vk fre-mail houdt u op de hoogte van alle wedstrijden en ander nieuws van VK Frema. Wilt u deze electronische nieuwsbrief ontvangen? Mail naar vkfrema@telenet.be en laat het ons weten!
Vrijdag kregen de Veteranen het bezoek van Sportif Beveren. De wedstrijd zat lang op slot want de eerste heflt kregen beide doelmannen nauwelijks werk. VK Frema had wel veldoverwicht maar dat resulteerde niet echt in grote kansen. Aan de overzijde werd het één keer gevaarlijk toen Patrick D nog net een bal van de lijn kon plukken. De 0-0 bij de rust was dan ook niet echt onlogisch.
De tweede periode kwam VK Frema slapper uit de startblokken maar na zo'n tien minuten wedstrijd nam de thuisploeg dan toch het heft in handen. Dat resulteerde in enkele mooie kansen. Een doorbraak vanop links werd mooi gekruist door Gunther tot bij Patrick S. die mooi voorzette en Joeri tikte de bal tegen de netten. Een afstandschot van Gunther belandde zo'n klein half metertje naast het doel maar de mooiste kans om de voorsprong te verdubbelen kwam van Joeri zelf. Zijn solo strandde echter in de kleine baklijn. Aan de overkant liet Sportif een misverstandje tussen Patrick D en Kenny onbenut. De bezoekende spits lepelde de bal over het lege doel.
Het zag er lang naar uit dat het bij 1-0 zou blijven maar de laatste vijf minuten was de organisatie bij de thuisploeg een beetje zoek. In de laatste minuut gaf VK Frema nog een vrije trap weg. De bal werd nog net door het hoofd van Erik ontzet maar belandde wel bij de bezoekers. Kenny kon die poging nog met het hoofd van de lijn halen maar ook nu belandde de bal opnieuw bij een Sportif -boy die het leder deze keer wel kon binnenkoppen. Zo werd het in extremis alsnog een puntendeling en dat was over de hele wedstrijd bekeken wellicht de juiste eindstand.
VK Frema speelde met Patrick D, Kenny, Gerry, Erik, Wim, Dirk, Joeri, Patrick S., Gunther, Patrick VDB en Serge.
Voor het verslag van deze wedstrijd door de ogen van Sport Beveren: klik op de foto!
Vrijdag 6 maart om 20u: Herleving Sint-Pauwels - VK Frema