2 weken lang mocht ik juf Rosy vervangen. We deden heel wat leuke dingen in de klas. Het was bijna kerstmis, dus werkte ik daar samen met de peuters rond.

De eerste week hadden we het over de kerstboom. We gingen een mooie kerstboom zoeken.
Toen ik vertelde dat juf Rosy de kerstboom speciaal voor hen gebracht had, waren de peuters dolenthousiast!
Elke dag werd de kerstboom een beetje mooier. Eerst kwamen de lichtjes, toen de ballen en tenslotte de slingers.
Het was ook bijna nieuwjaar, dus leerden de peuters een leuk versje. Ze knutselden een leuke toverstaf om kusjes te toveren voor het nieuwe jaar.
Wat waren het knappe tovenaars!
De tweede week hadden we het vooral over het kerstverhaal. We kregen ook Emma 2 dagen op bezoek.
Ook bij haar mochten de peuters een leuk werkje maken. De tweede dag hielp ze ons met koekjes bakken voor het kerstfeestje.

We schilderden onder andere een engeltje. De peuters mochten met het kerststalletje spelen. Sommigen speelden het hele verhaal al na!

Na een hapje en een drankje speelden we spelletjes die de peuters de afgelopen weken geleerd hadden.
Donderdag was het kerstfeest in onze klas. Zoals je kan zien werden de zelfgebakken koekjes erg gesmaakt.


Na elk spelletje mochten een paar kindjes een pakje kiezen onder de kerstboom.
1
Tenslotte werden de cadeautjes uitgepakt.

Er waren heel wat blije gezichten bij het ontdekken wat er in de pakjes zat!
Zoals je kan zien, hebben we 2 hele leuke weken achter de rug!
Ik wens iedereen een fijn 2014!
Juf Daisy
08-01-2014 om 10:23
geschreven door Juf Rosy
|