TIPS: Beste, als je wil reageren op een tekstje, kan je rechts onder het artikeltje klikken op reactie en een reactie toevoegen, je mag ook altijd iets achter laten in ons gastenboek :-)
Eerst worden de figuren gemaakt voor de kerststal uit klei, als de klei gedroogd is...maken ze kleren uit allerlei stofjes.Ja, het is moeilijker om in stof te knippen, dan in papier, vraag het de kleuters maar ! Maar ze doen enorm hun best, sommige maria's en jozefs hebben een nieuwe kledingstijl Maar de kleuters zijn creatief én daar gaat het om.
Kerstmis is één van de mooiste tijden om uit te werken in de kleuterklas. De kleuters hebben al gehoord ovr de engel Gabriël die de boodschap aan Maria komt vertellen. Ze weten ook dat Jozef en Maria elkaar graag zien en willen trouwen met elkaar. Maria is heel blij met het nieuws en gaat het onmiddellijk aan Elizabeth vertellen... De kls zijn enorm geboeid, ze mogen zelf Maria en Jozef spelen.Dat vinden ze natuurlijk reuzeleuk... Alle kleuters zijn benieuwd naar het vervolg van het verhaal.