Zaterdagavond 5 april,
De fietsen geladen in de wagen en richting Marke getrokken, daar hadden we afspraak met moyaert91 & jomi ( later beter leren kennen
als patattje en muisje ).
De fietsen waren vlug terug van de wagen, waarna we vertrokken voor onze opdracht : simpelweg , geen enkele groene vlek in Marke
meer zien op de kaart; alleen maar :)
Jammer genoeg is dit niet gelukt, aangezien dat langs de beke 7 niet meer op zijn plaats was hebben we de coords niet kunnen vinden voor de bonus van Marke.
Dit was zowat de enige domper op een zeer geslaagde avond. Dirk Debaene kwam ons ook nog vervoegen voor de laatste 4 te loggen.
Bij terugrit naar de wagen voelden we ons echt profrenners, want een twintigtal meter voor de eindstreep, ging Bjorn_t tegen de vlakte met Debaene erover. Grappig om te zien gebeuren, pijnlijker voor Bjorn.
In elk geval bedankt aan alle co's voor het plaatsen en onderhoud ervan.
We kijken alvast uit naar meer van deze avonds.
Bedankt aan : Michel , Joke , Bjorn , Kevin , Dirk
06-04-2014, 08:22 geschreven door vinkeniers 
|