Kan jij spelen op paaszaterdagtornooi 31/03 in de namiddag ? ( Meulebeke)
VV Emelgem-Kachtem u13
u13
20-10-2017
selectie zaterdag
beste spelers,
We spelen zaterdag tegen Dosko Beveren. Het adres van Dosko is izegemse aardeweg 38 8800 Roeselare. Aanwezig in Izegem om 13:10. aanwezig in Dosko 13:30.
basisspelers: DM Alexander RB Lowie CV Ewoud LB jérome CM Xander L (c) LM Pablo RM Kenji SP Edi
wissels: Yarno Tibo Leandro ( moet nog bevestiging krijgen van sybren )
wil jullie nog eens feliciteren met jullie wedstrijd tegen Dentergem. Goed gedaan !!! allemaal toppers !!!!
Vanaf volgende week zaterdag neem ik maar 10 spelers mee. Als we met 4 spelers langs de kant staan dan ben ik als trainer te veel bezig met wisselen en de spelers te veel met waar ze gaan staan. Dus de trainingsweek is belangrijk !! De beurtrol voor wie thuis blijft gaat gewoon verder.
Zie ook dat het al de 2de keer is in 2 weken dat iemand zijn voetbal schoenen niet mee heeft. Tijd voor een nieuw regeltje dus !!!! joepieee !!!
vanaf donderdag 28/09 duurt de training een kwartier langer. Dus van 17:45 tot 19:15 Om onduidelijkheid te vermijden zeg ik er bij dat dit zo blijft in de toekomst.
Vanaf nu mogen jullie direct de voetbalschoenen aandoen om te beginnen trainen. Je zorgt er wel voor dat je ze altijd bij hebt want het kan altijd zijn dat ik overschakel op looptraining. Bv. als het veld niet bespeelbaar ligt.
We spelen deze zaterdag tegen K. VC Ardooie. Aanwezig om 12:30 stipt te Ardooie. We verzamelen om 12:15 op de parking van emelgem kachtem.
Sportcentrum de ark Melkerijstraat 2 Ardooie
basisspelers zaterdag: DM leandro of alexander LB lowie CV ewoud RB Jerome CM edi RM Kenji LM Xander L SP Xander V
Wisselspelers Pablo ytse yarno Emiel
thibo blijft thuis want hij liet niet weten dat hij niet kwam trainen deze dinsdag. Ik zet nog eens mijn tel nr online zodat iedere speler hem kan opslaan. 0493/195647. Gelieve in je bericht je naam te vermelden.
Edi, ytse, kenje, pablo zorg dat jullie er zijn he donderdag want ik geef training voor jullie 4.
vandaag speelden we tegen de meisjes en we wilden ook heel graag winnen natuurlijk. We begonnen de wedstrijd rampzalig zonder inzet en zonder duel kracht. We kregen al snel het deksel op de neus van de meisjes van Egem. Iedereen liet al direct het kopje hangen. De laatste 2 kwartieren waren dan weer veel beter dan de eerste 2. Toen hadden we door waarvoor we onze kracht konden gebruiken. Toen scoorden we op een stilstaande fase met een voorzet, 4 - 1. Het was trouwens Pablo die deze mooi en beheerst binnen knikte, hij had natuurlijk genoeg geoefend op training :) :) :) . Ik ben zeer content van jullie 2de helft van de wedstrijd, goed gedaan jongens !!! eindstand : 4 - 1
vrienden...
laat jullie kopje niet zo snel hangen want jullie zijn een goede ploeg die meer aankan dan jullie zelf denken.
Ik wil jullie nog eens feliciteren voor jullie uitstekende start van het seizoen. Goed gedaan jongens de eerste 3 punten zijn binnen !!
We zijn heel sterk aan de wedstrijd begonnen en dat met enkele grote kansen voor onze voorhoede, die het doel precies nog niet wist staan. Toen Leandro zich voor de eerste keer mocht omdraaien liet heel de ploeg het hoofd al hangen. Snel daarna volgde de 0 - 2 en dan ook de 0 - 3. Daarna kregen we nog 1 kans die Edi mooi en met overtuiging afwerkte 1 - 3. Vanaf dat doelpunt zijn we er weer in beginnen geloven. Toen maakten Edi en Xander L het gelijk. Het werd nog even spannend aan ons doel maar een prachtige redding van Leandro kon ons daar van sparen. Naar het einde toe wist Xander V uiteindelijk het doel staan en werkte fraai af. De concentratie bleef en de spelers hebben de wedstrijd tot een mooi einde gebracht. Ook een pluim voor de verdediging, die zeer sterk verdedigden. Jullie hebben gewonnen als 1 ploeg en dat is schitterend !! 4 - 3 eindstand
Ik heb vernomen dat er 9 spelers aanwezig waren op de afgelaste training. Ik heb al iedere training gezegd aan iedereen dat het handig is om de blog eens te lezen voor de training. Jullie zitten dagelijks op het internet en de blog even checken duurt 2 min. Volgens mij checken jullie ook meermaals per dag facebook,instagram,snapchat...
ik geef natuurlijk wel toe dat het aan de late kant was op woensdag maar dat komt omdat ik eerst voor vervanging heb gekeken, mijn excuses hiervoor. Toen andere trainers niet konden heb ik de training afgelast.
Ik vraag het nog eens met aandrang aan alle spelers om de blog soms eens te checken. Op training hoor ik altijd dat de papa dat moet lezen. De papa mag dit lezen maar jullie kunnen dit ook al zelfstandig.