Inhoud blog
  • vriendschap!
  • over mij zelf.
    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Dropbox

    wil je praten over iets of heb je een leuk verhaal of foto dat jij eens kwijt wil laat zeker weten!

    vriendschap
    friends
    23-02-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.over mij zelf.
    hoi , ik ben een meisje van 17 jaar die vest veel na denkt over alles zoals vriendschap, het perfecte lief en de vragen des levens van daar wil ik mijn gedachte en mijn ervaringen delen.

    wat is vriendschap voor mij?
    vriendschap is voor mij alles weten van elkaar en toch elkaar aardig vinden. iedereen wil maar boven zijn vrienden uit steken maar doe geen moeite iedereen is gelijk en moet ook zo behandeld worden. iedereen moet met al zijn plus en min punten geacepteerd worden. acepteer jij geen mensen met min punten? vraag je dan eens af of jij wel zo perfect bent. iedereen is anders en als je tegen iedereen vriendelijk doet doet iedereen vriendelijk terug. soms kan er een s iemand tussen zitten waar het niet goed met botert maar so what die maken het leven leuk. zeg tegen die personen gewoon een hey en een goede avond en die zijn ook blij. om een hele dag rot tegen elkaar te doen is het leven te kort voor!

    ik weet dat ik een eerlijk en betrouwbaar persoon ben waar goed mee valt te lachen maar ik ben zeer ongeduldig en wispelturig. acepteer je min punten en stop om er over te piekeren je hebt ze en volledig gaan ze toch niet uit je leven.

    als je vrienden hebt die jou eigen karakter proberen te veranderen omdat ze jou niet goed genoeg vinden. so! dat ze hun kop dan maar omdraaien als ze je niet willen zien hoe je zelf bent.


    dit is een beetje een begin van mijn blog ik probeer hier elke dag dingen bij te zetten. zit je zelf met vragen over vriendschap liefde of eender wat stuur me een mailtje en ik zal proberen te helpen. of heb je een opmerking laat ook zeker weten.

    grts dream!

    23-02-2013 om 20:54 geschreven door dream  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 2/5 - (5 Stemmen)


    Archief per dag
  • 24-02-2013
  • 23-02-2013

    Gastenboek

    hey laat een berichtje achter wat je vind en hebt voor tips!


    forum

    heb je zelf discutie punten laat ze zeker achter.


    Rondvraag / Poll
    wat is vriendschap voor jou?
    dit is alles voor mij
    het betekent veel maar mag iets minder
    ik kan leven zonder
    zonder vrienden ben je maar alleen
    een luisterend oor en vertrouwen
    plezier en gelach
    troost en een traan
    andere
    Bekijk resultaat


    Foto

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs