Club brugge KV B K.SV Veurne K.FC. Meulebeke K.Z.Dentergem K.Dar.Ruddervoorde SK Staden B K.FC Moerkerke SK Opex Girls Oostende A F.C.Menen United V.V.Rassing Harelbeke B Dames V.K.Egem B Cerkelladies Brugge B D.V.Kortrijk Davo Torhout
dames 1 provinciale VV Rassing Harelbeke
seizoen 2011-2012
28-09-2011
vierde competitiewedstrijd
VV Rassing Harelbeke - VV Egem 3 - 4
Na de wedstrijd verleden week in kortrijk werd er van onze ploeg niets minder dan drie punten verwacht,maar dat draaide enigzijds anders uit.We werden op onze helft gedrukt en kwamen er maar sporadisch uit.De 0-1 was dan ook verdiend,maar onze dames konden toch de 1-1 scoren via brenda.Even gingen de kopjes terug omhoog maar net voor de rust werd het 1-2.De eerste twintig minuten van de tweede helft was van geen hoogstaand niveau,daarin werd het ook nog 1-3.Een vogel voor de kat dachten velen maar dat was zonder de strijdbare dames van harelbeke gerekend.In 10 minuten tijd stonden de bordjes terug gelijk 3-3 via kimberly choteau en alweer brenda.Een vrije trap 5 minuten voor tijd werd maar net naast de kruising getrapt door Karo.Maar het noodlot besliste er anders over ,er viel nog een doelpunt aan de overkant 3-4.Er werd deze match niet zo goed gevoetbald maar er was wel vechtlust .Dat en beter voetbal moet onze drijfveer worden de komende weken.Volgende week wacht ons de verplaatsing naar Meulebeke.
Onze eerste zege in de competitie is een feit!!De uitwedstrijd naar Kortrijk was vooraf als een moeilijk te winnen wedstrijd beschreven .Verleden jaar werd we hier met een afstraffing terug naar harelbeke gestuurd.Maar deze keer was het anders, de dames waren duidelijk op revanche belust.De match was nog maar pas begonnen en daar was al de eerste kans bal op de paal!Niet lang daarna werd het alsnog 0-1 via Stefanie .De ene kans na de andere drongen zich op waarna een fel aandringende euredike de 0-2 binnenschoot.0-2 aan de rust .De tweede helft was een copie van de eerste helft.Pauline lukte haar tweede elf meter van het seizoen 0-3 en astrid pikte alsnog haar goaltje mee 0-4 .Nog een peer keer afgevlagd wegens onterecht buitenspel en een bal op de lat van kimberly d. kon de pret niet bederven Een goed voetballend rassing zette een perfecte wedstrijd neer!!Vermelding ook voor de verdediging die de nul wist te houden!!
We hebben onze eerste punt beet,al was het een velbevochten punt met een ref die niet goed in de wedstrijd zat en dat voor beide partijen.We kwamen snel 0-1 achter na een te korte terugspeelbal.Maar net voor de rust kwamen we verdiend langszij via Brenda.De tweede helft was nog maar pas bezig en weer kwam Menen op voorsprong 1-2.We hadden het een tijdlang moeilijk met de stugge tegenstander.1 minuut voor affluiten kregen we dan toch loon naar werken een lichte penalty werd feilloos omgezet door onze goalie pauline.2-2 een punten deling waarmee beide partijen wel kunnen leven denk ik.
Volgende week staat de verplaatsing naar Bissegem op het programma waar DV Kortrijk onze tegenstander is.
Tegen de titelkandidaat (5 A spelers) werd met overdreven cijfers verloren. Sommige doelpunten waren weggevers,en bij andere waren we volledig uit verband gespeeld.De volgende tegenstanders gaan wel van een ander kaliber zijn dus wil ik wel volgende match 100 % inzet van iedereen om er een lap op te geven.Vervolgens wil ik nog een pluim geven aan onze doelvrouw pauline die bij wijlen in een schietkraam stond.
Zondag 4 september om 14u00 te jabbeke eerste match van het seizoen tegen de titelkandidaat Club Brugge B.De spelers die rechtstreeks gaan gelieve om 13u00 ter plaatse te zijn .We vertrekken om 12u00 aan de ratte (forestierstadion). Selectie volgt vrijdag na de training ......................
De namen zijn : Pauline, Kimberly C., Kimberly D., Nikki, Donna, Lisa, Kiara, Astrid, Sielke, Alix, Julie, en mss aangevuld door een jeugdspeelster. Iedereen stipt om 17u30 aanwezig in Egem
Woensdag 17-08-2011 .Bekermatch voor de provinciale ploeg (beker van west-vlaanderen),om 18u30 tegen Egem thuis. Selectie : Pauline vanpoucke,Kimberly choteau,Brenda vandoorne,Kimberly deceuninck,Julie cattebeke,Nikki meersschaert,Donna heyse,Caroline leroy,Lisa deboevere,Jolien balcaen,Sielke van royen,Astrid braeckevelt. Iedereen stipt om 17u30 aanwezig.We spelen op het eerste terrein.
Tevens volgt vrijdag 19-08-2011 de eerste aparte training voor de provinciale ploeg (19u30 - 21u00)
Iedereen present op 21 juli in De panne (dynastielaan)om 09u30 voor de eerste training van het nieuwe seizoen gevolgd met een namiddag training op het veld van Adinkerke.