Ring in roos-zwarte tinten. De kubusjes zijn Swarovski Rose Alabaster, de 3mm crystal Swarovski toupies. Tapijtje van matzwarte facetparels en felroze rocailles. 6
Ring met grote en kleine transparante facetparels, zilverkleurige spacers en rocailles. Ik heb zilverkleurige metaaldraad gebruikt om de parels op te rijgen, dit zorgt voor een mooie ronde ring, ook als je hem uitdoet. 7
Lange ketting Diamant, met diamantknoopjes, en onderaan een dubbele diamantknoop. Rode keramiekkralen en grijze satijnkoord. Sluiting achteraan zodat je de ketting ook kan aandoen zonder je feestkapsel in de war te brengen. Lengte: 8cm (inclusief sluiting) 15
132 Swarovski toupies in de kleuren Sun, Citrine en Capri Blue vormen samen een opvallende armband met bloemenmotief. Ook in andere Swarovski kleuren mogelijk op aanvraag. Kijk op de site voor een kleurenkaart. Lengte; 17,5 cm (inclusief slotje), kan langer gemaakt worden met een verlengstukje aan de sluiting.
Swarovski hanger met bloemen in lichtgrijs en paars (op de foto's lijkt het wit, maar het is wel degelijk een zeer lichte tint grijs!), op een tapijt van witte pyramideparels , opgehangen aan gecoate staaldraad. Er zijn ook bijpassende oorbellen. Beide apart verkrijgbaar.
Korte ketting (sluit tegen de nek aan) met crystal Swarovski toupies en matzwarte facetparels. Meer dan 160 toupies en 2 tubes facetparels, wat neerkomt op een goede 250 facetten! (Ik heb ze wel niet nageteld het is een schatting)
Een schitterend juweel voor de feestdagen, ideaal voor bij een topje of vestje te dragen!
Armband met rode peervormige Swarovski parels , zilverkleurig rocailles en petrol facetten. In de ring zitten rode toupies verwerkt. Zeer speciaal effect, fijn en elegant. Petrol is een van dé kleuren voor deze winter, je zit dus gegarandeerd goed met deze combinatie! Een echte topper voor tijdens de feestdagen, leuk om te dragen, maar ook om te krijgen! Armband 20 Ring 5
Kralenketting in zwarte tinten Majestic (Op aanvraag)
Ketting met wasdraden en breed satijnlint, opgevuld met ringen van glasparels, renaissanceparels, pailletten en rocailles in diverse zwarte tinten, Op aanvraag.