Eerste album âStap voor Stapâ van Henk Dissel een feit
Vanaf vandaag is het lang verwachte album van Henk Dissel getiteld Stap voor Stap een feit. Het album Stap voor Stap bevat 14 tracks en een bonus cd met 9 remixen. Na 8 jaar hard aan de weg timmeren mag Henk Dissel dit weekend dan eindelijk zijn eerste album in ontvangst nemen. Ondersteund door de succesvolle single 'Hou van mij' is Henk Dissel niet meer weg te denken uit het Nederlandse muzieklandschap. 8 jaar geleden bracht Henk zijn allereerste single uit tijdens zijn deelname aan de TROS Sterren.nl Academy. In de jaren die volgden raakte alles in een stroomversnelling. Er kwamen singles uit zoals: Lange Nacht, Een Bom, Dansen en natuurlijk Stap voor Stap. Liedjes die van jong tot oud worden meegezongen. Zijn videos zijn honderdduizenden keren bekeken op YouTube waarvan een bom al meer dan 2 miljoen views heeft. Wat daarop volgde was een geweldig volle agenda met elk jaar weer zo'n 250 optredens. Zo mocht Henk optreden tijdens grote events als Toppers in Concert, de TROS-muziekfeesten, Piratenfestijnen en mocht hij in grote zalen staan als Ahoy en de Brabanthallen. Ook het buitenland heeft veelvuldig mogen genieten van Henk zijn zangkunsten. Om de release van het album te vieren geeft Henk in combinatie met live-band dit weekend twee uitverkochte concerten in studio A12 te Bunnik met o.a. gasten als Roy Donders, Lee Towers & Lange Frans. Fotocredit: TJ Unlimited.
Patrick van Eijk laat horen en zien dat hij meer dan alleen feestmuziek kan maken
Deze keuze is gemaakt om te laten zien dat ik meer kan dan alleen maar de feestbeest uithangen, vertelt Patrick van Eijk over zijn nieuwe single Hou vast. Het is een lekker uptempo nummer waar de 28-jarige zanger trots op is. Zijn vorige single Zing met me mee was een feestplaat die Patrick in samenwerking met DJ Leksie heeft uitgebracht. Met de nieuwe single Hou vast wil de Zwollenaar laten zien dat hij meer kan dan alleen feestmuziek uitbrengen. Het is een uptempo single met een sterke inhoud. Toen ik begon met zingen, kreeg ik tegelijk de stempel feestzanger Patrick, verklaart Patrick. Maar hij is een muzikale duizendpoot. Het zou ook zo maar zo kunnen zijn dat de volgende single een ballad wordt. Ik hou van de stijl van Tino Martin, Wesley Klein en Pascal Redeker. Die stijl, met natuurlijk de feestplaten tussendoor, zou ik helemaal geweldig vinden, aldus Patrick van Eijk. Patrick blijft dus wel bij feestplaten, maar wil zo nu en dan een uitstapje maken. Samen met Henri van Velzen en Martin Sterken heeft hij de nieuwe single gemaakt en met zn drieën kijken ze vooruit. De nieuwe single Hou vast is weer een stapje verder in de muzikale carrière van Patrick van Eijk.
Marco de Hollander neemt zaterdagmiddag 02 april de liefhebbers van het Nederlandse lied mee voor een onvergetelijke, muzikale bootshow. Er wordt gevaren door het mooie Groene Hart van Nederland. Aan boord wordt iedereen verrast met optredens. Zo heeft De Hollander, één van de populairste zangers van Nederland uitgenodigd; Yoeri Labée. Ook Jessica Malfait en feestzanger Patrick van der Corput gaan mee op het schip. Uiteraard zingt Marco de Hollander zelf ook. De bootreis duurt vier uur. Opstappen vanaf; Van der Valk Avifauna, Hoorn 65 te Alphen aan de Rijn, vanaf de Kade tegenover Vogelpark Avifauna. Vanaf 12.00 uur kunt u de boot op! Varen van 13.00 tot 17.00 uur. Kaarten 25,00 euro per persoon, alleen in de voorverkoop via 0172 604016. Let op want deze show is al bijna weer uitverkocht.
JEFFREY HEESEN â ZIJN WE UITGEPRAAT ( THE REMIXES )
De jongste plaat van Jeffrey Heesen, Zijn We Uitgepraat, is al razend populair. Speciaal voor de liefhebbers verschijnen nu 2 Golddiggers remixes. Deze single is via de legale downloadportals te verkrijgen.
NELIS LEEMAN â WIE DENK JIJ WEL WIE IK BEN ( DJ NELIS )
Nelis Leeman (DJ Nelis) scoorde al een grote hit met Schudden, dat hij samen met Arjon Oostrom uitbracht. In 2015 wint hij de Party Award voor Populairste Opkomende Party DJ. Hij scoort nu een grote hit met Wie Denk Jij Wel Wie Ik Ben.
Volgens Rinus Werrens is HIJ IS NIET DE WARE VOOR JOU !
Na het succes van zijn laatste singles Door De Nacht en Kom Dichterbij heeft volkszanger Rinus Werrens een nieuwe single opgenomen: Hij Is Niet De Ware Voor Jou. Met deze fijne plaat bewijst Rinus een blijvertje te zijn. Deze single is via de downloadportals te verkrijgen.
In 2014 won ze nog het demopanel bij de Buma NL dagen. Haar single Ik kan niet zonder jou werd direct een veel gedraaide plaat op de Nederlandse en Belgische radiostations. Een goede single heeft natuurlijk een perfecte opvolger nodig. Vandaar dat Rox de White Villa studio in dook, om hier ook haar vervolg single te laten produceren. Manfred Jongenelis heeft zich daarna ontfermd over de vocale opnamen. Het resultaat is Ticket naar de zon een fantastische dansbare single, met een geheel eigen stijl. Op de single zijn de uitmuntende vocale kwaliteiten van Rox duidelijk hoorbaar. Een zangeres waar we nog veel van gaan horen word er in de wandelgangen al gefluisterd. Ondanks haar overvolle agenda blijft een creatieve duizendpoot als Rox niet stil zitten. Ze is inmiddels druk bezig zelf nummers te schrijven voor het album dat medio 2017 uit zal komen. De videoclip van Ticket naar de zon is gemaakt door leerlingen van het Grafisch Lyceum in Utrecht. Rox vertelt: Ze hebben een fantastisch resultaat neergezet. Met 110% inzet zijn ze met mijn videoclip aan de slag gegaan, en het resultaat is uitermate professioneel Het Nederlandse weer is er nog niet helemaal op voorbereid, maar met Rox van Driels Ticket naar de zon komt u zeker in zomerse sferen. Meer info: www.roxvandriel.com
Rob van Daal is geboren op 22 februari 1962 te Raamsdonksveer. Al meer dan 20 jaar treed hij op in café's, zalen en feesttenten door geheel Nederland. Rob van Daal had na zijn middelbare school verschillende baantjes. Uiteindelijk werd hij dj in een café in Geertruidenberg. Omdat hij regelmatig meezong, werd hij bekend als De zingende barkeeper. Hij kreeg een contract bij een platenmaatschappij en kon hier het Nederlandstalig repertoire opnemen. Hij heeft in de afgelopen jaren verschillende albums en singles uitgebracht. Enkele uitschieters zijn natuurlijk; "He Trut", "Valeria", "Ik ga leven", "Ik wil een kus", "Natalie" (feesthit 2006), "In een klein cafeetje", "Manuel of Manuela" (feesthit 2008) en natuurlijk de single "Leven lukt me niet met jou" welke goed heeft gescoord in de Singles Top 100. Na andere hits zoals "Kon ik maar even" en de klassieker "We benne op de wereld", kwam Rob met een nieuw album "Omdat we vrienden zijn". Van Daal bracht in 2012 ook een muziek-dvd Rob van Daal in concert uit. Hierbij waren er ook gastoptredens van Stef Ekkel, Dirk Meeldijk en Jolanda Zoomer. Rob is inmiddels al weer volop bezig met een nieuw album en zijn laatste nieuwe single 'Het spel is uit ' is momenteel verkrijgbaar! Rob gaf twee keer een groot concert, welke een zeer groot succes genoemd kunnen worden. Al met al Rob van Daal is een echte rasartiest. Hij weet als geen ander van ieder feest een superfeest te maken. Meer info: www.robvandaal.nl Fotocredits: TJ-Unlimited
In samenwerking met tekstschrijver Alice Maywood en producer Mario Veltman komt de zangeres Marlane met een lekkere moderne popsong Door jou voel ik me sterker. Een opvallend ritmisch nummer dat in combinatie met het frisse stemgeluid van Marlane al snel uitnodigt tot meezingen. Trouw zijn aan wat je hebt, dat is in het kort de strekking van het verhaal achter deze single. Iets of iemand die je zon boost geeft dat je het idee hebt alles aan te kunnen. Door Jou Voel Ik Me Sterker is alweer de 10e solo single van Marlane. Een single met een opvallend volwassen geluid voor de pas 20 jarige zangeres. MARLANE BIOGRAFIE De in het Betuwse Ochten geboren zangeres Marlane was al op jonge leeftijd bezig met muziek. Toen ze op haar zesde verjaardag een karaoke-set kreeg was het hek pas echt van de dam. Het entertainen zit in haar bloed en dus was ze al snel te zien op het podium. Van buurtfeest tot grote evenementen als: TROS muziekfeest op het plein, 4-daagse feesten in Nijmegen, Waalkadefeest Tiel, Heideweek Ede, Rijnweek Rhenen en vele andere leuke festivals en evenementen. Marlane is regelmatig te gast bij diverse radio en tv programmas. Zo was ze deelnemer bij het SBS 6 programma Popstars, en bij de eerste editie van het SBS 6 programma Bloed Zweet En Tranen. En speelde ze een gastrol in het RTL TV programma Jouw vrouw, mijn vrouw met Alice Maywood. Mede door dit soort programmas heeft Marlane veel camera ervaring opgedaan. Inmiddels beschikt de zangeres over een uitgebreid repertoire die prima inzetbaar zijn tijdens haar optredens. Naast de covers hoort u daar ook haar eigen liedjes, zoals haar eerste single Pasadena uit 2011. De singles Wat Een Leven en Kampioenen uit 2012. De In 2013 uitgebrachte singles Zeg Eens Schatje en Wat Kan Mij Het Schelen. In 2014 verschenen de singles Kleine Dingen en Met een beetje liefde, en in 2015 de nummers Gevrij en Jij Bent Voor Mij Zo (ohh la la la). In november 2015 bracht ze samen met zanger Jeffrey Schenk ook nog het prachtig duet Heel Even uit. Samen met Mario Veltman wordt er hard gewerkt aan een eerste album en verschijnt 9 maart 2016 haar nieuwe single Door Jou Voel Ik Me Sterker een nummer geschreven door Alice Maywood en geproduceerd door haar producer Mario Veltman.
k ben zo bang'......nieuwe single van Patrick van de Worp
De door Frank van Etten geschreven single Ik ben zo bang van Patrick van de Worp is uit het leven gegrepen. Het past bij mij omdat ik een gevoelsmens ben., vertelt de 34-jarige zanger. De single is een weerspiegeling van het dagelijks leven en een onoverkoombaar probleem, namelijk het moeten missen van een dierbaar persoon., zo vat Patrick van de Worp de tekst van zijn nieuwe single Ik ben zo bang samen. Patrick van de Worp is tenslotte een gevoelsmens. Daarom hebben hij en zijn producer Frank van Etten bewust gekozen voor een ballad met een zware tekst. Omdat hier de kracht ligt van mij en ik puur op gevoel zing., verklaart de Ermeloër.
Demy de Groot krijgt op 3 april nieuwe single 'Mijn hart' uitgereikt door Kim Holland
Op zondag 3 april 2016 zal Demy de Groot z'n nieuwe single 'Mijn Hart' presenteren bij Cafe Schieweg, gelegen aan de Schieweg 158 in Rotterdam. Vanaf 18.00 uur zal de inloop zijn met optredens van o.a Chris Cohen, Riny Valentijn, Arno Kolenbrander, Bob Offenberg en Duo Royet. Vanaf 20.00 uur zal presentator Robin Royce iedereen van harte welkom heten. Tot 23.00 uur zullen vervolgens Mario Mulder (Haagse Hazûs), Justine Pelmelay, Jeffrey Kuipers en Lou Prince een optreden verzorgen. Het 'eerste exemplaar' krijgt Demy de Groot op ludieke wijze uit de handen van Kim Holland. Daarna zal Demy zijn nieuwe single Mijn Hart ten gehore brengen. Justine Pelmelay die samen met haar vriendin Stella in het achtergrondkoor meezingt op de single is ook aanwezig en zal op deze avond optreden. Meer info: Behind The Stars Management / www.demydegroot.nl Fotocredits: Jim Hoogendorp
Fred en Ron Appeldooren, twee broers geboren in onze residentiestad, hebben al meer dan een kwart eeuw ervaring als het gaat om het verzorgen van feestavonden. De Hagenezen waren eerst actief bij de formatie Only 4 alvorens zij Side Kick hebben opgericht. Met hun single Mooie Billen, een verrassende samenwerking met Def Rhymz, trok Side Kick in 2012 meteen alle aandacht van de muziekliefhebber. De heren zijn sowieso niet vies van samenwerken want naast de single Mooie Billen werden ook tracks uitgebracht met DJ Cor als ook met de man van de kleine wasjes..Trafassi! Samen met De Meiden uit Leiden stond het tweetal op Go-Après Ski in Ahoy, wat te denken van hun spraakmakende auditie begin vorig jaar bij Bloed, Zweet en Tranen en daarnaast is hun laatste single Den Haag - Leipe Shit nog altijd een kneiter in het circuit. Met hun nieuwe single Als ik jou zie staan serveren de heren een knallende Hollandse remake van Rock this town van de Stray Cats, kortom de swingende en tijdloze rock n roll wordt door Side Kick stevig in de schijnwerpers gezet. Met Mike Peterson als co producent, tekstschrijfster Marianne Appeldooren, Ger Oerlemans als de man achter de videoclip. Wouter Kiers en Debra Monroe voor hun medewerking in de clip, hun vrouwen Erna en Marianne voor de visuele aankleding en het label Rood-Hit-Blauw achter zich, zal Als ik jou zie staan van Side Kick de muzikale lente van 2016 gaan kleuren! Link sidekick-online.nl Als ik jou zie staan ..Alweer een Rood-Hit-Blauw produktie! De CD single Als ik jou zie staan is nu verkrijgbaar en legaal te downloaden op de bekende platforms. De videoclip ter promotie van de nieuwe single is op diverse televisiestations en Youtube te zien.
Geluk zit in de sterren'.....nieuwe single van Terry West en Aisha
Een half jaar na de release van Mijn hart slaat voor jou komt Terry West met een nieuwe single samen met het 12 jarige zangeresje Aisha, die in 2014 van start ging met haar zangcarrière. Aischa bracht vorig jaar zelf de single Silverstar uit, en deed mee aan de Voice Kids. Met haar heldere stemgeluid weet ze iedereen te verrassen. Samen met Ronald van der Woude bracht ze de single 7 lange maanden'uit en wordt er weer samen met hem aan een nieuwe single gewerkt die begin april uit zal gaan komen, opgenomen bij Terry West Productions. Toen ze samen met Ronald van der Woude in de studio was om de nieuwe single op te nemen werd het idee geboren om eerst nog een nummer met Terry West op te nemen. Geluk zit in de sterren is een eerder nummer van een verzamelcd en is nooit op single uit gekomen. Het is in een nieuw, moderner jasje gestoken en wordt al veelvuldig gedraaid. De clip is afgelopen week opgenomen door Terry West en is te zien bij TV Oranje en op Youtube. Na een tijdelijke stop van Terry West wordt er nu weer volop gewerkt aan nieuwe audio en videoproducties, en weten vele artiesten de weg weer terug te vinden naar deze studio. Ook brengt hij binnenkort weer een nieuwe single uit met zijn partner Gerda. "Geluk zit in de sterren" wordt wel vergeleken met een duet zoals vroeger vader Abraham en Mieke dit uitbrachten.
Zondag 12 juni gooit zanger John Enter samen met Marco Schouten en Janneke de Roo de trossen los in Kampen, om samen met max 100 personen een muzikale tocht te maken over de wateren in en rond Kampen. En jij kunt erbij zijn! De boottocht is van plm 13.00 tot 16.00 en kent optredens van deze drie4 artiesten en een spetterend optreden van de Flitsers (zie foto), een komische act van drie heren. Deze onvergetelijke muzikale middag maak je mee voor slecht 17,50. Geef je op door een mail te sturen naar info@johnenter.nl
Femke Hengeveld komt met een single IK LAAT JE GAAN.
Al op zeer jonge leeftijd werd duidelijk dat Femke Hengeveld zangeres wilde worden. Haar eerste optreden was op 12 jarige leeftijd en sindsdien is ze verkocht en wilde haar droom waar maken. Vanaf haar 17e is het dat Femke regelmatig het podium betreedt op bruiloften en partijen en zich in de kijker speelt bij diverse partijen. Ze werd gevraagd om auditie te doen bij een 12 koppige soulband en vele optredens volgden. Vanaf haar 20e wilde ze solo het podium op en richt ze daar ook volledig op zonder af en toe als zangeres ook op te treden met de coverband Monroo. Heel het land toert ze af met deze populaire band . En het valt perfect te combineren met haar solocarrière. De solocarrière is succesvol en vraag naar een cd wordt steeds groter. In 2016 is het dan eindelijk zover. Femke Hengeveld komt met een single IK LAAT JE GAAN. Een succesvolle start , de reacties zijn lovend. IK LAAT JE GAAN is verkrijgbaar via de reguliere cd speciaal zaken de download sites en streaming sites. En van het nummer is een schitterende clip geschoten die succesvol meedraait bij de diverse (clip) zenders. Kortom Femke Hengeveld een naam om te onthouden.
De nieuwe single van Kevin Smit, Verliefd, beschrijft een herkenbaar thema met een lekkere uptempo beat in een fris jasje. De single gaat over het meest bezongen onderwerp; de liefde. De single Verliefd zal op 7 maart a.s. uitkomen via Dutch Star Music Productions. In de single Verliefd bezingt Kevin Smit het spel van de verovering in de liefde. De track volgt de eind 2015 verschenen single Engelen op, welke veel mensen wist te raken door de emotionele lading. Verliefd is een stuk luchtiger dan zijn voorganger en laat Kevin horen in een uptempo en poppy beat. Voor Kevin is deze single een logische keuze: Na de vorige single werd het weer tijd voor een iets meer uptempo liedje, de tekst zal voor veel (verliefde) mensen herkenbaar zijn aangezien deze over het meest bezongen onderwerp gaat: de liefde en verliefdheid. Rondom de single release zal Kevin een uitgebreide tour doen langs de diverse radio- en Tv zenders om de single te promoten. De Hoogeveense zanger is naast zijn muzikale carrière ook veelvuldig te vinden achter de microfoon van de populaire radiozender RadioNL
René Karst staat bekend als een creatieve duizendpoot die elke dag weer leuke dingen beleeft. Als Zanger, muzikant, vader, man, gitarist, koffiedrinker, positief, beetje vreemd, groene bril enz enz. Door hem een mail te sturen kunt u met uw onderwerpen en vragen in zijn VLOGS voorkomen. Elke dag zal de zanger uit Hoogeveen vragen of onderwerpen op zijn manier beantwoorden. U kunt via devloggendehollander1@gmail.com uw ei kwijt. 'Natuurlijk is het op dit moment nog te overzien maar ik probeer zo veel mogelijk berichten of vragen te beantwoorden...'aldus René.
Nieuwe single van Nick Brinkhuis erg vrolijk met zomerse invloeden
k Zie Steeds Sterren, Wereld Buiten Sluiten, Lotusbloem, Als Ik Jou Niet Had en vorig jaar nog Pamparapam. Singles die de 31-jarige uit Nijverdal afkomstige Nick Brinkhuis heeft uitgebracht sinds 2010. Vanaf 2008 is hij op de podia te vinden met in eerste instantie uitsluitend het populaire repertoire van dat moment. Nu kan deze echte levensliedliefhebber al een aardig rijtje eigen nummers ten gehore brengen tijdens zijn optredens. Onlangs dook hij weer de studio van Frank Verkooyen in om daar een liedje op te nemen met een titel die vast de nieuwsgierigheid zal aanwakkeren bij het publiek: Op & Neer! Een erg vrolijk nummer met zomerse invloeden. Het zal dan ook lastig worden om stil te blijven staan bij dit swingende nummer en daarnaast, na één keer draaien blijft hij voor de rest van de dag in je hoofd zitten, zo laat Nick enthousiast weten. Deze energieke feelgood meezinger over de aantrekkelijke billen van een dame, verschijnt via Nationale Artiesten Parade. Een waardig opvolger van mijn vorige single Pamparapam die het erg goed heeft gedaan, aldus Nick die met Op & Neer hoopt weer wat extra treden te kunnen bestijgen op de weg naar meer landelijke bekendheid. De single is vanaf 9 maart te verkrijgen via o.a. de bekende downloadportals. Waarschijnlijk komt er richting de zomer een ' Nick and friends party', aldus de vrouw van Nick....Petra Brinkhuis.
"ADYA & Fadim", het tweede album van jonge spring-in't-veld Fadim verscheen tijdens de recentste kerstperiode, belandde al snel erna in de Vlaamse top 10 en houdt vandaag nog stevig stand in de Ultratop abumcharts. De rode draad door het album is een variatie aan muziekstijlen, tot in de puntjes uitgewerkt en geproduced door ADYA en muzikaal akoestisch ingespeeld door het ADYA Classic Orchestra dat garant staat voor de beste muzikanten geselecteerd uit een 15-tal verscheidene landen. We zijn inmiddels in maart belandt. Tijd voor een nieuwe single moeten Fadim en z'n bezieler Adriaan Van Landschoot gedacht hebben... en die vonden ze in deze 'Vrienden Voor Het Leven'. Het werd een Vlaamse bewerking van een echter klassieker van Gérard Lenorman's 'La Ballade Des Gens Heureux'. Dat Fadim garant staat voor het perfect vertolken van een variëteit aan Nederlandstalige songs is ondertussen algemeen bekend, ook deze klassieker wist hij om te vormen naar een vlot mee te zingen en pretentieloze Vlaamse versie.