VOOR A
En hoe ik mijzelf verloor de avond dat ik haar zag doodgaan
Inhoud blog
  • Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    16-03-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    VERRASSING

    Steeds vaker gebruik ik iets om te kunnen dansen. Als ik het niet doe lukt het bijna niet. Ik kan het goed verstoppen. Ik laat niemand nog toe in mijn fort.
    Oppervlakkig, vluchtig...
    Ik neem voor niemand nog mijn masker af. Ik doe alsof alles perfect gaat. Ik doe mijn best op school. De examenresultaten van nieuwjaar waren voor mijn ouders het bewijs dat alles goed gaat. Niet alleen voor hen, ook voor J. Ik ben gespeeld vrolijk en vriendelijk als hij in mijn buurt is. Bij B is het moeilijker. Ze is echt lief, bezorgd, als ik bij haar ben komt er soms een barst in mijn muur. En ze blijft ook herhalen dat ik bij P moet wegblijven.

    Ik ben nog maar net vertrokken naar training als ik een bericht krijg.
    Ik heb een verrassing XO. Het is X
    Het is bijna 4 maand geleden dat ik hem zag. Ik lach naar het scherm van mijn telefoon. Ik antwoord dat ik benieuwd ben, en vraag erbij wanneer de verrassing is. Geen reactie meer. Hij stuurt straks wel terug denk ik en ik stop mijn telefoon weg. Ik ben vroeg aan de zaal. Ik probeer meestal heel vroeg te komen zodat als ik iets gebruik het werkt tegen dat de les begint, en minder kans dat iemand mij zou betrappen.
    Ik ga binnen. Ik hoor Q praten en J lacht. Als ik voorbij de deur stap zie ik hem... X roep ik luid. OMG X wat doe jij hier? Verrassing lacht hij. Ik loop naar hem toe en spring in zijn armen. Ik denk dat we er zeker 10 minuten zo gestaan hebben. Intussen zijn de andere ook aan het toekomen en iedereen die  bij ons danste als hij nog hier danste komt dag zeggen. De les begint maar ik zet mij nog even bij hem neer. Komaan zegt J opeens. Praat straks verder. Meedoen.
    Ik sta op en begin op te warmen.
    We oefenen een nieuw stuk maar het lukt niet echt. Ik krijg de beweging niet zoals het moet. Ik heb niks kunnen nemen omdat ik de hele tijd bij X gestaan had.
    Wacht hoor ik hem ineens achter mij zeggen. Ik help u. Hij legt zijn hand tegen mijn been en zijn andere slaat hij om mijn middel. Hij legt het uit en ik probeer. Het lukt wel deze keer. Ik heb het warm. En sinds lang voel ik mij heel even echt ok. Mijn glimlach is echt, wat ik voel is echt.
    Bedankt fluister ik. B ziet het en in de kleedkamer vraagt ze of ik blij ben dat hij er is. Natuurlijk zeg ik. Ik heb hem gemist. En dat is ook zo, want de laatste keer dat ik hem zag voelde het alsof A er was.
    Wat mis ik haar.











    Geef hier uw reactie door
    Uw naam *
    Uw e-mail *
    URL
    Titel *
    Reactie * Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)
    Reacties op bericht (0)

    Archief per week
  • 13/03-19/03 2017
  • 16/01-22/01 2017
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.

    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek

    Blog als favoriet !

    Klik hier
    om dit blog bij uw favorieten te plaatsen!

    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs