sinds maandag zijn ze bezig met het timmerwerk van ons dak. Man, man ... dat gaat voorruit! Enige nadeel: één van de timmermannen heeft een klein ongelukje gehad en is naar het ziekenhuis moeten gaan. Maar oef, het komt wel in orde.
De volgende in de rij is dan de man van onze leien. Toch wel benieuwd als die eerste leien er zullen liggen wat het geeft met onze gevelsteen. Op een paar stenen klopte het plaatje, dus hopelijk ook met het hele huis.
Vervolgens komt de ramenman. De week van 8 november worden onze ramen geplaatst. En dan zou "the picture" helemaal moeten kloppen. Belangrijk vind ik ook dat het dan bijna volledig wind-en waterdicht zou zijn wat natuurlijk alleen maar voordelen oplevert! Vooral voor nieuwsgierigen uit de buurt!
onze ruwbouwaannemer heeft gedaan met zijn eerste 'grote' deel van zijn werk. We beginnen nu vrijdag met onze volgende aannemer, nl. de timmerman voor het dak. Vervolgens kan de andere dakwerker beginnen met het leggen van onze leien en het plaatsen van de veluxen. Vandaag komen ze ook onze ramen opmeten zodat ze die binnen een 8-tal weken zullen kunnen plaatsen. Dus als alles van deze werken volgens plan blijft verlopen zal het wind- en waterdicht zijn tegen half december.
Ondertussen zijn we ook al volop bezig met onze tuin en de voorbereiding naar de winter toe. Maandag is al het onkruid met de zeis bewerkt en volgende week kunnen we dat allemaal naar het containerpark brengen. Daartegen is alles dan al wat meer verdord en neemt het minder plaats in. Dan kan ik ook de laatste wortels van het onkruid verwijderen en gaan we de winter in zonder onkruid. Is goed nieuws want dan kunnen we volgend voorjaar al veel in onze tuin doen met een minimum aan onkruid. Want de plannen zitten al in mijn hoofd hoe de tuin er zal moeten uitzien. En ja, hoe meer ik zelf kan doen, hoe beter!