maandag Pierrot vliegt vandaag terug naar huis. Voor Evy zal hij alvast een goede uitleg voor zijn lange verblijf in Benin klaar moeten hebben. Roos wil dat Maarten werk maakt van een Valentijnsmenu, maar hij lijkt niet gehaast. Peter vertelt aan Bart dat Louise zich niet thuis voelt in het nieuw samengestelde gezin. Jan maakt zich sterk dat zijn jongste zoon het koersen snel beu zal zijn, maar Dré houdt er een andere mening op na. Trudy en Peter bespreken de frustraties van hun dochtertje Louise.
dinsdag Evy voelt aan dat er in Benin iets gebeurd is, maar Pierrot praat alleen over het jongetje met malaria dat hij wil redden. Marie-Rose en Caroline werken een plan uit voor een benefietactie met de Van den Bossche holding. Peter geeft alvast zijn goedkeuring. Niko wil een wielerwedstrijd tussen Guido en Jan organiseren, zodat voor eens en altijd duidelijk wordt wie van de twee het meeste talent heeft. Bart en zijn kinderen hebben het moeilijk, want morgen is het precies een jaar geleden dat Brenda verongelukt is.
woensdag Pierrot moet dringend een job vinden en hij polst bij zijn nonkel Jan of die hulp kan gebruiken in het café. Ondertussen ergert Evy zich blauw aan Pierrot, maar toch gaat ze het grote gesprek niet aan. Trudy vergezelt Bart en zijn kinderen naar de strooiweide, want het is exact een jaar geleden dat Brenda is verongelukt. Jana vraagt Maarten mee uit naar een sterrenrestaurant. Jan en zijn zoon Guido nemen het tegen elkaar op in de wielerwedstrijd. June heeft het benefietproject verder uitgewerkt en neemt alles door met Caroline en Marie-Rose.
donderdag Evy en Dirk willen dat Pierrot Afrika uit zijn hoofd zet en zich hier inzet voor een job. Bart vraagt aan Axel of hij Hanne wil helpen voor een project van de modeacademie. Dré en Jan geloven in het talent van Guido als wielrenner en ze zullen samenwerken om hem te trainen. Roos is jaloers omdat Maarten en Jana samen gaan dineren in een sterrenrestaurant. Veronique laat zich als CEO van de holding gelden en ze eist van Bart en Dirk dat de ontwikkeling van de elektronische klantenkaart voor Fashion voorrang krijgt. Peter en Trudy hebben een goed gesprek over hun dochtertje Louise.
vrijdag Roos is jaloers als ze hoort dat Maarten en Jana zich geamuseerd hebben tijdens hun avondje uit. Hanne heeft voor de samenstelling van haar moodboard veel gehad aan de tips van Axel en ze laat de ontwerper het resultaat zien. Trudy wil er met Bart en de kinderen enkele dagen tussenuit tijdens de krokusvakantie. De bomma confronteert Pierrot met zijn relationele problemen en raadt hem aan om met Evy te praten. Linda gaat akkoord dat Guido zich inschrijft in een wielerclub.
Ludo Hellinx, gekend van Flikken, vervoegt samen met Sandrine André en Roel Vanderstukken de Familie-cast. Het was vorige week al aangekondigd dat de 2 laatstgenoemden een koppel ging vormen dit najaar in Familie. Nu zal dus ook de voormalige Flikken-acteur erbij komen. Hij zal de vader spelen van Sandrine André en zal ook dit najaar in familie te zien zijn.
De acteur kloeg al een tijdje over het te weinig werk in de branche en was al eens eerder te zien in familie. Hij speelde toen in de speciale aflevering de schoonzoon van Albert op skivakantie met de hele familie VDB.
Maandag Pierrot laat Evy in een mailtje weten dat hij langer in Afrika zal blijven. Dirk haalt een grapje uit met secretaresse Gerda, waardoor zij helemaal van slag is. Linda voelt aan dat de collegas in het ziekenhuis haar anders behandelen sinds ze hoofdverpleegster is. Maarten en Roos zoeken een maître voor de KomEet en organiseren een selectieproef voor de geïnteresseerde kandidaten. Dré motiveert Guido om door te zetten met het fietsen.
Dinsdag Secretaresse Gerda heeft nog altijd niet door dat Mathias en Dirk met haar voeten spelen. Maarten en Roos zetten hun proeven verder om de geschikte maître voor de KomEet te vinden en Jan helpt als jurylid. Linda ziet Mieke een fout maken en is verplicht om dit aan Victor te melden. Anna komt te weten dat de opdracht van Pierrot in Benin eigenlijk afgelopen is. Trudy neemt emotioneel afscheid van Mieke.
Woensdag Linda heeft het onaangename gevoel dat in het ziekenhuis iedereen tegen haar is. Bart wil het nieuwe computerprogramma snel installeren in de holding, maar deze omschakeling heeft wel gevolgen voor verschillende werknemers. Maarten en Roos hebben een goeie maître gevonden voor hun restaurant. Anna stuurt een mail naar haar kleinzoon Pierrot. Linda doet haar verhaal aan Jan over de ruzie met Mieke.
Donderdag Jan maakt met zijn dochter Mieke ruzie over Linda. Voor deze laatste staat het nu wel vast dat ze niet langer hoofdverpleegster wil zijn. Dré wil van Guido een echte wielrenner maken en hij pluist alle mogelijke boeken uit. Peter zorgt er voor dat de werkmannen hun job kunnen behouden als ze zich bijscholen. Het is voor iedereen wennen dat Bart en Trudy nu onder één dak leven. Door de mail van zijn grootmoeder voelt Pierrot zich verplicht om Afrika te verlaten.
Vrijdag Pierrot heeft een mail gestuurd naar zijn vader Dirk, maar niet naar Evy. Mieke probeert haar stiefmoeder te overhalen om de baan van hoofdverpleegster niet op te geven. In het restaurant weet maître Jana van aanpakken en ze komt met creatieve oplossingen wanneer er een foutje is gemaakt. Anna zegt tegen Rita wat ze moet doen met Pierrot wanneer hij terug thuis is.
De komende weken en maanden maken de Familie-kijkers kennis met verschillende nieuwe personages, die voor korte of lange tijd hun stempel zullen drukken op de verhaallijnen of voor nieuwe ontwikkelingen zullen zorgen in de dagelijkse serie: volgende week gaat Priske De Handschutter als maître Jana aan de slag in de KomEet, in februari zal Deborah Deridder te pas en te onpas binnenvallen in het restaurant, in maart zal Mitta Van Der Maat het leven van Dré op zijn kop zetten en in april maakt Christel Domen haar opwachting als de ex-partner van Dirk (Hans De Munter).
Producent Studio-A verwelkomt ook Sandrine Andre en Roel Vanderstukken op de set van Familie. Zij starten over enkele maanden met de opnames en zullen volgend najaar te zien zijn op televisie. Rekening houdend met de verhaallijnen die nog moeten worden uitgezonden, kan momenteel alleen onthuld worden dat Sandrine en Roel hun opwachting gaan maken als een echtpaar.
Christel Domen zal u misschien beter kennen van 'Thuis' waar ze samen met Kurt Defrancq het gezin Baestiaens vormde. Paar jaar geleden verdween het hele gezin uit 'Thuis'. Ze is ook gekend van haar rol als Nieke in 'Lilli & Marleen' maar ook die serie stopte en na een tijdje gastrollen spelen in series lijkt ze weer voor even vast te liggen. Vanaf 12 april duikt ze op in de populaire vtm-soap.
Christel zal de rol van Nathalie spelen. Nathalie is de vrouw waarmee Pierrots vader Dirk - Hans De Munter - in de beginjaren naar Amerika mee vertrok. Ze is dus eigenlijk de vrouw waarvoor hij Rita VDB indertijd heeft laten staan. Maar de dood van haar vader doet Nathalie nu terugkeren naar Vlaanderen. Ze gaat meteen op zoek naar Dirk en komt dus meteen terecht bij de familie VDB. Ze wordt meteen met gemengde gevoelens onthaald door de familie.
Christel Domen speelt al minstens mee tot het einde van dit seizoen, verlenging is mogelijk.
Niet alleen Leki duikt maandag in Familie op, ook deze zangeres heeft een aandeel in de vtm-soap.
Vanaf aanstaande maandag speelt zangeres Leki een tijdje mee in Familie. Ze zal tot 26 januari 2012 in Familie te zien zijn als de plaatselijke verantwoordelijke van Vredeseilanden.
Maar er duikt maandag 9 januari nog een bekend gezicht op in Familie, meerbepaald zangeres Gina Brondeel van X-Session. De zangeres speelde eerder al enkele rolletjes in tv-series maar nu duikt ze dus ook op in Familie. Deze keer speelt de zangeres van X-Session de rol van een journaliste. http://www.showbizzsite.be/nieuws/detail.asp?iImsNid=169012#Photo
Maandag Maarten is blij dat zijn broer Bart een relatie heeft, maar stelt zich wel enkele praktische vragen. In de krant is er een recensie over de KomEet verschenen. Mieke loopt niet hoog op met de kandidaten die voor de vacature van hoofdverpleegster komen solliciteren en ze hoopt dat Paul haar stiefmoeder Linda kan overtuigen om haar kans te wagen. Veronique geeft een interview voor de televisie. Ondertussen komt Pierrot in Benin aan.
Dinsdag Caroline is van mening dat het imago van de Van den Bossche holding schade heeft opgelopen door het tv-interview van Veronique en ze wil dat er een mediatraining komt. In het ziekenhuis is Victor onder de indruk van het snelle optreden van Linda en hij vraagt haar met lichte dwang om zich kandidaat te stellen voor de job van hoofdverpleegster. Roos moet als ober in de KomEet nog heel wat leren, maar de bijscholing loopt niet zo vlot. Rita is er niet over te spreken dat Pierrot nog niets van zich heeft laten horen sinds hij in Benin is aangekomen.
Woensdag Veronique voelt zich onzeker door de kritiek die ze op haar tv-optreden heeft gekregen. Dré heeft een aantal oude fietsen die veel geld waard zijn en Jan wil die in het café tentoonstellen. Marie-Rose is van plan om met enkele vriendinnen in de KomEet te gaan eten en ze wil dat alles gesmeerd verloopt. Tijdens het oudercontact vernemen Jan en Linda dat hun zoontje Guido concentratieproblemen heeft en meer begeleid moet worden.
Donderdag Veronique gaat fitnessen en dat heeft een positief effect op haar humeur. Ontwerper Axel stelt Evy voor om samen iets te gaan drinken. Linda polst bij Victor of de job van hoofdverpleegster inmiddels is ingevuld. Pierrot bezoekt in Benin een project van Vredeseilanden en hij vindt ook de tijd om een mailtje naar Evy te sturen.
Vrijdag Maarten is zenuwachtig want vandaag komt Marie-Rose met haar vriendinnen van de Rotary eten in de KomEet. Zij maakt zich vooral zorgen over de bediening, want Jan is de ober van dienst. Linda is aan de slag als hoofdverpleegster en ondervindt dat er in haar nieuwe functie niet altijd plaats is voor medeleven. Pierrot trekt zich in Benin het lot aan van Leontine.
Maandag De Van den Bossches klinken op het nieuwe jaar. 2012 zet zich trouwens in met romantiek. Maarten stelt zijn menu voor aan Marie-Rose en zij is ronduit onder de indruk. Hanne maakt haar vader het verwijt dat hij geen rekening houdt met haar gevoelens en die van haar broertje. Pierrot stelt Evy voor om met hem terug naar Afrika te reizen.
Dinsdag Bart weet dat hij over de schreef is gegaan en hij vraagt raad aan Trudy. Dirk wil van Pierrot weten wat de echte reden is van zijn terugkeer naar Afrika. De pers heeft uitvoerig geschreven over de oprichting van de Van den Bossche-holding, maar toch is Veronique niet tevreden. Steve moet naar het ziekenhuis en hij heeft ook iets op te biechten aan zijn halfbroer Niko.
Woensdag Niko doet een akelige ontdekking: zijn wagen is verdwenen. Maarten had verwacht dat er meer mensen naar zijn restaurant zouden komen. In de buurt van de Jan & Alleman zijn er archeologen aan het werk en hierdoor rijpt bij Jan het idee dat er wel eens kostbare dingen in de grond zouden kunnen zitten. Veronique is nog altijd slecht gezind omdat alle persaandacht naar Peter gaat.
Donderdag Peter wil van zijn ex-vrouw Trudy weten of haar nieuwe relatie serieus is, want hij wil dat hun dochtertje Louise in een stabiele omgeving opgroeit. In het ziekenhuis wordt er een nieuwe hoofdverpleegster gezocht. Mieke is van mening dat Linda geknipt is voor de baan. Een regionale zender wil een interview met Peter, maar June wil spanningen vermijden en stelt voor dat Veronique het gesprek voor haar rekening neemt. Bart en Trudy hebben nieuws voor Hanne, Jelle en Louise.
Vrijdag Pierrot vertrekt naar Afrika. Hanne is niet te spreken over de relatie van haar vader met Trudy. Niko en Dré maken Jan zijn hoofd gek, zodat hij op zoek gaat naar oud geld met zijn metaaldetector. Roos reageert bitsig wanneer ze in het restaurant te maken krijgt met een moeilijke klant.
Vanaf de eerste aflevering op het nieuwe jaar, meer bepaald 2 januari zullen er een paar kleine wijzigingen zijn aan de begingeneriek van familie. Zo zullen de namen van de acteurs er weer bijstaan samen met de naam van het personage en het stukje "watvoorafging" valt ook weg en wordt vervangen door 1 scene waarna de generiek begint.
Maandag Op een dag als kerstmis mist Veronique haar zoontje Cedric nog meer dan anders. Na de etentjes zakken de Van den Bossches naar de "Jan & Alleman" af, waar er een kerstdrink is georganiseerd. De kerstboodschap ontgaat Jan duidelijk niet, want hij wil de ruzie met zijn familie bijleggen. Het verhaal van Vera laat Peter niet los.
Dinsdag Caroline slaat in paniek omdat er nog heel wat werk moet verzet worden in het restaurant, maar Marie-Rose heeft er alle vertrouwen in dat Maarten de deadline zal halen. Veronique en Peter spreken met mekaar af dat zij op het feest van de holding het woord zal voeren. In de "Jan & Alleman" maakt een controlearts zijn opwachting. Niko en Steve gaan samen op stap en verliezen de tijd uit het oog. June stelt haar echtgenoot teleur omdat ze met Trudy is gaan praten.
Woensdag Bart gaat met zijn zoontje Jelle op uitstap. Marie-Rose is zeer blij omdat het restaurant bijna klaar is en ze klinkt alvast met Maarten op een goede start. Pierrot geeft zijn ontslag op de cultuurdienst. Niko en zijn halfbroer Steve genieten met een dag vertraging van het etentje bij Mieke. Peter alarmeert de politie wanneer Vera hem terug opzoekt.
Donderdag De Van den Bossches houden rekening met de mogelijkheid dat Vera haar opwachting zal maken tijdens het feest. June stelt voor om de vrouw gewoon te betalen, maar voor Peter is dat uitgesloten. Niko heeft de ganse nacht gefeest en is allesbehalve fris tijdens zijn shift in de "Jan & Alleman". Evy heeft een huisje gevonden en ze wil met Pierrot snel het contract tekenen.
Vrijdag De Van den Bossches stellen vandaag de holding voor aan pers en genodigden. Alles wordt in gereedheid gebracht om er een spetterende show van te maken met verschillende special acts. Het moet een feest worden dat de familie en de gasten de komende twintig jaar zal bijblijven.
Zangeres Leki, alias Karoline Kamosi, gaat een rolletje vertolken in de vtm-soap 'Familie', dat hadden we al eerder bekend gemaakt op deze blog, hieronder volgt er meer info.
Het gaat om scenes in een verhaallijn rond de afscheidnemende Pierrot (Guillaume Devos) in Afrika. De afleveringen komen in de lente op het scherm.
De rol die ze zal spelen zal Leki(zelfde naam) zijn, de vrouw waar Pierrot de hele tijd mails naar stuurt.
Maandag Hanne heeft al een tijdje door dat Trudy gevoelens heeft voor haar vader en ze confronteert hem hiermee. Bart hoort het in Keulen donderen en wil van Trudy weten of zijn dochter het bij het rechte eind heeft. Mathias ontfermt zich over een oud-werknemer van de scheepswerf die dakloos is. Tot grote ergernis van Niko klikt het tussen zijn halfbroer en Mieke. Axel ziet het project voor de inhuldiging van de holding veel groter dan zijn moeder.
Dinsdag Remko is van mening dat Hanne het geluk van haar vader niet in de weg mag staan. Niko wil niet dat Mieke nog contact heeft met zijn halfbroer. Jan begrijpt niet dat zijn zus Rita onderdak geeft aan de dakloze Jef. Pierrot blijft met zijn gedachten in Afrika zitten en dat is vooral voor Evy pijnlijk. Peter krijgt schokkend nieuws van een vrouw die van haar noch pluim kent.
Woensdag Peter neemt zijn neef Bart in vertrouwen over het verhaal van Vera. Rita haalt de dakloze Jef weer naar binnen als ze hoort dat hij buiten heeft geslapen. Evy helpt Axel met het zoeken naar modellen voor de modeshow. Niko en zijn halfbroer hebben eindelijk een ophelderend gesprek. Maarten wil een dure keuken in het restaurant laten installeren, maar dat kan niet voor Veronique.
Donderdag Het botert de laatste tijd niet goed tussen Evy en Pierrot, waardoor zij jaloers is op de goede relatie van Maarten en Roos. Rita krijgt een uitnodiging voor de opening van de Van den Bossche holding. Peter besluit June op de hoogte te brengen over Vera. Er komt een verzoeningspoging tussen Jan, Bart en Maarten.
Vrijdag Niko is er niet over te spreken dat Steve bij Mieke is blijven overnachten en hij vecht het uit met zijn broer. Peter ontvangt een filmpje van Vera. Rita wil een groot kerstfeest en ze nodigt Pierrot en Evy uit. Linda is het kinderachtige gedrag van Jan meer dan beu en ze besluit om samen met Guido kerst ten huize Bart te gaan vieren.
Een opmerkelijk nieuwe actrice die haar opwachting zal maken volgend jaar in familie. Namelijk zangeres Leki, gekend van hits als Over the rainbow en Breakin' out zal binnenkort haar debuut maken op de set van familie. Leki zou volgens insiders een heus acteertalent zijn, maar over haar rol en duur van contract is nog niets gekend.
Donderdagavond verzamelde de cast en crew van Familie in De Zuiderkroon te Antwerpen voor een superleuk feest. Vanaf 20 uur kwamen de genodigden - mensen die achter de schermen werken en tal van oudgedienden - binnen over de rode loper en om 21.30 uur volgde de huidige cast.
Bijna iedereen was van de partij en de volledige ploeg voor en achter de schermen werd in de bloemetjes gezet door programmadirecteur Jan Segers en Guy Goedgezelschap, de baas van Studio-A. Guy had meteen goed nieuws voor de fans van Familie want Anna en Albert blijven nog minstens twee jaar prominent aanwezig in de reeks. Wat meteen ook betekent dat Familie nog niet aan stoppen denkt en dat doet de acteurs van de soap deugd. Meer zelfs, er zijn nu 4.755 afleveringen ingeblikt en dat betekent dat in het voorjaar van 2013 er weer een reden tot vieren is: de uitzending van aflevering 5.000.
Familie ging op 30 december 1991 voor het eerst op de buis maar eigenlijk was men achter de schermen al bijna twee jaar druk in de weer om de soap te maken. Goedgezelschap merkte fijntjes op dat Familie eigenlijk geen 20 maar wel 30 jaar bestaat en dat dankzij de twee tijdsprongen van respectievelijk 7 en 3 jaar.
Het is duidelijk dat men aan de Medialaan fier is op Familie en die fierheid merk je ook bij de vele acteurs. Zelfs bij de mensen die vandaag de dag niet meer op het scherm te zien zijn. Heel wat acteurs werden dankzij Familie ontdekt en groeiden door naar andere reeksen of naar de filmwereld.
Opmerkelijk én heel attent was het verjaardagsgeschenk van de acteurs van Thuis want die kwamen massaal vanuit de Manhattan in Leuven naar Antwerpen afgezakt en namen gezellig deel aan de party waarop Dj F.R.A.N.K. voor de muziek zorgde tot in de vroege uurtjes.
Martine Jonckheere was trouwens enorm blij met de aanwezigheid van Karel Deruwe die jarenlang Guido Van den Bossche speelde in Familie.
Sinds de start op 30 december 1991 heeft de tijd voor de Familie-acteurs niet stilgestaan. Twintig jaar lang gaven ze op de set het beste van zichzelf en smeten ze zich helemaal om Familie te laten uitgroeien tot wat het nu is: een mijlaal in de tv-geschiedenis.
Twintig jaar Familie is goed voor 4.755 afleveringen en 142.650 minuten tv, maar ook het volgende cijfermateriaal laat weinig aan de verbeelding over:
Maandag Mieke nodigt Bart en Trudy uit voor een etentje, met als doel dat haar broer en haar vriend elkaar leren appreciëren. Pierrot wordt opgeslorpt door de organisatie van zijn project voor Benin, waardoor hij Evy verwaarloost en de zoektocht naar een woning naar het achterplan verdwijnt. Rita brengt Myriam en Dré rond de tafel om hun echtscheiding te bespreken. Maarten stelt zijn businessplan voor aan Marie-Rose en Mathias.
Dinsdag Mieke en Trudy zijn blij dat Bart zijn mening over Niko heeft herzien. Dré voelt zich schuldig over de scheiding en Rita kan alleen maar hopen dat hij niet van gedacht gaat veranderen. Zij bemoeit zich trouwens met de verdeling van hun spullen. Evy is woest omdat Pierrot zich ziek meldt op het werk om aan zijn project voor Afrika te kunnen werken. De Van den Bossches maken alles in gereedheid voor de verhuis. Marie-Rose verdedigt het restaurant van Maarten bij de aandeelhouders.
Woensdag De verhuis naar de nieuwe kantoren van de Van den Bossche holding is een feit. June haalt opgelucht adem want eindelijk heeft ze haar loft terug. Niko krijgt in het café het bezoek van zijn halfbroer. Mathias moet Jan een moeilijke boodschap geven. Rita waarschuwt haar zoon dat hij zijn vriendin Evy meer aandacht moet geven.
Donderdag Jan reageert als een klein kind omdat hij het restaurant van de Van den Bossche holding niet mag runnen. Mieke is nieuwsgierig naar de halfbroer van haar vriend Niko. Evy wil niet dat Pierrot hun spaargeld gebruikt voor zijn Afrikaans project. De gezellige avond van Trudy en Bart wordt verstoord door Hanne.
Vrijdag Dré is ongelukkig omdat Myriam naar Benidorm vertrekt. Rita probeert hem te overtuigen om dit als een nieuwe start te zien. Het valt Bart op dat zijn tienerdochter Hanne wel heel vaak naar huis komt en hij stelt zich vragen. De spanningen tussen Evy en Pierrot lopen op. Axel en Caroline brainstormen over een event voor de officiële start van de Van den Bossche holding.
maandag De verbouwingsplannen nemen concrete vormen aan, maar er komt een kink in de kabel als blijkt dat de aannemer failliet is. Veronique moet het probleem zien op te lossen. Gerda kan ze niet vragen om haar te helpen, want de secretaresse krijgt nu al haar werk niet gedaan. Dré voelt zich schuldig omdat Myriam nog altijd niet weet waar hij is en bovendien mist hij zijn hond. Jan doet zijn ronde van de familie om het bedrijfsrestaurant te mogen runnen.
dinsdag Evy kan aan de slag gaan bij VDB. Mathias krijgt twee keer goed nieuws, want een bevriende aannemer kan snel beginnen met de verbouwingen én er is een koper voor zijn scheepswerf. Myriam maakt haar opwachting in de "Jan & Alleman", waardoor Dré zich in allerijl moet verstoppen. Mieke lijkt het voorlopig niet te zien zitten om met Nico te gaan samenwonen. Maarten komt te weten dat zijn vader het bedrijfsrestaurant wil runnen.
woensdag Evy wil met Pierrot gaan samenwonen en vindt het de hoogste tijd om op zoek te gaan naar een woning. Hij lijkt echter andere prioriteiten te hebben. Peter en Veronique nodigen hun nonkel Jan uit voor een gesprek over het runnen van het bedrijfsrestaurant. Colette zet de Van den Bossches onder druk om de verkoop van F@C tegen morgen rond te hebben. Mieke praat met Trudy over haar motivering om voorlopig niet te gaan samenwonen met Nico.
donderdag Mieke wil de ruzie met Nico uitpraten, maar hij houdt de boot af. Ontwerper Axel vreest voor zijn job nu June het voor het zeggen heeft bij F@C en hij gaat klagen bij Veronique. Jan wil een goede beurt maken tijdens de vergadering over het runnen van het bedrijfsrestaurant en hij vraagt tips aan Maarten.
vrijdag Mieke en Nico hebben hun ruzie bijgelegd, maar dat betekent niet dat hun probleem van de baan is. Linda ziet het niet zitten dat Jan het bedrijfsrestaurant zal runnen en ze probeert op Maarten in te praten. Myriam ontdekt dat Dré in de "Jan & Alleman" verblijft.
Actrice Jacky Lafon, die in 'Familie' het populaire personage Rita speelt, zal binnen enkele maanden minder aan bod komen in de reeks. De reden daarvoor is dat Lafon, op eigen vraag, met dagcontracten gaat werken. Ze nam die beslissing om meer andere dingen te kunnen doen én om meer vrije tijd te hebben.
Rita Van den Bossche, aka 'zatte Rita', is na al die jaren nog steeds erg populair bij de kijkers van de vtm-soap 'Familie'. Zij zullen hun idool binnenkort echter wat minder bezig zien. Jacky Lafon, die al 20 jaar in de huid van de veelgeplaagde Rita kruipt, heeft haar vast contract ingeruild voor afzonderlijke dagcontracten. Dat vertelde ze aan gazet Van Antwerpen. Lafon wil meer tijd voor haar activiteiten naast 'Familie' en ze wil meer tijd voor zichzelf vrijmaken.
Jacky Lafon is bij 'Familie' niet de enige met dagcontracten. ook ouderdomsdekens Annie Geeraerts en Ray Verhaeghe (Anna en Albert, nvdr) werken volgens dat systeem. Lafon benadrukt wel dat ze niet uit 'Familie' verdwijnt, maar gewoon wat minder prominent aanwezig zal zijn. http://tvvisie.be/nieuws/belgie/1december2011/jacky-lafon-minder-in-familie_47915/
Op donderdag 24 november 2011 maakt Lone van Roosendaal haar opwachting in Familie. Deze Nederlandse actrice is bij de vtm-kijkers vooral bekend van haar sexy rol in de populaire Nederlanse reeks Voetbalvrouwen.
Daarin gaf ze gestalte aan Melanie Woesthoff, een hoogblonde en zeer ambitieuze voetbalvrouw die over lijken ging om haar doel te bereiken. De bioscoopbezoekers zullen Lone herkennen van De Zaak Alzheimer en de musicalliefhebbers hebben haar al in tal van producties aan het werk gezien.
In Familie geeft Lone van Roosendaal gedurende enkele afleveringen gestalte aan Annelies, de Nederlandse echtgenote van William. De twee wonen en werken in Zweden. Annelies komt naar Vlaanderen, omdat er een donornier is voor William en hij hier nog een tijdje in het ziekenhuis zal verblijven. Sinds zijn opname vecht Linda terug tegen haar gevoelens voor de apotheker en ze kan zich dan ook moeilijk een houding geven wanneer ze oog in oog komt met Annelies
SPEEL FAMILIE-MEMORY OP VTM.BE
Wie kent niet het geheugenspelletje Memory? Op vtm.be is Memory in een Familie-jasje gestopt met fotos van de Van den Bossches en hun entourage. Ben je een Familie-fan? En ben je een krak in het herkennen van gezichten? Surf naar vtm.be en amuseer je met het nieuwe Familie-Memory-spel.
maandag De Van den Bossches hebben een productieve vergadering achter de rug over de oprichting van een nieuwe holding. Rita wil weten hoe Dré het stelt, maar ze mag de woning niet binnen van zijn echtgenote Myriam. Mieke en Nico maken een uitstapje naar de zee.
dinsdag Maarten en Roos leggen hun plannen voor aan Mathias, in de hoop dat hij als financierder met geld over de brug zal komen. William mag het ziekenhuis verlaten, maar hij wil dit niet doen zonder afscheid te nemen van Linda. Anna komt haar zoon Jan de les spellen: hij moet de relatie van Mieke aanvaarden en Nico terug aannemen in de "Jan & Alleman".
woensdag Bart heeft een uitstap met zijn kinderen gepland en hij stelt Trudy voor om samen met Louise mee te gaan. De Van den Bossches krijgen te maken met de harde zakenvrouw, die Colette kan zijn. Ze wil dat de verkoop van F@C binnen de twee weken helemaal rond is of de deal gaat niet door. Rita heeft nog altijd niets van Dré gehoord en ze is er niet gerust in. Jan merkt aan Linda dat er iets is.
donderdag Maarten wil een lening aangaan om zijn culinaire droom, een eigen restaurant uitbaten, te realiseren. Veronique wil het bureau van MVM tijdelijk in de villa van Marie-Rose onderbrengen. Linda maakt in het ziekenhuis kennis met de echtgenote van William. Pierrot en Evy zijn terug uit Afrika en hun reiservaringen lopen flink uiteen. Mathias heeft een zakelijk voorstel voor Maarten.
vrijdag Evy bekent aan Roos dat ze in Afrika meer dan eens jaloers is geweest. Rita begrijpt niet dat de hond van Dré in de "Jan & Alleman" opdaagt en er geen spoor van Dré zelf is. Maarten moet over het professioneel voorstel van Mathias nadenken. Hoewel Jan een probleem blijft hebben met de relatie van Mieke en Nico probeert hij toch zijn ruzie met Nico uit te praten. William is in de war wanneer Linda en zijn vrouw samen in zijn ziekenhuiskamer zijn.
maandag Roos gaat in de "Jan & Alleman" terug als dienster aan de slag, maar onder voorwaarden. In het café is iedereen verrast wanneer Dré opduikt. Het is meteen duidelijk dat hij hulp nodig heeft. Jan zoekt Caroline en Colette op omdat er in de "Jan & Alleman" nog een openstaande rekening van Gilbert is. Marie-Rose heeft een plan om Veronique en Peter te overtuigen om F@C over te nemen.
dinsdag Jan moet een tandje bijsteken in het café, want hij staat er helemaal alleen voor. Rita gaat bij Dré thuis kleren halen, want hij kan een confrontatie met Myriam niet aan. Mieke hoopt dat Bart haar zal helpen om hun vader te overtuigen van Nico's kwaliteiten. Marie-Rose en Anna hebben samen een fotoreportage gemaakt over Guido.
woensdag De emotionele toespraak van Marie-Rose heeft indruk gemaakt op de familie. Peter is wel overtuigd van een overname van F@C, maar hij heeft niet genoeg geld. Myriam maakt haar opwachting in de "Jan & Alleman" om Dré te vragen terug naar huis te komen.
donderdag Peter heeft de ganse nacht doorgewerkt aan de mogelijke overname en hij wil nu snel een vergadering beleggen met de familie. Linda beseft dat ze te snel een oordeel heeft geveld over de relatie van Mieke en Nico en ze verontschuldigt zich bij haar stiefdochter. Maarten en Roos hebben grote plannen. Rita probeert Dré duidelijk te maken dat Myriam niet veranderd is.
vrijdag Peter heeft een constructie uitgewerkt voor een nieuwe holding en hij stelt die aan de Van den Bossches voor tijdens een vergadering in een kasteel. Jan is van mening dat hij en Rita ook op de vergadering aanwezig moeten zijn. Mieke en Nico praten over hun toekomst als koppel. Maarten zijn plannen voor een eigen zaak worden concreet.
Ik ben Jeffrey
Ik ben een man en woon in Dworp (Belgie) en mijn beroep is Kassamedewerker Makro Sint-Pieters Leeuw.
Ik ben geboren op 13/06/1991 en ben nu dus 34 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: Voetbal, Fietsen, Wrestling,....