Vlaamse Muziek ligt ons nauw aan het hart! Om Vlaamse artiesten een extra steuntje in de rug te geven!
07-10-2011
Anne's Vlaamse 10 - 8 oktober
Morgen om 18u. 05 start alweer de tweede aflevering van Anne's Vlaamse 10 op VTM. De muzikale gasten zijn: Bart Kaëll met 'Een beetje gek', Dennis met 'She's not comming back', Christoff met 'Sweet Caroline', Kato met 'Flamingo', Raffaele met 'Eva', Udo met 'Ik kom naar huis', Willy Sommers met 'Liefde voor altijd'. De Vlaamse 10 tip van deze week is Sugarfree met 'Volg je hart'.
Voor het tv-programma Bananasplit, werd Bart Kaëll onlangs beetgenomen door Peter Van Asbroeck & Hans Otten. Wanneer Bart te gast is op een boot vol Bulgaren vermoedt hij nog niets. Hij schrikt zich echter een hoedje wanneer enkele bodyguards hem overboord dreigen te gooien. Wat Bart Kaëll verder nog allemaal meegemaakt heeft, kan je zien op maandag 10 oktober om 20u. 55 bij VT4.
'Het varken van Madonna' is de nieuwe film van Frank Van Passel. Tijdens de aftiteling zal een cover te horen zijn van Flip Kowlier. Hij coverde het bekende 'Born to be alive' nummer van Patrick Hernandez. 'Geboren voe te leven' is vanaf nu te downloaden via Itunes.
Het Varken van Madonna komp op 9 november in de zalen. Het verhaal gaat over een verkoper (Kevin Janssens) die met een mechanisch varken in het West-Vlaamse gehucht Madonna verzeilt.
Jouwradio zendt elk jaar op 11 november de Vlaamse 100 Allertijden uit. De luisteraars kunnen deze hitlijst samenstellen uit een rijk verleden van Vlaamse en Nederlandstalige muziek. U kunt ook een suggestie formuleren als een bepaald nummer niet in de lijst werd opgenomen. Vorig jaar kreeg Bobbejaan Schoepen de hoogste notering met 'De lichtjes van de schelde'. We zijn nieuwsgierig wie dit jaar de nummer 1 positie verovert!
De derde single van David Vandyck: 'Met heel mijn hart' is vanaf vrijdag 7 oktober te koop in elke platenzaak en is vanaf dan ook te downloaden via I-Tunes. Deze single is de voorbode van het gloednieuwe album 'Dichtbij' dat vanaf 21 oktober in de winkelrekken zal liggen. Wordt deze nieuwe single meteen zijn eerste nr. 1 hit?