Na een drawn moest onze ploeg het vandaag bewijzen tegen Jette.
Na een tijdje aarzelen bleven de combinaties en de doelpunten achterwege. Tot in het eerste kwartier wanneer Loris de bal in de grote rechthoek dropte en een speler van Jette de bal met zijn hand raakte.
De ref aarzelde niet en wees naar de stip. Thomas zette de Pinalty om 0-1.
En deze goal opende het spel en onze jongens gingen al maar beter voetballen tot wanneer Ilias een doorsteekbal in de voeten van Yamin gaf en er de 0-2 van maakte.
De tweede helft bleek stukken beter wanneer onze jongens het meeste deel van de wedstrijd in balbezit waren en af en toe mooi voetbal speelden. Ze hadden de sensatatie van hun mooi voetbal terug gevonden. Want alles lukte nu veel gemakkelijker.
De combinaties en acties waren nu weer van de partij, tot wanneer de bal terug in de grote rechthoek kwam en weer handspel. Thomas die zijn initiativiteit nam voor deze strafschop 0-3. Op een aanval toe , kon Jette ervan profiteren en zo nog voor 1-3 zorgen . Daarna speelden onze jongens constant op de helft van de tegenstander en dat resulteerde op een vierde goal gemaakt door Paul 1-4. Daarna ging het spel eventjes te snel voor Jette want na een mooie actie van Ilias legde hij mooi in de voeten van Gil die de 1-5 scoorde. En of het nog niet genoeg was bleek dat groot-bijgaarden nog wou scoren , wanneer Thomas op zijn beurt na een mooie actie de bal laag voorzette en Ilias er nog 1-6 van maakte en ook de eindstand.
Het was al een tijdje geleden dat onze jongens nog met zo een doelpunten score wonnen, maar het deed hen zeker deugd en we hopen dat ze nu met deze volledige kern naar de volgende wedstrijd kunnen uitkijken.
Want na een dieptedal mogen we toch zeggen dat ze er goed uitgekomen zijn .