zet! De zanger runt samen met Marian Mayloo het artiesten en Evenementen bureau Mayloo Evenementen bij wie Sani dan ook exclusief te boeken is. www.maylooevenementen.nl www.sanivanmullem.com Kom maar bij mij ..Alweer een Rood-Hit-Blauw produktie! De CD single Kom maar bij mij is nu verkrijgbaar en legaal te downloaden op de bekende platforms. De videoclip ter promotie van de nieuwe single is op diverse televisiestations en Youtube te zien. Link naar een downloadsite: http://www.downloadmusic.nl/singles/611519512
Ieder jaar weten Anita & Ed ons muzikaal wel te verrassen. Van Wat eten we vandaag via Meer dan een naam hier op de muur naar Chinees Indisch Restaurant ( al meer dan 200000 keer bekeken op You Tube) . Anita & Ed vele generaties zijn er mee opgegroeid. Regelmatig waren ze te horen in het 3FM van Coen & Sander. Maar alle successen wegen niet op tegen de ere titel die Anita & Ed onlangs kregen opgespeld. Zij mogen zich sinds kort Oma & Opa noemen van Jayden. En die titel heeft ertoe bijgedragen dat Anita hiervoor speciaal een tekst heeft geschreven helemaal gericht op op dit heugelijke feit. LIEFDE VOOR DAT KLEINE KIND is de titel en laat in ruim 3 minuten horen wat het doet met dit sympathieke Zeeuwse duo. Tevens is deze single de voorloper van een album die naar verwachting 1 mei zal gaan verschijnen. En 1 mei is de datum waarop een volgend feestelijke moment zal worden gevierd wat dan is het 40 jaar geleden dat Ed zijn muzikale carrière begon. Kijk voor de activiteiten rond het jubileum op facebook of via de site anitaened.nl
Jubileumshow & Albumpresentatie Lytse Hille zeer geslaagd.
26 maart schudde inderdaad het Hart van Friesland en de tegenwoordige woonplaats van Lytse Hille op zijn grondvesten! Naast het 10-jarige jubileum van de zanger, werd ook het nieuwe album gepresenteerd. Samen met duizenden bezoekers en diverse artiesten, waaronder Joey Hartkamp. Jannes, Harten 10, René Karst en vele anderen, werd dit in Drachten gevierd. Het album is geschreven en geproduceerd door Emile Hartkamp. Het album niet alleen in het Nederlands is uitgevoerd, maar ook in Lytses eigen Friese taal. Lytse Hille kijkt op dit moment dankbaar terug naar de afgelopen 10 jaar. Het zijn jaren waarin hij veel heeft geleerd. De zanger heeft het besef gekregen welk een bevoorrecht mens hij is om dit mooie werk, wat als een hobby begonnen is, te mogen doen. Niet veel mensen kunnen dat zeggen. Hille; En dat, lieve mensen, komt mede door jullie. Maar ook door stations als Radio NL, Radio Continu, Omrop Fryslan en vele anderen! Dankzij jullie vertrouwen en steun in mij! Niet alleen als zanger Lytse Hille, maar ook zeker als de mens Hille de Vries. Grote dank daarvoor! En nu op naar de volgende 10 jaar! Die wij hopelijk allemaal in goede gezondheid mogen beleven!
Vorig weekend was in de Ziggo Dome Amsterdam de vierde editie van Holland zingt Hazes met Roxeanne Hazes, André Hazes Jr., Jeroen van der Boom, Danny de Munk, Xander de Buisonjé, Glennis Grace, Peter Beense, Lange Frans, Sjors van der Panne en Jamai! Ook in 2017 komt Holland Zingt Hazes terug in de Ziggo Dome. Na het succes van de afgelopen vier jaar, maakt producent Stage Entertainment bekend dat de Ziggo Dome op 23, 24 en 25 maart 2017 voor het vijfde jaar op rij de deuren opent van de grootste bruine kroeg van Nederland. Later dit jaar wordt de line-up bekend gemaakt. Tickets voor deze jubileumeditie zijn vandaag vanaf 20.00 uur verkrijgbaar via www.hollandzingthazes.nl. Dat Nederland André Hazes in het hart heeft gesloten staat buiten kijf. Met een succesvolle musical, een film en de jaarlijks uitverkochte Holland Zingt Hazes concerten blijft het publiek de volkszanger omarmen. Deze jubileumeditie sluit hier dan ook naadloos op aan. Hazes is en blijft de basis, aldus trotse dochter Roxeanne. We krijgen nog steeds zoveel enthousiaste reacties en het vertrouwen van papas fans dat we nu al vooruit kunnen kijken naar een volgende editie. De komende dagen gaan we er met alle artiesten en natuurlijk het publiek een knalfeest van maken. Hoe fijn is het dan dat we dit feest af kunnen sluiten met: Tot in 2017!. Tickets voor Holland Zingt Hazes 2017 zijn vandaag, vanaf 20.00 uur, verkrijgbaar via www.hollandzingthazes.nl. http://www.stage-entertainment.nl/shows/concert/holland-zingt-hazes/
Het was afgelopen vrijdag 25 jaar geleden dat zanger René Schuurmans en zijn Monic elkaar het ja-woord gaven. De nieuwe single heeft René speciaal voor haar geschreven. Afgelopen week is hij druk in de weer geweest in het prachtige Theater Markant Uden om beelden te schieten voor deze nieuwe single, die Tot het Einde gaat heten. René; Het nummer is speciaal door mij geschreven voor mijn vrouw. Tieners waren we toen we elkaar ontmoetten, nu volwassen met prachtige kinderen. Samen gebikkeld en bergen beklommen. Nu 25 jaar getrouwd, zou het zo weer doen Tot het Einde. De single Tot het einde komt volgende maand uit.
Angelo heeft met de opvolger van zijn laatste liedje Want ik trok aan de bel weer een prachtig nummer in handen. Ook zijn nieuwe single Oogverblindend is geschreven door Frank van Etten. Frank en Angelo werken al een tijdje samen aan Angelos album. Naast Oogverblindend en Want ik trok aan de bel zal hier ook duet van Frank op staan.
RAYMON HERMANS scoort met zijn laatst verschenen single âMâN FAVORIETâ!
Evenals de single HYPNOSE wordt MN FAVORIET volop gedraaid door de DJs en meegezongen in de discotheken, feestcafés en de bekende wintersportplaatsen in Oostenrijk en Frankrijk. Beide videoclips zijn op Youtube al meer dan 200.000 bekeken en ook zijn deze al meer dan 150.000 keer gestreamed via Spotify. Het is een feit dat RAYMON HERMANS met zijn singles aanstekelijke up-tempo tracks een steeds breder publiek bereikt en zijn populariteit met de dag groeit. Inmiddels heeft Raymon Hermans door heel Nederland boekingen en wordt zijn bekendheid steeds groter. Op dit moment is RAYMON alweer druk aan de slag met de nieuwe single, de opvolger van MN FAVORIET. Samen met zijn producer Harald Queens wordt de laatste hand gelegd aan de nieuwe track. Ondertussen gaat MN FAVORIET ook nog lekker door op Radio & TV.
In Vuur & Vlam is de debuutsingle van de 17-jarige Wiellie Kraus uit het Brabantse Best. Voor de release van deze single pakte Wiellie het meteen goed aan en dook de studio in van Strictly Music te Waalre. Onder leiding van producer Peter van Nierop kwam In Vuur & Vlam tot stand, met een gastbijdrage op accordeon van niemand minder dan Waylon Goldfinger van der Heijden. Wiellies agenda raakt inmiddels steeds gevulder met optredens en stap voor stap breidt zijn naamsbekendheid zich steeds verder uit. Deze single release zal daar zeker toe bijdragen. Uiteraard is er ook een videoclip geschoten, welke via de bekende clipkanalen volop te bekijken is.
Itamar Van't Ent is voor velen inmiddels geen onbekende meer. De 29 jarige, in Rotterdam geboren zanger, is pas 3 jaar geleden aan zijn zangcarrière begonnen. Al snel werd hij ontdekt in het bekende cafe Bolle Jan in Amsterdam, waarna zijn carriere pas echt goed op stoom kwam. Itamar is vooral bekend van de cover Jij bent niet meer de man van toen van Frank van Etten. Met een Amsterdamse vader en een Rotterdamse moeder zit het volkslied in zijn bloed. Met de nieuwe single Voorgoed Voorbij kiest hij een nieuwe richting in zijn carrière. Het nummer mag de noemer levenslied vol trots dragen, maar dan wel in de 2.0 versie van deze tijd. Het afgelopen jaar heeft hij opgetreden in vele cafe's door heel Nederland tot zelfs over de grens in het Spaanse Carihuela. Eén van de hoogtepunten dit jaar was zijn optreden tijdens het Amsterdamse Jordaan Festival! In samenwerking met componist/tekstschrijver Jeroen Englebert en Studio Arnold Mühren is er de afgelopen tijd gewerkt aan de opnames van deze prachtige nieuwe single. Itamar is daarin professioneel begeleid door Jeroen Englebert & Ingrid Simons als backingvocals en Bert Meulendijk op gitaar. De engineering ligt in handen van Patrick Mühren. Met trots presenteerde hij Zondag 20 maart zijn nieuwe single Voorgoed Voorbij aan het grote publiek. Het eerste exemplaar werd uitgereikt door Mario Mulder (bekend van Bloed Zweet & Tranen). De release zal gevierd worden met een spetterende feestavond in de Sir Winston Music & Entertainment club met tal van gastoptredens. De release en digitale promotie wordt worden uitgevoerd door het label UltimateDisk.nl van Maurice Edelenbosch. De single wordt uiteraard begeleid door een videoclip waarvan de productie in handen is van Oerlemans Muziek Producties.
Line-up TV opnamen Toppers van Oranje vanuit Theater Markant in Uden bekend
Op zondag 24 april 2016 komen de Nederlandstalige Sterren naar Theater Markant in Uden (Nbr) voor de tv opnamen van Toppers van Oranje. Optredende artiesten zijn o.a. : René Schuurmans, Tino Martin, Jeffrey Heesen, Peter Beense, Samantha Steenwijk, Wesly Bronkhorst, Dries Roelvink, Ronnie Tober, Henny Thijssen, Joey Hartkamp Grad Damen, Lytse Hille Sieneke, Kees Haak en vele vele anderen. De aanvang is vanaf 14.00 uur, de zaal gaat open om 13.00 uur en de entree bedraagt 10.00 p.p . De presentatie is in handen van Ivo Franklin. Bestel HIER jouw ticket(s) online en ontvang een gratis Sunblade t.w.v. 36,50 en maak je kans op een gratis Europarcs Bungalow Vakantie! Toppers van Oranje wordt elke zaterdagavond om 19.30 uitgezonden bij TV Oranje. https://webshop.ticketpoint.nl/ticketpoint/showProduct.html
Zijn thuisbasis, het podium en zijn studio, het zijn de plekken waar Frank Verkooyen zich als een vis in het water voelt. Zeg je Frank Verkooyen dan zeg je.. Feest & Gezelligheid en die ingrediënten zie en hoor je steevast terug op zijn liedjes en bij zn optredens. In februari 2014 startte de zanger met het evenement Frank & Friends en onlangs vond in zijn woonplaats Breda alweer de vierde editie plaats van dit spektakel. Een volle bak en naast Frank Verkooyen optredens van grote namen binnen het circuit, zorgden 13 maart jl. weer voor een ware happening. De muzikale duizendpoot leverde vorig jaar de singles Het Wordt Vast Een Mooie Zomer en Leef Maar af. De gloednieuwe single Geluk zal binnenkort verschijnen op het jonge label: Nationale Artiesten Parade. De verrassende single zal begin april uitkomen, is geproduceerd door Frank zelf en is uiteraard opgenomen in studio The Boom! Music. De bijbehorende videoclip zal één deze dagen worden geschoten in een sfeervol kasteel in Brabant.
Nederlands grootste platenmaatschappij NRGY heeft volkszanger Frank van Etten vastgelegd voor een nieuwe muzikale samenwerking in 2016. Frank van Etten is de volkszanger, die zijn eigen leven bezingt in prachtige volkse levensliedjes. Die heb ik graag in mijn stal., aldus directeur Tom Peters. De samenwerking was ook in 2015 succesvol met een Gouden Plaat voor Jij bent niet meer die man van toen, die Frank nog aan zijn vader kon uitreiken. Kort daarna overleed Franks vader Ton van Etten. De man, die ook jarenlang Franks manager was. Zo was 2015 een bijzonder jaar; met grote danshits als Levenslang op Reis en Dans Laila Dans en het iconische lied Hoe zal het zijn? Zolang Frank zijn gevoelens en emoties kan vertalen in liedjes zal hij tot de grootste volkszangers van Nederland behoren. Franks manager Willie Oosterhuis is blij met de vernieuwde samenwerking en vindt het verstandig voor beide partijen. 2016 is al heel goed begonnen met de nummer 1 hit Ik wil met je dansen. Dat belooft veel voor het nieuwe album van Frank van Etten. Frank van Etten is geraakt door het nieuwe contract en blij met het vertrouwen van NRGY. Ik moest aan mijn vader denken toen ik tekende. Wat zou hij trots geweest zijn.
Nieuwe single van Joeri Plaizier is getiteld 'Hartslag'
'Hartslag' is de titel van de nieuwe single van Joeri Plaizier. Het grote publiek zal dit nummer nog kennen van Ruth Jacott. Samen met mijn producer Sjors van den Eerenbeemt zaten we in de studio gezellig te kletsen over het vak, zo kwam ook het 30 jarig jubileum van Ruth Jacott ter sprake. Mijn favoriete Nederlandse zangeres allertijden. Het leek mij geweldig om een keer een nummer van haar op te nemen met live band, zie het als een soort ode. Na een aantal studio sessies was mijn versie van Hartslag geboren. Ik ben zeer trots op het eindresultaat en dankbaar dat ik dit kan doen aldus Joeri. Joeri Plaizier is vijf jaar actief in de muziek, waarvan de laatste 3 jaar beroepsmatig. Afgelopen jaar was hij actief als huiszanger van café Bolle Jan in Amsterdam, waarna hij de overstap maakte naar café La Bastille in Amsterdam. Hier heeft hij iedere donderdag zijn eigen avond waar hij gastartiesten ontvangt als: John West, Wesley Klein, Mike Peterson, Danny Nicolay en Jeffrey Tanis. De single verschijnt op het T-Rack label. Meer info : https://www.facebook.com/joeri.plaizier/
Diane Theunissen schrijft pakkende tekst voor nieuwe single van Ronnie Tober
Ronnie Tober brengt op 23 maart zijn eerste single van 2016 uit en deze is gelijk weer een binnenkomer! Dit keer gaat het over dat je niet alleen op de wereld kan zijn. Dat je altijd mensen om je heen hebt die je willen helpen in goede en slechte tijden, je steunen bij verdriet en lachen als het een feest is. Wat zou het leven zonder vrienden zijn is weer zon échte Ronnie Tober plaat. Geschreven door Diane Theunissen, die ook de top 10 hit Er is niemand zoals jij heeft geschreven uit het TV programma Ali-B Op Volle Toeren. Ronnie en zijn partner Jan zijn inmiddels al 48 jaar samen, en hebben van alles meegemaakt en nog steeds. Vrienden heb je nodig en de juiste vrienden blijven op je pad, anderen gaan vanzelf weer, maar een leven zonder vrienden kan Ronnie zich niet voorstellen .. Uitgebracht door UltimateDisk.nl
Ze wist de liveshows van Bloed Zweet en Tranen net niet te halen maar zangeres Menzina (Kaffa) heeft bij de audities weldegelijk grote indruk gemaakt. Deze 24-jarige zangeres uit s-Gravenhage waar trouwens ook haar wieg stond, staat te boek als aanstormend talent. De vrolijke, vlotte en spontane Haagse kreeg de handelsgeest én de muziek thuis met de spreekwoordelijke paplepel ingegoten. Hoewel ze nog niet zo heel lang als zangeres aan de weg timmert, heeft ze al op velen indruk weten te maken. In 2011 verscheen Ik zie je staan, een jaar nadien gevolgd door de single Fantasie. In 2014 schreef ze samen met Grad Damen haar single Dans met mij. De nieuwe single van Menzina is getiteld Ik vind het best zo en bezit een verwarmend zwoele zomerse sound. Zij is hem zo zat en wil hem niet meer zien, hij is gewoonweg niet degene die haar verdiend! De door Ger Oerlemans geschoten begeleidende videoclip is opgenomen in een prachtige ambiance bij het Argentijnse Steakhouse ASADO op het Gantelplein in Wateringen terwijl Jim Hoogendorp tekende voor de fotografie en het fraaie artwork. Ik vind het best zo van Menzina, uitgebracht door Rood-Hit-Blauw Produkties, zou wel eens hele hoge ogen kunnen gaan gooien de komende periode! https://www.facebook.com/menzina.kaffa De CD single Ik vind het best zo is nu verkrijgbaar en legaal te downloaden op de bekende platforms. De videoclip ter promotie van de nieuwe single is binnenkort op diverse televisiestations en Youtube te zien.
Aaron & Leonie, oftewel KonFetTi zijn naast serieus ook lekker maf en garanderen bij hun optredens een half uur lang feest boordevol interactie met het publiek. Via Rood-Hit-Blauw brengt KonFetTi de single met de titel Ik Blaas Een Kusje uit. Een vrolijke lenteplaat welke je na 1 keer horen al lekker meezingt. Fris, lekker dansbaar, en voor iedereen die het leuk vindt. Boekingen ITB Entertainment : 073 6440773 / www.konfetti-online.nl Aaron wordt super vrolijk van mooi weer, is bang van spinnen, smult van Engelse drop, wordt chagrijnig van verkoudheid en moet het hardste lachen om Leonie! En Leonie op haar beurt is bang voor vleermuizen, wordt chagrijnig van chagrijnige mensen, super vrolijk van vrolijke muziek, dansen en optreden terwijl ze vreselijk moet lachen om Aaron. Kortom het tweetal Aaron Dijsselbloem en Leonie Wintjes hebben elkaar wel gevonden zeg. Het tweetal vormt KonFetTi! Leonie is een muzikale duizendpoot: zo is zij werkzaam als zelfstandig zangdocente, runt haar eigen musicalschool in Boxmeer en mag regelmatig bij veel kids een lach op het gezicht toveren bij De Efteling. Aaron is tevens actief onder de naam Aaron D en in 2005 en 2007 scoorde hij hitnoteringen met de singles Do you really want to hurt me en Nowhere to hide.
De uit Groningen afkomstige zanger Frank ten Doornkaat brengt weer een nieuwe singel uit met de titel Morgenvroeg dan kus ik jou. Frank is al jarenlang trouwe fan van Henk Damen en wilde graag een nummer van Henk coveren, om deze vervolgens op te dragen aan zijn vriendin Tineke die hij op handen draagt. Het nummer en de bijbehorende clip is deels in het gezellige Groningen opgenomen en deels in het dorp Volendam waar de muziek op 1 staat en geven weer dat Frank ten Doornkaat met veel liefde en inzet zijn bijdrage heeft geleverd aan de lente van 2016. Op YouTube zijn nog meer nummers en clips van Frank te bewonderen.
Wat is het leven zonder vrienden is de titel van de nieuwe single van Helemaal Hollands en tevens een vraag die Carlo & Leo stellen. Een antwoord kan iedereen naar eigen ervaring invullen. Helemaal Hollands, Carlo & Leo, hebben met deze single wederom bewezen de juiste snaar te raken met een vrolijk uptempo nummer vol met live muzikanten en geproduceerd door Edwin van Hoevelaak. Het nummer werd geschreven door Carlo, Leo en de gebroeders van Hoevelaak en is een voorloper op het album dat op 3 april wordt gepresenteerd.
Deze jonge Friese zanger deed in 2015 mee aan het programma Bloed, Zweet en Tranen waarmee hij veel waardering oogstte. Gaatze bracht onlangs een tweetalige single uit. Een sterk nummer met een stevige rock and roll feel dat in twee versies op het schijfje staat: in het Nederlands en in het Fries. Ook de videoclip is er in deze twee versies. De titel van het nummer is De laatste, in het Fries: De lêste. Tijdens optredens zingt Gaatze niet alleen zijn eigen liedjes. Hij past zich moeiteloos aan en zingt van rock and roll tot polonaise