Inhoud blog
  • WIJ STOPPEN ERMEE
  • HERDENKING NIEUWPOORT
  • HERDENKING RIEME
  • TE DEUM EDEGEM
  • NATIONALE FEESTDAG TE LIER
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Koninklijke Verbroedering der Artillerie 2A-8A-RAL

    03-05-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.SLAG VAN CAMERONE
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Wij verzamelden aan de Carré Français voor de herdenking van de slag van Camerone die in 1863 in Mexico plaats vond. Voor het Franse vreemdelingenlegioen staat dit gevecht symbool voor opofferingsgezindheid. Aan het monument van de legioenairs werd er een bloemenhulde gehouden en beide hymnes werden gespeeld. Daarna begaven wij ons naar de zaal Nova voor een receptie met champagne en hapjes. Daarna was er de uitreiking van de eretekens Croix d’Honneur voor de laureaten gevolgd met lekkere hapjes en een tombola. Ons Vaandel was aanwezig.

    Bijlagen:
    https://picasaweb.google.com/verbarti/SlagCameroneAntwerpen   

    03-05-2015 om 18:31 geschreven door Verbarti  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    02-05-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ADEGEM GRENADIERS
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Na jaarlijkse traditie viert de Grenadiers deze herdenking te Adegem. Na een bloemlegging aan het monument van de gesneuvelden op de begraafplaats brachten wij achtereenvolgens een bloemenhulden aan de herdenkingsplaten aan de kerk van het 7de Regiment te voet en Carabiniers. Daarna gingen we in stoet naar het monument van de grenadiers. Ook aan het kruis van Adj. Lagasse de Locht werden bloemen neergelegd. Als laatste werd er nog een bloemenhulde gebracht aan het monument van de Carabiniers. Ons Vaandel was aanwezig

    Bijlagen:
    https://picasaweb.google.com/verbarti/AdegemGrenadiers   

    02-05-2015 om 00:00 geschreven door Verbarti  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 1/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    30-04-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GLAS MET VRIENDEN
    In de namiddag naar de Provinciecommando geweest om een glas te heffen met onze vrienden van de andere Vaderlandslievende Verenigingen. Het was leuk om bekende en onbekende te ontmoeten. Ik vind dit een prachtig initiatief om elkaar bijeen te brengen. We hebben weer geluk gehad om een nieuw lid (106) te verwelkomen.

    30-04-2015 om 00:00 geschreven door Verbarti  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    26-04-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.OPENDEURDAG GUNFIRE MUSEUM BRASSCHAAT
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Vandaag vierde het Gunfire museum zijn opendeurdag. Dit is een militaire museum van het Kamp van Brasschaat. De opgestelde artilleriestukken omvatten de ganse periode 1830 - 1994. Er was enkel de artillerieloods die toegankelijk was. Hier staan enkel kanonnen en geen tanks. Hier kan men uren rondlopen. Als je de juiste route maakt gaat je door de geschiedenis van de Artillerie. Ook konden wij het nieuwe panorama van de slag van de IJzer bewonderen. Echt een aanrader om eens langs te gaan, alleen of nog beter in groep. Na de tentoonstelling was er nog buiten de trots van het Belgische paard. Hier kon je met een huifkar getrokken door twee boerenpaarden een kleine rondrit maken, wat ik natuurlijk ook deed.

    Bijlagen:
    https://picasaweb.google.com/verbarti/OpenDeurGunfireMuseumBrasschaat   

    26-04-2015 om 18:03 geschreven door Verbarti  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    24-04-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.DAG DER BLAUW HELMEN NEDER-OVER-HEEMBEEK
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    Wegens het Paasverlof stelde het Bataljon Defensie Staf van Neder-over-Heembeek de dag de Blauwhelmen uit tot vandaag. We werden begroet door de Korpscommandant Majoor Julien Slechten. Na een toespraak werd er overgegaan tot de bloemenhulde. Daarna klonk de Last Post.
    Na de herdenking werden wij uitgenodigd door de Majoor om samen het middagmaal te nuttigen. Wij danken hem daarvoor van harte voor het lekker eten. Ons vaandel was aanwezig

    Bijlagen:
    https://picasaweb.google.com/verbarti/DagDerBlauwhelmenNederOverHeembeek   

    24-04-2015 om 18:18 geschreven door Verbarti  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    23-04-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.DAG INFANTERIE EN CAVALERIE TE BRUSSEL
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Vandaag was het de dag van de infanterie en de cavalerie. We kwamen bijeen op de esplanade van het Jubelpark. Daarna reden we met bussen naar het Poelaert plein voor de herdenking aan het monument van de Infanterie. Hier was een bloemenhulde. Daarna reden we door naar het Leopold II plein voor de herdenking aan het monument van de Cavalerie. Voor de ingeschreven was er nog een receptie in de Koninklijke Militaire school. Ons Vaandel was aanwezig.

    Bijlagen:
    https://picasaweb.google.com/verbarti/DagInfanterieEnCavalerieBrussel   

    23-04-2015 om 00:00 geschreven door Verbarti  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    22-04-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.HERDENKING 100 JAAR GASOORLOG TE ZUIDSCHOTE.
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Daarna gingen wij naar Zuidschote voor de viering van de herdenking van 100 jaar gasoorlog. Deze vond plaats op 22 april 1915 om rond 17.00 uur. Na de opstelling en de optocht brachten wij een plechtigheid aan de gedenkplaat der Karabiniers. Een delegatie van militairen uit Leopoldsburg en de Standaard van de Karabiniers waren aanwezig. We gingen verder en brachten ook hulde aan het Grenadiersmonument. Daarna was er een Internationale hulde, met aanwezigheid van Z.M. De Koning Filip aan het Frans Verzoeningskruis. Daarna was er nog een receptie met belegde broodjes in de kerk van Zuidschote. Er waren meer dan 220 deelnemers aan deze herdenking. Ons vaandel was aanwezig.

    Bijlagen:
    https://picasaweb.google.com/verbarti/100JaarGasoorlogZuidschote   

    22-04-2015 om 00:00 geschreven door Verbarti  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.HERBEGRAVEN 2 FRANSE MILITAIREN VAN 1914-18
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Vandaag werden 2 Franse militaire herbegraven die gesneuveld waren tijdens WO I. Via DNA hebben ze hun namen kunnen terugvinden. Na een toespraak van de Ambassadeur van Frankrijk en een bloemenhulde kregen de 2 helden de last Post als laatste Militaire afsluiting. De kisten werden naar hun graven gebracht en de beide Hymnes weerklonken. Op de Franse begraafplaats te Saint-Charles in Potijze bij Ieper liggen vermoedelijk hier 4171 Franse militaire begraven. Ons Vaandel was aanwezig.

    Bijlagen:
    https://picasaweb.google.com/verbarti/Herbegrafenis2FranseSoldatenUit191418   

    22-04-2015 om 00:00 geschreven door Verbarti  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    21-04-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.BEGRAFENIS MARIA VAN HOUTVEN
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    Wij waren aanwezig op de begrafenis van Maria Van Houtven. Ze werd geboren te Nijlen op 12 november 1927 en is overleden te Antwerpen in het Sint-Vincentiusziekenhuis op 15 april 2015. Zij was de echtgenote van De Heer Jozef Eeckelaert, erevoorzitter van de Legioenairs afdeling Antwerpen.
    De Verbroedering betreurt haar heengaan en betuigen ons diepste medeleven aan de getroffen familie en vrienden. We wensen ze ook veel sterkte toe bij het verwerken van hun overlijdensproces.

    21-04-2015 om 14:49 geschreven door Verbarti  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    18-04-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.COMMUNIE KLEINZOON
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Vandaag vierde wij de plechtige communie van mijn kleinzoon Arne Joris. Deze ging door in de Sint-Laurentius kerk van Schoonbroek Ekeren. Na het lekker feestmenu was het tijd om pakjes te openen. Het was weer een fijne dag geweest en zeker voor Moeke en Vokke (ikke)

    18-04-2015 om 00:00 geschreven door Verbarti  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    12-04-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.HERDENKING GEFUSILLEERDEN BEVEREN
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Deze herdenking begon met een Eucharistieviering.  Daarna begaven wij ons naar de begraafplaats. In stoet begeleid door de Pipers van Pagus Wasla gingen wij naar de graven van de gefusilleerde. Na een officiële toespraak en een bloemenhulde werden de Te Velde, Last Post en de Nationale Hymne gespeeld. Daarna was er nog een lekkere feestmaal voor de ingeschrevenen. Ons Vaandel was aanwezig.

    Bijlagen:
    https://picasaweb.google.com/verbarti/HerdenkingGefusilleerdenBeveren   

    12-04-2015 om 17:22 geschreven door Verbarti  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    10-04-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VERGADERING LEGIOENAIRS
    Wij waren vandaag op de vergadering van de legioenairs. Na een lekkere Croque Monsieur was er een vergadering. Enkele punten werden uitvoerig besproken. Namelijk Camerone op 3 mei en de Herdenking van Wageningen (5 mei) waar wij ook aanwezig zullen zijn met ons vaandel. Daarna was er een kleine tombola om de kas wat te spijzen.

    10-04-2015 om 00:00 geschreven door Verbarti  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    07-04-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VETERANENDAG SINT NIKLAAS
    Klik op de afbeelding om de link te volgen 7 april is Veteranendag, een dag van herdenking en erkenning voor onze Belgische veteranen en alle overleden militairen die om het leven kwamen bij humanitaire en vredesoperaties. Wij herdachten die te St. Niklaas met een hulde aan het monument van koning Leopold III en Koningin Astrid en dit ter gelegenheid van de 100ste verjaardag van zijn intreden in het leger, nl van het 12de Linieregiment en van de Koningin ter gelegenheid van de 80ste verjaardag van haar overlijden. Na een plechtige toespraak werd er een bloemenhulde gebracht. Daarna gingen we in stoet naar de feestzaal voor een receptie die aangeboden werd door het stadsbestuur van St. Niklaas. Ons vaandel was aanwezig.

    Bijlagen:
    https://picasaweb.google.com/verbarti/VeteranendagStNiklaas   

    07-04-2015 om 15:45 geschreven door Verbarti  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    02-04-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PAASFEEST 3de LINIE OOSTENDE
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Wij waren op het paasfeest van de 3de Linie. Zoals steeds was er eerst een warm middagmaal met een witloofroomsoep - Gebakken zalm – spinazie en aardappeltonnetjes. Een ijsje op eigen rekening smaakte ook prima. Daarna was er weer een dansje, ook de Bingo kende veel succes. Als slot een tombola. De paashaas was ook langs geweest. Het was weer een prettige dag.

    Bijlagen:
    https://picasaweb.google.com/verbarti/3deLiniePaasfeest   

    02-04-2015 om 21:36 geschreven door Verbarti  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    28-03-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ALGEMENE VERGADERING VERBROEDERING
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Dit jaar waren we met 57 deelnemers. De boekhouding werd door 2 leden nagezien en goedgekeurd. Tijdens de intrede van het vaandel speelde het we het volkslied. Ook hielden we een stilte voor de overleden leden en de helden van de beide wereldoorlogen en werd de Last Post gespeeld. Er werd een toast gebracht voor Zijne Majesteit Koning Filip. Daarna was er een toespraak van onze Voorzitter over de werkwijze van ons bestuur, het programma van vorig jaar en wat er nog te doen staat dit jaar. Hij verwelkomde ook alle nieuwe leden. De uittredende en terug herkiesbare bestuursleden werden via een geheime stemming terug herkozen en kunnen hun mandaat voor 2 jaar verder doen. Daar de Secretaris – Schatbewaarder door medische redenen niet aanwezig kon zijn nam de voorzitter zijn taak over. Daar de boekhouding volledig in orde was is het Bestuur en de Schatbewaarder ontlast van het boekjaar 2014. Ook werd er de stand van onze positieve kas medegedeeld en vroeg de voorzitter een applaus voor het hele Bestuur. Het lidgeld voor 2016 blijft onveranderd en bedraagt 10,00€ . Daarna was het tijd voor de 53 ingeschrevenen om aan de tafel te gaan. Na al dat lekkers was er nog een reuze tombola met 100 prachtige prijzen. Iedereen ging tevreden en voldaan terug naar huis. Wij konden hier weer 2 nieuwe leden aanwerven wat het totaal op 102 brengt. Bedankt iedereen voor het vertrouwen in onze verbroedering. Ons vaandel was aanwezig.

    Bijlagen:
    https://picasaweb.google.com/verbarti/AlgemeneVergaderingVerbroedering   

    28-03-2015 om 00:00 geschreven door Verbarti  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    22-03-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ALGEMENE VERGADERING NVMBB AFDELING GROOT ANTWERPEN
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Wij waren aanwezig op de bijzondere ledenvergadering van de afdeling groot Antwerpen. Er waren vele leden van ons aanwezig. Er was eerst een statutaire vergadering met been groet aan het vaandel. De uittreden bestuursleden werden terug herkozen met een applaus. Daarna werden de medailles uitgereikt. Vervolgens was er worstenbrood en appelbollen. Alles werd afgesloten met een tombola.

    Bijlagen:
    https://picasaweb.google.com/verbarti/AlgemeneVergaderingNVMBBEkeren   

    22-03-2015 om 00:00 geschreven door Verbarti  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    21-03-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VOORJAARSBIJEENKOMST POLAR BEAR
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Eerst was er een toespraak van de nieuwe voorzitter Eric Van Goethem over het programma van 2015. Daarna was er een lezing “ De occulte achtergronden van het nazisme”. Deze lezing werd gebracht door Jean Van Holder, verbonden aan de Dossinkazerne te Mechelen. Daarna was er nog een babbeluurtje en een maaltijd voor de ingeschrevenen. Het was een leerzame namiddag.

    Bijlagen:
    https://picasaweb.google.com/verbarti/VoorjaarsbijeenkomstPolarBear   

    21-03-2015 om 18:45 geschreven door Verbarti  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    18-03-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.BEGRAFENIS EDDY VAN HECKE
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Wij waren op de begrafenis van Eddy Van Hecke hij was de echtgenoot van Christa Okhuijsen en werd geboren op 26 mei 1955 en is na een lange strijd tegen zijn ziekte thuis overleden op 11 maart 2015. Hij was de Secretaris van de Nationale Strijdersbond van Maldegem. Hij was op vele herdenkingen en was er fotograaf. Eddy we zullen je missen. De Verbroedering betreurt zijn heengaan en betuigen ons diepste medeleven aan de getroffen familie en vrienden. Ons vaandel was aanwezig.

    18-03-2015 om 15:00 geschreven door Verbarti  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    17-03-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WORSTENBROOD NSB GOOREIND
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Deze maal was het aan de beurd voor het worstenbrood bij de NSB Gooreind. Na een prettig ontvangst en even wachten op de bakker was het weer zo ver. Er was keuze tussen worstenbrood en appelbol. Dit alles met een lekkere tas koffie of thee. Daarna was er een grote tombola met vele prijzen. De middag werd verdergezet met een kaartje of bingo voor de liefhebbers. Ook werd er wat bijgepraat. Het was weer een fijne namiddag. We kregen hier weer een nieuw lid (100ste) bij.

    Bijlagen:
    https://picasaweb.google.com/verbarti/WorstenbroodNSBGooreind   

    17-03-2015 om 00:00 geschreven door Verbarti  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    13-03-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VERGADERING LEGIONAIRS
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Vandaag naar de vergadering geweest. Er waren enkele bestuursleden afwezig. Hebben eerst wat gegeten. De vergadering werd afgesloten met een kleine tombola waar we iets wonnen.

    13-03-2015 om 00:00 geschreven door Verbarti  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)

    Archief per week
  • 15/08-21/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 30/12-05/01 2014
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs