Op dinsdag 24 september 2013 was het zover; onze jaarlijkse stempeltjesloop. Deze gaat traditioneel door op het Roelandsveld. De weergoden waren ons god gezind. onder een stralend zonnetje liepen de kinderen de benen van onder hun lijf. Een prachtprestatie van iedereen! Ze konden rekenen op een aanmoedigingspubliek van vele (groot)ouders, broers, ... wat een sfeer. Een toffe activiteit.
19-09-2013
De laatste worpen, sprongen, loopjes.
We moeten rennen, springen, vliegen, duiken en weer doorgaan.
Atletiek 4 - kamp.
Onder een licht zonnetje en met de wind in de rug waren we klaar om naar het Roelandsveld te gaan. Helmen op, fluovestjes aan, fiets klaar en vertrekken maar. Daar aangekomen stonden er 4 disciplines klaar: 60m sprint, hoogspringen, tennisbalwerpen en verspringen. We deden ons best en hadden een enorm leuke voormiddag. DIKKE BEDANKT AAN ALLE (GROOT)OUDERS DIE MEEGEREDEN ZIJN!!
16-09-2013
We bleven maar boeken van R.D. lezen.
Roald Dahl!
Op 13 september zou de schrijver Roald Dahl 97 geworden zijn. Omdat hij zoveel leuke boeken heeft geschreven hebben we er met alle klassen van het 3e leerjaar tot het 6e leerjaar allerhande opdrachten rond gedaan. Het werd een namiddag vol heksen, chocoladefabrieken, griezels en nog veel meer.
11-09-2013
Dag van de sport.
Woensdag 11 september was het dag van de sport. Iedere leerling was naar school gekomen in zijn sportoutfit. De SMOS-proffen hadden samen met juf Marleen een heuse ochtendgymnastiek in elkaar gestoken. Zo konden we fris en monter aan de lessen beginnen. En of iedereen wakker was .