Inhoud blog
  • Westerlo-Lierse en STVV-Beerschot in de Beker
  • Witsel wordt ploegmaat van Lombaerts bij Zenit
  • Zenit legt 50 miljoen op tafel voor Hulk
  • Van der Wiel zet zijn krabbel bij PSG
  • Meireles zoekt zijn voetbalgeluk in Turkije
    Club Brugge 4-2 Standard ; Anderlecht 1-2 Genk ; 20u30 Lokeren - Kortrijk
    {TITEL_VRIJE_ZONE}
    Foto
    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Willekeurig Bloggen.be Blogs
    extreme
    www.bloggen.be/extreme
    Voetbaltime
    De ultieme voetbalblog !
    Elke dag het voetbalnieuws van de dag ! Er is ook live verslaggeving van de wedstrijden in de jpl ! Kortom de ultieme voetbalblog
    30-08-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Europa League Live !
  • Eindelijk een schot naar doel, Joseph-Monrose zorgt voor dat heugelijke nieuws. Niet eens zo'n slecht schot ook: knap geplaatst en niet ver over.               20 min

     / Genk mag counteren, maar dat gaat veel te stroef. Coulibaly en Vossen kaatsen naar elkaar en halen op die manier de vaart uit de aanval.      19 min
  • 30-08-2012 om 20:28 geschreven door voetbalfreak  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Europa League Live !

    live wedstrijdverslag van de europa League

    Krc Genk - Luzern

         Trekkebenende FernandezFernandez heeft zich bezeerd in een duel en loopt nu met een ingepakt been rond. Walsh wordt naar de       warmloopzone gesommeerd.16'

  • Joseph-Monrose puurt een hoekschop uit een individuele actie. Die levert niets op. Achter het doel van Zibung staan overigens geen Genkse fans wegens een door de Uefa niet toegestane statribune.13'
  • Luzern komt zich niet ingraven en kiest voor de vlucht vooruit. Genk weet er niet meteen raad mee.10'
  • Gygax mag naar doel trappen, maar mist zijn schot. Köteles mag de bal naast zijn doel gaan oprapen.8'
  • Fernandez met de goeie voorzet vanaf rechts, Vossen klimt hoger dan zijn tegenstander. De bal gaat naast.3'
  • Niet meteen de grote massa die afgekomen is op deze belangrijke wedstrijd voor Genk, circa 10.000 toeschouwers en daar hoort dan nog een grote Zwitserse delegatie bij.2'
  • AftrapLuzern heeft de wedstrijd op gang getrapt.1'
  • Start eerste helft20:00
  • Geen Benteke bij de LimburgersMario Been dient noodgedwongen te sleutelen aan zijn elftal. Benteke wil naar Engeland en zwaait met een doktersbriefje; hij zit niet in de kern en daardoor krijgt Kennedy nog eens een basisplaats. Ook Tshimanga en Barda zijn er niet bij, net als Joneleit die ook nog steeds geblesseerd is.19:31
  • VoorafGenk staat vanavond voor een belangrijke wedstrijd tegen Luzern. De Zwitsers zijn de laatste hindernis op weg naar de poules van de Europa League. Het duel in Luzern eindigde op 2-1 na een schabouwelijke vertoning van de Limburgers. De Genkse spelers hebben dus wat goed te maken tegenover de supporters.19:23
  • Vooraf

  • 30-08-2012 om 20:19 geschreven door voetbalfreak  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Anderlecht treft Milan, Zenit en Malaga in de CL
    Anderlecht kent zijn tegenstanders in de groepsfase van de Champions League. De Belgische kampioen komt in poule C terecht bij Milan, Zenit Sint-Petersburg en Malaga.



    Milan wordt de grootste affiche voor Anderlecht. Het werd vorig seizoen tweede in Italië, na Juventus, en heeft goudhaantjes zoals Pato en Robinho. Het verkocht deze zomer wel enkele vedetten, zoals Ibrahimovic.

    Zenit is de ploeg van Rode Duivel Nicolas Lombaerts en is de Russische kampioen. Het staat ook in het nieuwe seizoen na zes speeldagen op kop in de competitie.

    Malaga werd vorig seizoen vierde in Spanje, maar heeft financiële moeilijkheden en liet enkele kleppers gaan. Het plaatste zich voor het eerst voor de Champions League door Panathinaikos in de voorronde te kloppen.



    Samenstelling van de CL-groepen

    Groep A Groep B     Groep C               Groep D
    Porto Arsenal    Milan Real Madrid
    Din.Kiev Schalke    Zenit Man.City
    PSG Olympiakos    ANDERLECHT Ajax
    Din.Zagreb Montpellier    Malaga B.Dortmund
    Groep E   Groep F    Groep G Groep H
    Chelsea    B. München    Barcelona Man.United
    Sj.Donjetsk    Valencia    Benfica Braga
    Juventus    Rijsel    Spartak Moskou Galatasaray
    Nordsjaelland    BATE    Celtic Cluj

    30-08-2012 om 19:50 geschreven door voetbalfreak  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Tags:champions League,loting,Anderlecht,Milan
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Blondel vervangt Chadli in de selectie
    Bondscoach Marc Wilmots heeft zijn selectie gegeven voor de WK-kwalificatiewedstrijden tegen Wales en Kroatië. Op de geblesseerde Nacer Chadli na zijn het dezelfde namen als van het duel tegen Nederland. "Jonathan Blondel is al enkele maanden echt goed bezig."

    Jonathan Blondel van Club Brugge komt bij de selectie om de afwezigheid van Chadli op te vangen. Christian Benteke is erbij, ondanks zijn ziekte en zijn geschil met Genk over een eventuele transfer naar Engeland.

    "Jonathan is al 2-3 maanden echt goed bezig bij Club Brugge", zegt Wilmots (foto). "Op de positie van de nummer 8, aanvaller-middenvelder, met veel recuperatie, weinig balverlies, veel kracht en veel inzet. Groot voordeel is ook dat hij veel jongens van de nationale ploeg kent. Hij zal hier perfect passen."

    België begint aan zijn WK-kwalificatiecampagne in Wales. Volgende week vrijdag speelt het die eerste wedstrijd. Op dinsdag 11 september speelt het in Brussel zijn tweede wedstrijd, tegen Kroatië.

    Wilmots: "Wie speelt tegen Wales, speelt misschien niet tegen Kroatië"

    Hoe belangrijk is een goeie start in de WK-campagne? "Dat is belangrijk, maar ik focus niet op één match. De groep is gevormd en we hielden een goeie repetitie tegen Nederland. Er zaten nog kleine fouten in het spel, maar die zijn er altijd in het voetbal, altijd. Ik ben perfectionistisch en we blijven daaraan werken."

    Een speler die niet speelt en die ontgoocheld is, dat is een luxeprobleem. Liever dat dan spelers die niet in vorm zijn

    Marc Wilmots

    Doelpunten maken, daar draait het in voetbal altijd om. En dus zal de bondscoach wel tevreden zijn met het feit dat Romelu Lukaku bij West Bromwich eindelijk meer aan spelen toekomt?

    "Het doet deugd als iedereen speelt. Ik focus niet op één positie, maar wel op de animatie, de manier waarop we doelpunten maken. Ik heb bijna negen spelers voor vier aanvallende posities, dat is een luxeprobleem."

    "Maar wie speelt tegen Wales, speelt misschien niet tegen Kroatië. Het hangt allemaal af van de tegenstander en de verdedigers waarmee ze spelen. Zijn dat snelle mannen of niet?"

    Met alle Belgen die bij hun club goed voetballen, zal Wilmots spelers die in vorm zijn op de bank moeten zetten. Vreest hij ontgoocheling? "Dat is een luxeprobleem. Liever dat dan spelers die niet in vorm zijn."

    "Ik zag tegen Nederland veel motivatie bij de spelers die van de bank kwamen. Zo win je wedstrijden. Niet alleen de 11 die beginnen tellen, maar alle 26."

    "Benteke zet zich altijd hard in voor de Duivels"

    Wat vindt hij van de situatie rond Christian Benteke? "Dat is interne keuken van Genk. Ik zie hem maandag op de training van de nationale ploeg en hij heeft zich altijd hard ingezet. Hij was de laatste maanden goed bezig. Over twee dagen sluit de transfermarkt. Dan kan hij zich weer volledig concentreren op de nationale ploeg."

    De selectie voor Wales en Kroatië

    Doel Thibaut Courtois Atletico Madrid (Spa)
    Jean-François Gillet Torino (Ita)
    Simon Mignolet Sunderland (Eng)
    Verdediging Toby Alderweireld Ajax (Ned)
    Laurent Ciman Standard
    Guillaume Gillet Anderlecht
    Vincent Kompany Manchester City (Eng)
    Nicolas Lombaerts Zenit Sint-Petersburg (Rus)
    Sébastien Pocognoli Standard
    Daniel Van Buyten Bayern München (Dui)
    Thomas Vermaelen Arsenal (Eng)
    Jan Vertonghen Tottenham (Eng)
    Middenveld Jonathan Blondel Club Brugge
    Steven Defour Porto (Por)
    Moussa Dembele Tottenham (Eng)
    Marouane Fellaini Everton (Eng)
    Timmy Simons Nürnberg (Dui)
    Axel Witsel Benfica (Por)
    Aanval Christian Benteke Genk
    Kevin De Bruyne Werder Bremen (Dui)
    Igor De Camargo Mönchengladbach (Dui)
    Benjamin De Ceulaer Lokeren
    Eden Hazard Chelsea (Eng)
    Romelu Lukaku West Bromwich (Eng)
    Dries Mertens PSV (Ned)
    Kevin Mirallas Everton (Eng)


    30-08-2012 om 19:47 geschreven door voetbalfreak  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Tags:rode duivels , België , Chadli,Blondel
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Daems en co halen Champions League niet
    Filip Daems en Igor De Camargo hebben zich met Mönchengladbach niet kunnen plaatsen voor de groepsfase van de Champions League. Ook coach Ariël Jacobs ging eruit met zijn Kopenhagen.


    Mönchengladbach won de terugwedstrijd bij Dinamo Kiev wel met 1-2, maar de Oekraïners hadden vorige week met 1-3 gewonnen in Duitsland. Aanvoerder Filip Daems speelde hele match, Igor De Camargo viel in na 70 minuten.

    Ariël Jacobs is er niet in geslaagd zijn Kopenhagen naar het kampioenbal te loodsen. De Denen verloren met 2-0 bij Rijsel, de ex-club van Eden Hazard. De Fransen hadden wel verlengingen nodig om de klus te klaren. Na 90 minuten stond het net als in de heenmatch 1-0. Bij Kopenhagen speelde Igor Vetokele (ex-Cercle) mee.

    Voor Jacobs is dit de vijfde Champions League-eliminatie op rij. Eerder moest hij in de ultieme play-offs met Anderlecht al het hoofd buigen voor Fenerbahçe, Bate Borisov, Lyon en Partizan Belgrado.

    De ploegen die de groepsfase halen:

    • BATE Borisov (WRu)
    • Anderlecht
    • Dinamo Zagreb (Kro)
    • Braga (Por)
    • Malaga (Spa)
    • Spartak Moskou (Rus)
    • Celtic Glasgow (Sch)
    • Dinamo Kiev (Oek)
    • Cluj (Roe)
    • Rijsel (Fra)


      CFR 1907 Cluj 1-0 FC Basel
      Celtic 2-0 Helsingborgs IF
      Hapoel Ironi Kiryat Shmona 1-1 BATE Borisov
      Anderlecht 2-0 AEL Limassol
      NK Maribor 0-1 Dinamo Zagreb
      Udinese 1-1
      (pen.: 4-5)
      Sporting Braga
      Fenerbahçe 1-1 Spartak Moskou
      Panathinaikos 0-0 Málaga CF
      Dinamo Kiev 1-2 Borussia Mönchengladbach
      Lille OSC 2-0
      (n.v.)
      FC Kopenhagen

    30-08-2012 om 19:44 geschreven door voetbalfreak  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Tags:champions League
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Real Madrid smukt prijzenkast op met Supercup
    Real Madrid heeft de Spaanse Supercup veroverd. Het won de terugmatch tegen Barcelona met 2-1. Barça speelde een uur met zijn tienen na de uitsluiting van Adriano.



    Real Madrid - Barcelona 2-1 (heen: 2-3)

    Doelpunten: 10' Higuain 1-0, 19' Ronaldo 2-0, 45' Messi 2-1

    Real Madrid: Casillas, Arbeloa, Ramos, Albiol, Marcelo, Alonso, Khedira, Di Maria (78' Callejon), Özil (83' Modric), Ronaldo, Higuain (81' Benzema)

    Barcelona: Valdes, Adriano, Mascherano, Piqué, Alba, Xavi, Busquets (75' Song), Iniesta, Sanchez (32' Montoya), Messi, Pedro (81' Tello)

    Rode kaart: 29' Adriano (doorgebroken speler)
    Scheidsrechter: Lahoz
    Toeschouwers: 80.000

    30-08-2012 om 19:40 geschreven door voetbalfreak  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Tags:El clasico , Barcelona,Real Madrid
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Mirallas scoort en laat scoren in de beker
    Kevin Mirallas heeft meteen zijn visitekaartje afgegeven bij Everton. De Belg kreeg een basisplaats in de tweede ronde van de League Cup en hij bedankte met twee goals en twee assists.

    Everton walste over derdeklasser Leyton Orient met 5-0 en alle doelpunten vielen in de eerste helft. Mirallas streek pas tien dagen geleden neer in Liverpool. Afgelopen weekend kreeg hij zijn eerste minuten als invaller. Marouane Fellaini kreeg rust van Everton-coach Moyes.

    30-08-2012 om 19:38 geschreven door voetbalfreak  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Tags:Everton
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Genk bereikt de EL-poules met een 2-0-zege
    Racing Genk heeft het karwei geklaard: in eigen huis won het met 2-0 van Luzern, met goals van Fernandez en Ajub. Genk werkte zo de 2-1-nederlaag uit de heenmatch weg en plaatst zich voor de groepsfase in de Europa League.

    Lange tijd kreeg Genk geen lijn in zijn spel en dwong het amper een kans af. De bezoekers kwamen zich niet ingraven en dreigden een paar keer, maar waren evenmin scherp voor doel. Met de rust in zicht moest Luzern met zijn tienen voort na rood voor de natrappende Rangelov.

    PhotoNews

    Toen vlak daarop ook Leczano naar de kant moest met een blessure, was Luzern in één klap zijn voorhoede kwijt.

    Vroeg in de tweede helft dook Genk dan toch eens vervaarlijk op voor het vijandige doel: Vossen kaatste naar Fernandez en met een strakke en lage knal werd het 1-0.

    Wie een bevrijd Genk verwachtte na die goal kwam bedrogen uit. Ook tegen tien Zwitsers bleef de thuisploeg krampachtig voetballen.

    Luzern kwam wel nauwelijks nog aan de Genkse goal. Voor de thuisploeg duurde het tot de slotfase vooraleer het tweede doelpunt viel. Ajub Masika scoorde vanuit een scherpe hoek een knap doelpunt. In de slotminuut voorkwam Köteles nog verlengingen met een knappe reflex op een kopbal.

    Reacties

    Been: "Ontlading is enorm groot"

    "Voor de club en de jonge spelersgroep is deze kwalificatie zeer belangrijk", zegt de coach van RC Genk, Mario Been.

    "De ontlading is enorm groot na een rommelige en nerveuze match. We werden geholpen door die rode kaart, want de Zwitsers liepen achteruit. De 1-0 van Fernandez, die met buikkrampen speelde, was heerlijk. Maar ook daarna deed Luzern niets. Op het einde konden we dan nog een tweede goal maken dankzij de snelheid van Ajub."

    En dat zonder Benteke, die aanstuurt op een vertrek. Trainer Been heeft weinig begrip voor het gedrag van de Rode Duivel. "Christian had vandaag moeten spelen en vrijdag afwachten. Hij bewijst zichzelf een slechte dienst, al is de vraag ook door wie dit gestuurd wordt. Maar deze kwalificatie zal hij leuk vinden, want hij is een geweldige jongen. Als hij blijft en sorry zegt, komt hij er weer bij."

    Degraen: "Last van onze schouders"

    Ook Genk-directeur Dirk Degraen is opgelucht dat Genk doorstoot naar de groepsfase van de Europa League. "Er valt een zware last van onze schouders. We plaatsen ons voor de tweede keer in twee jaar voor de poules van een Europese beker, dat is magnifiek", zegt Degrean.

    "Het was een zenuwachtige partij waarin we moesten scoren en een tegendoelpunt dodelijk was, maar we hebben het goed aangepakt."



    Matchinfo

    Racing Genk FC Luzern
    26 Köteles 1 Zibung
    21 D. Fernandez 23 Sarr
    20 Nadson 13 Stahel
    5 Koulibaly 6 Puljic
    16 Anele 7 C. Lustenberger
    19 Buffel 11 Gygax
    7 Hyland 24 Wiss
    10 Gorius 15 Muntwiler
    27 Kennedy 19 Winter
    8 Joseph-Monrose 9 Rangelov
    9 Vossen 17 Lezcano
    wisselspelers
    37 Croux 8 Hyka
    36 Masika 32 Pacar
    6 Hubert 20 Hochstrasser
    22 Van Hout 14 Thiesson
    35 Limbombe 29 Bühler
    40 Walsh 30 Wüthrich
    45 Kumordzi 31 Kryeziu
    trainer
    Mario Been Ryszard Komornicki


    30-08-2012 om 00:00 geschreven door voetbalfreak  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    29-08-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Anderlecht naar kampioenenbal !
    Anderlecht haalt na een zenuwslopende match voor het eerst sinds 2006 de groepsfase van de Champions League. Het versloeg thuis het Cypriotische AEL Limassol in de terugmatch van de laatste voorronde. Mbokani en Jakovenko trokken Anderlecht in het slot over de streep. "Zoiets heb ik nog niet veel meegemaakt", reageert coach John van den Brom. 

    p

    Limassol won de toss en liet Anderlecht in de eerste helft naar de eigen spionkop voetballen. Dat deed de thuisploeg met veel druk naar voren en er kwamen snel kansjes. De Sutter trapte naast, een vrije trap van Biglia kreeg geen gevolg en Mbokani kon de bal niet controleren. Echt gevaarlijk werd het aan de andere kant. Rui Miguel dook voor Proto op en die voorkwam met een beenveeg de 0-1. Anderlecht vond geen gaatje, een schot van De Sutter werd wel nog afgeblokt. Na de rust hield AEL nog meer volk achter de bal, wat het voor Anderlecht nog moeilijker maakte. AEL begon zelfs te tikken, zodat de paarse onrust groeide. De inbreng van Jakovenko en Bruno blies het team nieuw leven in. Gillet knalde een teruggelegde kopbal van Mbokani op de lat en zelfs in een flipperkast wou de bal er niet in. Biglia probeerde een penalty te versieren, maar kreeg geel. De piepjonge Bruno zorgde constant voor gevaar, Biglia schoot op pass van de 18-jarige knaap net naast. Tien minuten voor tijd gooide Bruno de bal weer voor doel en Mbokani fusilleerde Degra. Het stadion ontplofte en Jakovenko (foto) zette met een plaatsbal de kers op de taart.

      "We zijn blijven geloven"

     De ontlading bij coach John van den Brom was enorm na de doelpunten van Mbokani en Jakovenko. "Ja, zoiets heb ik nog niet veel meegemaakt. Geweldig!" "Ik vind dat we heel goed gespeeld hebben, in een gigantisch hoog tempo. Maar we hadden geen geluk in de afwerking. En dan zie je dat Limassol toch een gevaarlijke ploeg is, op de counter, maar ik ben blij dat we standhielden." "We zijn erin blijven geloven en het kon haast niet anders of dat doelpunt moest vallen. Maar dan wordt het toch nog een gevecht tegen de klok en zit je de hele tijd naar de klok te kijken." De wissels van Van den Brom hebben het verschil gemaakt. "Dat was de bedoeling. Je moet wel risico's nemen, door onder anderen Juhasz mee in de spits te zetten." En dan vallen toch de doelpunten. Na de 2-0 lag Van den Brom met assistent Besnik Hasi op de grond te rollebollen. "Na die tweede goal ben je geen trainer meer, maar... het was mooi. Over twee duels gezien gaan we verdiend door."  "Onze eerste doelstelling was om de poules van de Champions League te halen en dat is gelukt. Nu willen we zo ver mogelijk meegaan. We zitten in pot drie en in voetbal kan alles."


      "Slapen zal ik niet doen vannacht"

     Volgens een aanwezige journalist van de NOS was de frustratie bij AEL Limassol groot en probeerden zes AEL-spelers de kleedkamer van Anderlecht te bestormen. "Ik stond nog op het veld en heb het niet gezien", zegt Van den Brom. "Maar ik heb er wel van gehoord. Jammer dat het dan op die manier moet aflopen."
     
    Massimo Bruno (speler Anderlecht): "Ik ben supergelukkig, ik heb er geen woorden voor. Mijn tweede invalbeurt en dan dit, fantastisch! Ik denk dat ik komende nacht niet zal slapen."    

    Dieumerci Mbokani (spits Anderlecht): "Ik heb gedaan wat ik moest doen, voor de groep. Ik draag m'n goal op aan m'n zoontje, zelf een goeie voetballer."




    CHAMPIONS LEAGUE  |  PLAY-OFFS (TERUG)

    CFR 1907 Cluj 20:45 FC Basel
    Celtic 20:45 Helsingborgs IF
    Hapoel Ironi Kiryat Shmona 1-1 BATE Borisov
    Anderlecht 2-0 AEL Limassol
    NK Maribor 0-1 Dinamo Zagreb
    Udinese 1-1 
    (pen.: 4-5)
    Sporting Braga
    Fenerbahçe 20:45 Spartak Moskou
    Panathinaikos 0-0 Málaga CF
    Dinamo Kiev 20:45 Borussia Mönchengladbach
    Lille OSC 20:45 FC Kopenhagen
    Guykes_VV profile

    Guykes_VV 82 min spanning en emotie en dan ontplofte het stadion! Merci Dieu voor de fantastische avond #ambiance #andlim4 hours ago · reply · retweet · favorite

    WimVdL profile

    WimVdL Voetbal en radio: het blijft toch een heerlijke combinatie! bit.ly/Rs3kjM #rsca #andlim@tomboudeweel @sporza26 minutes ago · reply · retweet · favorite

    Dussem profile

    Dussem RT @WimVdL: Voetbal en radio: het blijft toch een heerlijke combinatie! bit.ly/Rs3kjM #rsca#andlim @tomboudeweel  29-08-2012 om 21:51 geschreven door voetbalfreak  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Tags:sporza,Anderlecht,champions League
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Dembele wordt ploegmaat van Vertonghen
    Jan Vertonghen krijgt er bij Tottenham een Belgische ploegmaat bij. Fulham heeft een bod op de Belg aanvaard.


    Fulham-coach Martin Jol bevestigde na de uitschakeling in de League Cup het nieuws en zei dat Dembele medische testen bij Tottenham ondergaat. Dembele zat niet in de selectie voor de League Cup. Bij Tottenham moet hij het vertrek van Modric naar Real Madrid opvangen. 

    Dembele verhuisde in de zomer van 2010 van AZ naar Fulham voor ruim 6 miljoen euro. Tottenham zou nu het dubbele betalen aan z'n Londense stadsgenoot. Hij speelde eerder voor GBA en Willem II.


    29-08-2012 om 21:45 geschreven door voetbalfreak  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Tags:Tottenham,Fulham,Dembele
    28-08-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Agenda
    Hallo Voetbalfans,

    De agenda van de volgende speeldag staat erop !
    Heb je nog ideeën voor deze blog laat dan een berichtje achter in het gastenboek of op het forum 

    Alvast Bedankt
    voetbalfreak

    28-08-2012 om 22:08 geschreven door voetbalfreak  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    27-08-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Welkom
    Welkom op mijn blog ,

    Deze blog is pas aangemaakt en daarom staat er momenteel nog niet veel op.
    Mijn excuses hiervoor maar kom later zeker terug !

    Voetbalfreak

    27-08-2012 om 19:14 geschreven door voetbalfreak  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)


    {TITEL_VRIJE_ZONE}

    agenda

    De komende voetbalwedstrijden


    Rondvraag / Poll
    Wat is uw favoriete competitie ?
    Jupiler Pro League
    Eredivisie
    Premier League
    Bundesliga
    Primera Division
    Ligue 1
    Serie A
    Europa League
    Champions League
    Bekijk resultaat


    Archief per week
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs