Heidi De Grauwe zal je vanaf oktober voor het eerst in familie zien als Roos. Dit was voorzien als een tijdelijk personage om mee te helpen bij 'Jan en alleman' het café van Jan VDB. Omdat die rol volgens de producenten zo goed meeviel hebben ze haar nu een vaste rol gegeven. Het personage Roos is vanaf oktober dus een vast gezicht in 'Familie'.
Heidi is vooral gekend van gastrollen te spelen in verschillende Vlaamse series en ze zorgde voor heel wat ophef door naakt te gaan in 'De Rodenburgs' vorig jaar.
MAANDAG Jan vindt het ongehoord dat Bert "den Duitser" het voor het zeggen zou hebben in het café. Hij zal er dan ook alles aan doen om dit tegen te houden.Niko is absoluut niet tevreden wanneer hij verneemt dat Pierrot opnieuw geen teksten voor The Project heeft geschreven en doet zijn beklag bij Evy.June denk dat Lisa lastiggevallen wordt door Bert.
DINSDAG Bart gaat op zoek naar meer informatie over Remko. Dankzij Rob ontdekt hij alvast wat meer over zijn achtergrond.Rita en Dimi pakken hun koffers voor hun reis. Jan probeert hen nog steeds van gedachten te veranderen via allerhande negatieve verhalen omtrent reizen met de mobilhome.Lisa vertelt Bert de waarheid over haar vermeende onvruchtbaarheid. Ze is echter nog steeds zeker of een nieuwe relatie met Bert wel mogelijk is.Pierrot wil The Project niet inplannen op het culturele event dat hij organiseert. Hij heeft het echter moeilijk dit over te brengen bij Evy en Niko.
WOENSDAG Dimi en Rita willen vertrekken op hun tripje, maar Jan gaat hier nog steeds niet mee akkoord. Niko besluit Jan alvast een handje te helpen door de sleutels van Dimi te verstoppen.Marie-Rose gaat langs bij Bert om hem te kalmeren na het vertrek van Lisa. Zij besluit met Lisa te praten om Bert te helpen en het koppel opnieuw bij elkaar te brengen. Wanneer Lisa hier weet van krijgt, is ze echter niet te spreken over Marie-Rose. Intussen heeft Marie-Rose ook een afspraak met Mathias omtrent de verkoop van MVM. Véronique denkt echter dat het niet enkel om een financiële afspraak gaat.
DONDERDAG Bart heeft een moeilijke dag op VDB, want de samenwerking met June verloopt erg moeizaam. Daarnaast speelt ook de relatie tussen Remko en Hanne nog steeds in zijn hoofd. Anna voelt zich niet langer veilig in Benidorm en besluit dat de maat vol is: ze wil vertrekken naar België en vraagt Albert een vlucht in te plannen.Dimi en Rita vertrekken eindelijk op reis, maar omwille van de sabotage van Jan en Niko loopt het al snel fout.Het grootoudersfeest van Louise komt eraan en Trudy vraagt zich af of Marie-Rose ook aanwezig zal zijn en gaat langs bij Peter.
VRIJDAG Hanne is erg geschrokken van het nieuws dat Remko in Amerika gaat studeren en ze vreest dat dit het einde van hun relatie is. Haar ouders proberen haar ervan te overtuigen dat dit niet zo hoeft te zijn. Evy krijgt de toestemming om voor haar thesis interviews te doen in de gevangenis. Pierrot heeft hier zijn bedenkingen bij.
ZATERDAG Linda besluit op het laatste moment om Jan naar Bouillon te vergezellen en dat past niet in zijn plan. Ondertussen is er nog steeds geen logeerplaats voor de bomma en Albert gevonden, die binnenkort naar Vlaanderen komen. Peter en Marie-Rose willen niets liever dan een einde maken aan hun koude oorlog.
MAANDAG Evy en Niko hebben een nieuwe televiereeks ontdekt en zijn als het ware verslaafd. Ze proberen dit halstarrig verborgen te houden voor Pierrot.Cédric brengt zondag door bij Mario en Kathy. Wanneer hij maandag op school probeert weg te lopen, heeft Véronique er genoeg van.Dimi plant zijn reisje tot in het detail, zodat alles goed verloopt met Rita. In Benidorm vergaat Albert van de pijn van zijn jicht.
DINSDAG Evy en Nico proberen hun nachtelijke videomarathons angstvallig geheim te houden voor Pierrot. Jan is er niet over te spreken dat Dimi en Rita voor een paar dagen op reis vertrekken en hij eist dat zijn zus een vervanger zoekt. Lisa klaagt tegen June dat ze niet kan ademen met Bert in de buurt, maar toch kan ze niet zeggen dat hij iets verkeerd ...
WOENSDAG Morgane maakt zich boos op Mieke en maakt duidelijk dat zij niet haar leven in het teken van Pieter moet stellen. Morganes dag gaat van kwaad naar erger wanneer ze op het werk haar rug bezeerd.Niko zal Rita vervangen in het cagé en komt naar Jan en Alleman om zijn opleiding te krijgen. Jan besluit dat hij de perfecte man is om hem het reilen en zeilen van het café uit te leggen.Hanne moet een verhandeling maken over haar studiekeuze en Bart en Brenda grijpen deze kans om de toekomst van hun dochter te bespreken. Het blijkt echter dat niet iedereen dezelfde mening heeft.Bruyninckx doet een bod op MVM. Het lijkt echter dat hij en Francis onder een hoedje spelen.
DONDERDAG Niko vindt dat Pierrot niet voldoende energie in The Project stopt. Evy heeft een gesprek met Pierrot en probeert hem te overtuigen de nodige tijd voor hun groepje uit te trekken.Morgane zit intussen nog steeds thuis en heeft nood aan snoep. Mieke wijst haar erop dat dit goed verstopt moet worden, aangezien Pieter last heeft van vreetbuien. Véronique raadt haar moeder aan contact op te nemen met Peter en het bod voor MVM met hem te bespreken, maar Marie-Rose weigert dit te doen.Intussen wordt het duidelijk dat er in Benidorm nog steeds geen einde gemaakt is aan de inbraken.
VRIJDAG Morgane komt te weten dat Pieter haar volledige voorraad snoep heeft opgegeten en is daar helemaal niet tevreden mee. Daarenboven kan ze ook bij Mieke niet op steun rekenen.Marie-Rose denkt nog steeds na over het bod van Bruyninckx voor MVM. Intussen wijst Niko Pierrot op het gebrek aan teksten voor The Project en eist hij dat hij Niko dit weekend de teksten bezorgd.Anna en Albert ontdekken dat de inbrekers ook bij hen hebben toegeslaan. Rita denkt intussen na over het bod van Bert op haar aandelen in Jan en Alleman.
ZATERDAG Morgane heeft een verrassingsfeestje voor Mieke gepland, maar weet jammer genoeg niet dat zij intussen ook een weekendje weg met Pieter gepland heeft.Albert heeft een alarm gekocht om zich in de toekomst te beschermen tegen inbrekers en besluit dit zelf dit installeren.Bart heeft het nog steeds moeilijk om zijn opgroeiende dochtern Hanne los te laten.
Jef De Smedt die Jan VDB speelt in de populaire vtm-soap familie is tevreden dat hij sinds vorig seizoen zijn eigen café heeft. Hij werkt zeer graag samen met Jacky Lafon(Rita), Fred Van Kuyck(Dimi) en Michael Vroemans(Maarten). Het was natuurlijk duidelijk dat Jan de pispaal was in VDB Electronics was en zo zegt Jef kon hij zijn eieren er niet volledig kwijt. Het is nog niet zo lang geleden dat de scenaristen hem uit het bedrijfsleven hebben gehaald en verplaatst naar het café en Jef hoopt dat dit nog lang kan blijven duren, want het is duidelijk dat dit meer bij Jan zijn stand past en zo zegt Jef voelt hij zich meer thuis bij de volksfiguren als Dimi en Rita.
Ook heeft hij nog wat lovende woorden over voor Fred Van Kuyck waarvan hij zegt dat dit een geweldige acteur is ook al zie je hem vooral in rollen voor kinderprogramma's zoals Mega Mindy.
Sommigen hebben het misschien al in een of andere krant gelezen, of hebben hem gezien op de VTM-dag 'Zaterdag aan zee' zoals op de tweede foto, maar dit is dus de jonge acteur die vanaf nu het personage van Guido Vandenbossche zal spelen in familie. Het was al een paar maanden geleden gekend geraakt dat Lennert Mets ging vervangen worden vanwege de wet op de kinderleeftijd en het werken. De nieuwe Guido VDB zal gespeeld worden door Jordi Rottier uit Kruibeke. Jordi is ook een paar jaar ouder als Lennert namelijk 13 jaar zodat deze Guido toch wat vaker in beeld kan komen dan de vorige Guido.
We wensen Jordi alvast veel succes in de komende jaren van 'Familie', maar ook natuurlijk Lennert Mets die de rol van Guido ook voortreffelijk speelde.
De meesten zullen het wel al ergens gelezen hebben en/of gehoord hebben. Dirk, de ex-man van Rita VDB alsook de biologische vader van Pierrot VDB keert terug. De rol wordt gespeeld door Hans De Munter waarvan al gekend was dat hij ging terugkeren. Deze rol werd vroeger eerst door een andere acteur gespeeld, maar dit is al zo veel seizoenen geleden, toen hij eventjes terug opdaagde dat niemand of toch velen hem zich niet meer herinneren.
Dirk was vroeger een dronkaard en gokte ook vaak, dit was een reden van hun scheiding en toevallig of niet had Rita daar jaren later ook last van toen ze bekend werd voor heel Vlaanderen als Zatte Rita. Dirk wilt natuurlijk Pierrot terugzien na al die jaren, al is de vraag of hij wel zo gewenst is in de familie, maar vooral voor Pierrot die niet meteen zijn echte vader lijkt te missen. Rita is ook niet echt positief over zijn terugkomst tot ze ziet dat Dirk in Amerika een rijke zakenman is geworden en volledig is afgekickt van drank en drugs. Dit zorgt dan ook voor de nodige wrevel tussen Rita en Dimi nu ze net bekend maakten dat ze een koppel zijn.
Met andere woorden... Er breken weer spannende tijden aan voor de familie Vandenbossche in seizoen 20!
De vtm-dag was een enorm succes, er werd naar schatting zelfs zo'n 30 000 volk gesignaleerd voor deze dag in Koksijde. Je kon natuurlijk ook de preview bekijken van de slotaflevering van David, alsook de preview van de eerste aflevering van seizoen 20 van familie. Laten we zeggen dat het zeer sterke aflveringen waren van beide soaps. De signeersessies waren ook populair want zelf niet iedereen heeft een handtekening kunnen bemachtigen door het immense volk dat aanwezig was. De afsluitende show waar het publiek mee kon zingen was natuurlijk ook een succes want het plein zat helemaal vol en verschillende jongens en meisjes van jong en oud dansten en zongen volop.
Voor enige tips wat er gebeurd is in familie kan ik jullie zeker niet verder helpen want voor begin van de aflevering moest iedereen een papier tot geheimhouding tekenen, want anders riskeren we tot 2500 euro boete. Wat ik wel kan en mag zeggen over de preview is dat de aflvering zeer goed was en dus zeker een sterk begin van seizoen 20. De acteurs die aanwezig waren van familie waren: Gunther Levi(Peter), Chris van Tongelen(Bart), Jo Hens(Nico), Guillaume Devos(Pierrot), Annie Geeraerts(Anna), Ray Verhaeghe(Albert), Hilde van Wesepoel(Linda), Jacky Lafon(Rita), Sylvia Claes(Trudy), Michael Vroemans(Maarten), Sophie Truyen(Evy), Erik Goris(Rob), Jef Desmedt(Jan), Vicky Versavel(Brenda) en Peter Bulckaen(Mathias en ook Paul was er. Primeur was de jongen die de nieuwe Guido zal spelen volgend seizoen.
MAANDAG Pierrot is zenuwachtig voor zijn thesisverdediging. Bart verkoopt zijn boot. De huwelijkskoorts stijgt. Brenda zit in zak en as omdat ze het verkorven heeft bij Bart. Ze lucht haar hart bij Linda. Maarten probeert Dimi ervan te overtuigen dat Rita wel degelijk een boontje heeft voor hem. June is duidelijk niet tevreden over haar trouwjurk, wat leidt tot ergernis bij Mario. Marie-Rose wijst haar zoon op de gevolgen van zijn huwelijk voor het famliebedrijf. Maarten probeert Dimi en Rita te overtuigen dat ze voor elkaar gemaakt zijn en met succes. Brenda weet Bart terug te charmeren. Pierrot vraagt Evy mee naar het huwelijk van Peter en June, maar ze stelt haar voorwaarden.
DINSDAG Rita en Dimi zijn steeds toegeeflijker ten opzichte van elkaar, tot grote verbazing van Jan. Bert nodigt Rob en Lisa uit voor een etentje. June gaat in allerijl op zoek naar een nieuwe trouwjurk. Jan laat er geen gras over groeien en zoekt een vervanger voor Dimi. Bert probeert nog steeds zoveel mogelijk familie te overtuigen dat Peter een grote fout begaat door te trouwen met June. Anna en Albert komen in een verdeelde familie terecht wat betreft het huwelijk van Peter.
WOENSDAG Het lijkt erop dat Dimi wel degelijk op wereldreis wil vertrekken. Veronique komt bij Peter aandraven met een huwelijkscontract. Maarten wil dat Dimi zijn liefde verklaart aan Rita. Dimi vraagt raad aan Linda. Pierrot slaagt met glans voor zijn laatste examen. Anna probeert te bemiddelen tussen June en Marie-Rose.
DONDERDAG Mieke wil een vrijgezellenfeest organiseren voor June. Rita en Dimi voelen zich betrapt. Bert wil dat Rob met Peter gaat praten. Hanneke brengt Jan op een idee. June wil toch een huwelijkscontract. Maarten en Jan bekennen aan Rita dat ze op de loer gelegen hebben. Bert komt met de zus van Junes overleden echtgenoot aan bij Marie-Rose. Er wordt in Junes verleden gespit
VRIJDAG ***SLOTAFLEVERING SEIZOEN 19*** Iedereen leeft op zijn eigen manier naar het huwelijk toe. Marie-Rose grijpt naar de grote middelen om het huwelijk van haar zoon te verhinderen. June is onvindbaar. Peter voelt zich machteloos. Onheilspellend nieuws gaat in de familie als een lopend vuurtje rond. June vertelt Peter hoe haar vorige man is omgekomen. Jan zijn plan lijkt in duigen te vallen. Marie-Rose besluit toch om naar het stadhuis te gaan.
MAANDAG Morgane voelt zich achteruitgeschoven. Marie-Rose probeert Peter te overtuigen dat June niet is wie ze lijkt. Francine verrast Jan met een bezoekje. Bert spoort Bart aan om op zijn strepen te staan. Marie-Rose wil kost wat kost het huwelijk verhinderen. Mieke en Morgane zetten een stapje in de wereld.
DINSDAG Bert en Brenda hebben Bart aangespoord om zijn job weer op te eisen, ten nadele van June. Dimi redt de romantische avond van Brenda. Peter roept de hulp van Jan in. Morgane gaat met Linda op stap. Bart en Brenda beleven een romantische avond. June en Peter krijgen ruzie.
WOENSDAG Pierrot heeft examen. Peter probeert het bij te leggen met June. Bert vertelt Lisa dat hij nog steeds van haar houdt. June neemt Mieke in vertrouwen. Niko vreest voor de repitities van The Project. Mieke waarschuwt Lisa voor Bert. Remko brengt Hanneke een onverwacht bezoek. Brenda lijkt de verkoop van hun huis toch te willen uitstellen.
DONDERDAG Rob is ontslagen uit de instelling en verrast Pierrot. De geplande repetities verzuren de relatie tussen Pierrot en Nico. Bert blijft de relatie van June en Peter afkeuren. Brenda verklapt Mieke de reden waarom ze niet kan verhuizen. Hanneke ziet een buitenverblijf best zitten. June reageert niet zoals verwacht op de bestemming van haar huwelijksreis.
VRIJDAG Bert neemt met zijn advocate zijn dossier door. Bart voelt zich bedrogen. Peter wil Rob terug als personeelsdirecteur, maar Bert is het er niet mee eens. Brenda stort haar hart uit bij Mieke. Niko komt erachter dat Pierrots thesis over hem gaat. De rechtszitting wordt geopend.
ZATERDAG Rob wordt gevraagd als getuige op het huwelijk van Peter. Niko stelt zijn ultimatum. Peter vraagt Mieke als getuige. Mieke bijt van zich af wanneer Veronique haar de les komt lezen. Veronique kiest resoluut partij voor haar manier, wanneer te weten komt dat Peter niet haar, maar Mieke, als getuige heeft gevraagd. Veronique gaat de confrontatie met Peter aan.
WIN TICKETS VOOR DE PREVIEW VAN DE EERSTE AFLEVERINGEN VAN SEIZOEN 20
Vtm geeft naar aanleiding van de spannende finale-aflevering van Familie duo-tickets weg waarmee je exclusief de eerste aflevering van het volgende seizoen kan zien.
Deze eerste aflevering wordt gespeeld op Zaterdag aan zee op 26 juni.
Wil jij graag een duoticket om de exclusieve eerste aflevering van het volgend seizoen van Familie ? Dat kan! Sms Familie naar 6650*
MAANDAG Brenda denkt eraan Hanneke te laten testen in andere ziekenhuizen omdat dokter Jacobs nog steeds geen uitsluitsel kan geven over haar vreemde ziekte. Dokter Praet denkt eindelijk te weten wat er aan de hand is. Marie-Rose en June proberen mekaar te ontlopen, maar daar brengt Peter verandering in. Trudy laat Peter verstaan dat ze ook niet achter hun relatie staat, vooral omwille van hun dochter Louise.
DINSDAG Mieke brengt Hannekes ouders op de hoogte over haar mysterieuze ziekte. Ondertussen kampt Dimi, tot grote ergernis van Rita. Lisa brengt Peter een bezoekje en vraagt of de vacature van directiesecretaresse nog steeds open staat. Op die manier wil ze Bert in het oog kunnen houden. Bert is bang dat sommige mensen in het bedrijf benadeeld zullen worden omdat June en Peter gaan trouwen. Hij denkt ook dat Junes gevoelens voor Peter niet oprecht zijn en spreekt Veronique daarover aan. Nico dreigt ermee uit The Project te stappen.
WOENSDAG Rita en Dimi zitten constant op elkaars kap. Jan en Maarten treden op als bemiddelaar. Peter vertelt Trudy het grote nieuws. Net zoals Marie-Rose moet ook Trudy wennen aan het idee. Jennifer steunt Marie-Rose en verzekert haar dat de organisatie van de modeshow op wieltjes loopt. Zo probeert ze Marie-Rose opnieuw voor haar kar te spannen. Nonkel Jan nodigt Peter en June uit voor een etentje, maar Marie-Rose komt de sfeer verzieken. Mario contacteert modehuis Bruinings.
DONDERDAG Marie-Rose blijft dwarsliggen. Peter komt tot een schokkende vaststelling. Pierrot neemt teveel hooi op zijn vork en praat zijn mond voorbij tegen Gerda. Marie-Rose blijft twijfelen aan de collectie van Jennifer en zet haar aan de deur.
VRIJDAG Marie-Rose wil toch doorgaan met haar modeshow. Jennifer speelt het spel hard. Lisa vertelt Bert dat ze bij de gynaecoloog is geweest. De cultuurfunctionaris roept Pierrot op het matje. Bart besluit dan toch om terug voor VDB te gaan werken. Hanneke en Jelle logeren bij Jan. De modeshow kent een verrassende wending.
ZATERDAG Marie-Rose besluit te stoppen met MVM. Mieke nodigt Peter en June uit. Pierrot is gemotiveerder dan ooit om zijn diploma te behalen. Jennifer barst bij Mario in tranen uit. Dimi verwijt Rita dat ze Pierrot financieel steunt. Bert zoekt troost bij Marie-Rose. Morgan voelt zich het vijfde wiel aan de wagen.
Volgend seizoen zal de cast van familie versterkt worden met 2 veteranen. Hans de Munter die bij velen bekend staat als verkrachter Swerts in Thuis, is al gestart aan zijn opnames en zal dus dit najaar nog te zien zijn. Het is niet de eerste keer dat Hans De Munter in familie komt want 3jaar geleden speelde hij ook al het nevenpersonage Petros de ambassadeur van Cyprus.
Het andere nieuwe personage zal gespeeld worden door Magda Cnudde, door de meeste tv-kijkers natuurlijk gekend als Bea uit 'Spoed', en ook zij zal dit najaar nog verschijnen.
Dit najaar zul je bij familie eventjes moeten wennen aan een paar mannen. Namelijk Chris van Tongelen die Bart speelt, Gunther Levi die Peter speelt en Guillaume Devos die Pierrot speelt in de langstlopende soap van België. Deze 3 acteurs hebben de toestemming gekregen om zich een nieuwe look aan te meten. Chris van Tongelen die zijn lange haren beu was en dus zeer tevreden dat hij het na al die maanden mocht laten restylen is nu voor kort haar gegaan met gel erin. Ook Gunter levi is weer naar het korte haar gegaan. Over Guillaume Devos zijn nieuw kapsel is er nog niet veel gekend. Voor foto's van de nieuwe kapsel kan je altijd primo tv gids raadplegen waar het nieuwe kapsel van Chris en Gunther in staat te bewonderen.
MAANDAG Hanneke moet zich laten testen in het ziekenhuis om de oorzaak van haar ziekte te achterhalen. Veronique en Mario kunnen het sinds het feest opnieuw goed met elkaar vinden, maar dit is niet naar de zin van Jennifer. Marie-Rose is daar wel mee opgezet, maar over de relatie tussen Peter en June heeft ze haar twijfels. Het stoofvlees van de bomma is een succesverhaal, maar morgen vertrekt ze met Albert terug naar Benidorm.
DINSDAG Veronique wil dat Mario de aanbieding van het modehuis Bruinings aanvaardt. Bert wil nog steeds trouwen met Lisa maar maar ze wimpelt hem af. Hanneke houdt nog steeds vol dat ze ziek is om zo haar ouders bij elkaar te houden.
WOENSDAG Linda is de drukte in haar appartement beu. Ze wil dat de keuken van het café naar beneden verhuist. Bert hangt de onschuldige koorknaap uit nadat Lisa hem heeft afgewezen en probeert Trudy voor zijn kar te spannen. Veronique is ervan overtuigd dat Jennifer achter de jobaanbieding van Mario zit om hem op die manier uit MVM te krijgen.
DONDERDAG Miekes nieuwe vlam, Piedro, is terug uit Spanje en daar is ze heel gelukkig mee. Morgane is jaloers omdat alle aandacht van Mieke naar Piedro gaat. Hanneke voelt zich al veel beter. Dit in tegenstelling tot Bert die zich volledig laat gaan en zijn miserie probeert weg te drinken. Zowel Rita als Peter proberen hem tegen te houden, maar ze beseffen niet wat hij in zijn schild voert. Trudy mediteert om rustiger te worden omdat ze bloednerveus is voor de scheiding die straks officieel wordt gemaakt.
VRIJDAG Mieke gedraagt zich als een verliefde puber, tot grote ergernis van Morgane. Linda en Maarten polsen bij Jan voor een nieuwe keuken, want Linda is ten einde raad. Peter praat met Berts advocate n.a.v. zijn scheiding met Lisa. Peter vreest dat ze niet genoeg getuigen zal vinden om Bert te verdedigen. Ondertussen blijft Pierrot druk in de weer met zijn examens, zijn thesis en het componeren van nieuwe liedjes.
ZATERDAG Bert heeft een overdosis slaapmiddelen genomen en is opgenomen in het ziekenhuis. Na haar gesprek met Mieke denkt Lisa eraan haar klacht tegen Bert in te trekken. Dokter Jacobs heeft bedenkingen bij Berts zelfmoordpoging maar is gebonden aan zijn beroepsgeheim. Veronique speelt model voor Mario. Ondertussen bereidt Jennifer haar modeshow verder voor. Ze weet echter niet wat Mario in zijn schild voert. Pierrot geraakt oververmoeid maar blijft doorblokken en verwaarloost The Project. Bart betrapt zijn dochter Hanneke wanneer zij binnensluipt na een nachtje stappen.
Vicky Versavel, Brenda uit 'Familie', zal na 13 jaar de reeks verlaten en nog op het scherm te zien zijn tot februari 2011. De makers van 'Familie' hebben deze beslissing genomen om nieuwe verhaallijnen te kunnen introduceren. Door het wegvallen van Brenda in haar gezin ontstaan heel wat nieuwe, dramatische verhalen die de kijker zeker zullen boeien.
'Het wegvallen van de rol van Vicky Versavel heeft alles te maken met de introductie van nieuwe verhalen en helemaal niets met haar capaciteiten als actrice', aldus Guy Goedgezelschap, directeur Studio-A. 'We hebben altijd zeer goed samengewerkt met Vicky en danken haar dan ook voor haar toewijding en passie de afgelopen jaren. Jammer genoeg komt er nu een einde aan haar rol in Familie en hopelijk kunnen we in de toekomst nog met haar samenwerken voor andere reeksen.'
Vicky Versavel zelf: 'Ik vind het bijzonder jammer dat de rol van Brenda is uitgespeeld, maar ik ben vooral dankbaar dat ik 13 jaar lang heb mogen samenwerken met een fantastische cast en crew. 'Familie' is een deel van mijn leven waaraan ik altijd met de glimlach zal terugdenken. Ik wens de hele ploeg nog vele mooie jaren toe en ik hoop dat dit afscheid de deur openzet voor nieuwe uitdagingen.'
MAANDAG Jan heeft nog maar enkele uren om achter het recept van zijn moeders stoofvlees te komen, want Anna en Albert vliegen terug naar Benidorm. Veronique wil een drink organiseren om haar succes bij het modeblad Scarlet te vieren. Hoewel Pierrot nog maar net als koerier van Francis Food werkt, is hij niet van plan om dit tot aan zijn pensioen te doen. Hij polst bij Bert naar een job bij Van den Bossche Electronics. Hanneke maakt haar ouders ongerust als blijkt dat ze geen kracht in haar benen heeft. Joris De Belder wordt door de politie weggeleid uit het ziekenhuis.
DINSDAG Peter en June vertrekken voor twee dagen naar een congres in Londen. Hanneke geeft aan Maarten toe dat ze doet alsof ze niet op haar benen kan staan om haar ouders terug dichter bij elkaar te brengen. Mieke voelt zich schuldig omdat Joris zelfmoord heeft gepleegd in de gevangenis en ze beklaagt het zich dat ze een gerechtsdokter heeft ingeschakeld. Victor Praet vraagt zijn medewerkers om een minuut stilte in acht te nemen en hij neemt Leen in vertrouwen over zijn diepere gevoelens.
WOENSDAG Hanneke moet voor onderzoeken naar het ziekenhuis gaan. Dat is een afknapper, maar de meevaller is dat haar ouders dichter naar mekaar groeien. Pierrot heeft zijn droomjob gevonden bij de cultuurdienst van de stad, maar het probleem is dat hij geen diploma heeft. Marie-Rose stelt zich vragen bij de nieuwe collectie van Jennifer en Mario. De ontwerpen zijn heel gewaagd en het is de vraag of de collectie verkoopbaar is. Tijdens het congres haalt June een mooie deal binnen, maar toch heeft ze hier gemengde gevoelens over.
DONDERDAG Veronique baalt omdat haar moeder en Jennifer steeds beter overeenkomen. Bij "Jan & Alleman" gaat het van kwaad naar erger sinds Anna niet meer in de keuken staat. Jan smeekt zijn moeder om het geheime ingrediënt van het stoofvlees te bezorgen. Anna gaat akkoord, maar stelt wel een belangrijke voorwaarde. Bij MVM moet Marie-Rose eerlijk kiezen tussen de ontwerpen van Marion en Jennifer.
VRIJDAG Peter stelt voor om tijdens het familiefeest ook de verjaardag van Marie-Rose te vieren. Jan en Rita zien dit niet zitten. Marie-Rose besluit de collectie van Jennifer te produceren. Voor Mario is de ontgoocheling groot. Bert bewijst June dat de zakelijke deal in Londen fake was. Zijn vermoedt dat de vergadering met de nieuwe klant ook fake is en hangt het uit.
ZATERDAG Mario is ontgoocheld en boos omdat Marie-Rose de ontwerpen van Jennifer gaat produceren. Zijn ex geeft hem overschot van gelijk én tips om er voor te zorgen dat zijn collectie alsnog gemaakt wordt. Hanne verveelt zich stierlijk thuis en ze zoekt een manier om ongezien de stad te kunnen intrekken. Peter moedigt zijn zus aan om toch naar het familiefeest bij "Jan & Alleman" te komen zodat ze hun moeder in de bloemetjes kunnen zetten voor haar verjaardag. Leen is eindelijk uit het ziekenhuis ontslagen en ze gaat meteen op bezoek bij Bart en Brenda.
MAANDAG Lisa heeft klacht neergelegd tegen Bert. Hanneke heeft een verrassing geregeld voor haar ouders. Brenda apprecieert de goede bedoelingen van haar tienerdochter, maar is van mening dat zij en Bart hun kinderen geen hoop op een verzoening mogen geven. Rob neemt afscheid van Pierrot. Bert heeft het er moeilijk mee dat June bij Van den Bossche Electronics werkt.
DINSDAG Hanneke en Jelle hebben het er nog steeds moeilijk mee dat hun ouders gaan scheiden. Ze vinden het niet fair dat ze geen andere keuze hebben dan zich neer te leggen bij de beslissing. Feit is wel dat zowel Brenda als Bart het zwaar hebben om afstand te doen van hun huis, waar ze ooit zo gelukkig zijn geweest. Els vindt het opmerkelijk dat Rob onbetaald verlof heeft genomen terwijl hij een hoop schulden heeft en ze polst bij Rita of ze er het fijne van weet. Mieke vindt het niet kunnen dat Victor Praet niet omkijkt naar Leen en wel zeer close is met haar aanvaller. Morgane geeft Mieke overschot van gelijk en ze krijgt Paul zover dat hij bij Victor Praet gaat pleiten voor de overplaatsing van Joris De Belder.
WOENSDAG Leen vraagt zich af hoe haar aanvaller Joris is kunnen doordringen bij Victor. Mieke besluit een advocaat onder de arm te nemen om te bekijken hoe de situatie in het ziekenhuis het beste kan worden aangepakt. Anna is van mening dat Bart en Brenda aan hun relatie moeten werken en niet zomaar alles wat ze hebben opgebouwd mogen opgeven. Jennifer kan niet tegen de kritiek die Mario over haar ontwerpen geeft. De Van den Bossches zien de bomma graag terug naar Benidorm vertrekken.
DONDERDAG Maarten is blij dat hij terug baas is in zijn eigen keuken, maar zijn stoofvlees valt niet in de smaak bij de klanten. Jan en Maarten gaan tot het uiterste om het recept van de stoverij in handen te krijgen voor Anna en Albert naar Benidorm terugkeren. Bert heeft dringend getuigen in zijn voordeel nodig voor de rechtszaak tegen Lisa en hij probeert Pierrot voor zijn kar te spannen. Leen vist bij Victor Praet naar de reden van zijn veelvuldige bezoeken aan haar aanvaller Joris De Belder. Marie-Rose zorgt er voor dat Lisa en Bert met elkaar praten.
VRIJDAG Leen trilt van angst wanneer ze op de gang oog in oog komt met haar aanvaller Joris. Linda vindt het de hoogste tijd dat Victor Praet gaat beseffen dat Joris moet overgeplaatst worden en ze besluit met de directeur te gaan praten. Jan heeft Albert dronken gevoerd in de hoop dat hij het geheime ingrediënt van Annas stoverij onthult. June grijpt elke kans om Peter duidelijk te maken dat ze hun relatie puur zakelijk wil houden. Pierrot polst bij zijn moeder of ze hem aan een job kan helpen.
ZATERDAG Pierrot heeft een job in de supermarktketen van Francis en hij levert vanaf vandaag kant en klare maaltijden aan huis. Victor Praet zoekt Mieke thuis op en confronteert haar met het aanstellen van de gerechtsdokter om Joris De Belder te laten overplaatsen naar de gevangenis. De valpartij van Jelle lijkt Brenda en Bart dichter bij elkaar te brengen. Anna gelooft dat liefde alles overwint. Ze wil er dan ook alles aan doen om het huwelijk van Bart en Lisa te laten doorgaan en ze mobiliseert Marie-Rose, Jan en Rita om te helpen met de organisatie van het feest.
MAANDAG Bert is van de kaart door een aangetekend schrijven. Peter probeert uit te zoeken vanuit welke hoek de zware beschuldigingen komen. Jennifer wil in haar relatie met Mario een nieuwe stap zetten. Veronique zou wel eens roet in het eten kunnen gooien. Het is niet meteen duidelijk wat Hanneke met haar charmeoffensief in de vorm van een uitgebreid ontbijt wil bereiken.
DINSDAG Jan heeft de financiële steun van Peter afgewezen en moet bijgevolg een andere oplossing vinden om "Jan & Alleman" te redden. Feit is dat de brouwer nog altijd weigert om bier te leveren. Jan hoopt dat de authentieke recepten uit zijn moeders keuken soelaas kunnen brengen. Mieke is bereid om Lisa te helpen in haar zoektocht naar onderdak. Ten huize Marie-Rose blijft de sfeer gespannen.
WOENSDAG Jan wacht in spanning op de beslissing van zijn moeder Anna. Hanneke staat voor een serieus dilemma. De computerproblemen in het studentenkot blijven aanhouden en er wordt een expert bijgehaald. Het valt Veronique op dat Rob opeens merkkleding draagt en ze spreekt haar broer Peter hierover aan.
DONDERDAG Jan wil een etentje met al zijn kinderen organiseren en hij zoekt een moment waarop iedereen vrij is. Veronique blijft Robs gedrag en uiterlijk vertoon verdacht vinden. Evy spoort Pierrot aan om met de groep actie te ondernemen. Rob wordt samen met June gespot in het café.
VRIJDAG Hanneke heeft zich super geamuseerd tijdens het etentje met de familie. Het enige minpuntje is dat Brenda en Jelle niet van de partij waren. Jennifer heeft haar plan afgeblazen om te gaan samenwonen met Mario en ze probeert Francis terug gunstig te stemmen. Leen en Mieke hebben in het ziekenhuis een gezellige babbel met patiënte Sien. Bart en Brenda proberen de scheiding in alle vriendschap te regelen.
ZATERDAG Leen is door Joris De Belder neergeslagen toen ze hem vertelde dat zijn vrouw is overleden. Ze heeft een schedelbreuk en moet een spoedoperatie ondergaan. De aanvaller zelf heeft allergisch gereageerd op het kalmeermiddel dat hem werd toegediend en dat baart Victor Praet zorgen. Bert wil niet dat June bij Van den Bossche Electronics komt werken en hij raadt Rob aan om geen contact meer met haar te zoeken. Mathias krijgt de politie over de vloer in verband met een lijk dat is gevonden.
Ben jij, of ken je iemand die ingeschreven is voor de 20 kilometer van Brussel en ben je bereid/verplicht je plaats af te staan? Want Patrick Vandersande, vast lid van het soapteam was te laat voor de inschrijving en alle 30 000 tickets waren al weg en dus hoopt hij nu nog iemand te vinden die verhinderd is en zijn plaats aan hem wilt afstaan.
Ik ben Jeffrey
Ik ben een man en woon in Dworp (Belgie) en mijn beroep is Kassamedewerker Makro Sint-Pieters Leeuw.
Ik ben geboren op 13/06/1991 en ben nu dus 34 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: Voetbal, Fietsen, Wrestling,....