Senna's verhalen
Inhoud blog
  • Verhalen komen terug!!!! :D (:
  • De Grote moord
  • Kaartmonsters deel 3: De gevangen jager.
  • Laatste deel.
  • Dat was...
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Rondvraag / Poll
    Wat vind jij van deze schrijver?
    Senna schrijft goede verhalen
    Senna maakt soms eens een foutje
    Senna Maakt veel fouten
    Ik kan niet weg blijven van zijn blog
    Senna schrijft de allerbeste verhalen
    Senna zijn verhalen zijn niet mijn ding
    Ik heb al betere verhalen geweten
    Senna schrijft heel slechte verhalen :(
    Bekijk resultaat

    Laatste commentaren
  • Reactie op Steije (Senna D.G)
        op Kaartmosters deel 1: De kaarten ontdekking en 1e game.
  • goed begin! (steije DB)
        op Kaartmosters deel 1: De kaarten ontdekking en 1e game.
  • Mijn verhalen!!
    21-04-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Kaartmosters deel 1: De kaarten ontdekking en 1e game.

    Het was 9 u ’s ochtens. Steven stond op en ontbeet. Opeens kwamen er wolken in de lucht. Steven zei: “Zeker weer regen.” En inderdaad het was regen. Maar welke regen?? Een regen van kaarten!? Steven vroeg zich af wat er gaande was. Er vielen in elk huis 5 kaarten. Steven had er ook 5. Hij bekeek ze en bestudeerde ze. Uiteindelijk was hij de 1e die er achterkwam wat het deed. Het waren een soort wezens waarmee je een game kon spelen. Hij had wezens van: vuur, water, aarde, lucht en electriciteit! Hij vond na een tijdje hoe het spel in één stak. Het duurde wel een week totdat hij er achterkwam. Het ging als volgt: Je nam een kaart met een wezen op, je riep: BATTLEFIELD!! En dan moest je je kaart gooien en dan kwam er een wezen uit!! Je kon je wezen vanalles laten doen. Je kon namelijk ook je wezen een naam geven. Hij ging naar zijn vrienden en legde het uit. Natuurlijk hadden zijn vrienden ook 5 kaarten gekregen. Kevin, zijn beste vriend wou een gevecht met Steven aangaan! Steven zei: “Oké, ik doe het! Je weet toch hoe het spel werkt?” Kevin zei: “Tuurlijk!! Laten we nou vechten!” Dan gingen ze voor elkaar staan en zeden tegelijk: “BATTLEFIELD!!!” De tijd stond stil. Ze kwamen in een veld terecht waar niemand hun kon zien! Als de tijd niet stil stond natuurlijk. Steven zei: “Ik eerst!” En hij begon. Hij smeet zijn vuurkaart. En Kevin smeet een waterkaart. Er kwamen reusachtige monsters op het veld. Kevin en Steven hadden schrik. Maar dat lieten ze duidelijk niet merken. Steven zei: “Fire(Zo heet het monster): vuurbal!! En Fire maakte een vuurbal en smeet die op Water(Engelse naam)! Er knalde een vuurbal op Water! Maar Kevin liet zich niet doen!! Hij riep: “Water, vloedgolf!!!! En er kwam een vloedgolf op Fire! Fire was geblust, dus ook uitgeschakeld! Kevin zijn monster ging automatisch naar zijn kaart. De kaarten van beide spelers kwamen in hun kaartenhouder. Ze werden terug naar de echte wereld geteleporteerd en de tijd ging weer op volle gang. De tijd stond dus niet meer stil. De vrienden vroegen hoe het afliep. Steven zei: “Ik verloor omdat Kevin mijn monster bluste.” Ze hoorden ineens schoten!! “Waar zou dat vandaan komen?” vroegen ze allemaal in koor.

     

    Wordt vervolgd.



    Geef hier uw reactie door
    Uw naam *
    Uw e-mail *
    URL
    Titel *
    Reactie * Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)
    Reacties op bericht (2)

    22-04-2012
    Reactie op Steije
    Het lijkt niet zo veel op jou. Trouwens welke naam moet ik anders doen? Senna's boeken? Dit zijn verhalen, geen boeken. Misschien lijkt het verhaal op jou omdat het ook over andere wezens gaat. Maar kijk naar bakugan en pokémon. Daar heb jij ook van afgekeken

    22-04-2012, 21:33 Geschreven door Senna D.G


    21-04-2012
    goed begin!
    hey senna,
    ik ben de eigenaar van www.bloggen.be/verhalenvansdb
    het is een heel goed verhaal maar het lijkt wel redelijk veel op dat van mij.
    net zoals de blognaam.

    21-04-2012, 21:11 Geschreven door steije DB




    Startpagina !

    Blog als favoriet !

    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Archief per week
  • 17/09-23/09 2012
  • 16/04-22/04 2012

    Leuke blogs
  • verhalenvansdb


  • Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs