Op 26 maart werd Lukas 5 jaar ! Hij had zijn knuffel 'Boeboe' meegebracht en hij mocht 5 kaarsjes uitblazen. De juf. vertelde leuke weetjes uit zijn grote 'Waarom'-boek en we luisterden naar zijn Sinterklaas-CD. Uit de schatkist koos hij een waterspelletje. Hij trakteerde ons op Cup Cakes, paaseitjes en smarties.
Op dinsdag 25 maart werd Lucas 5 jaar! Hij mocht 5 kaarsjes uitblazen en een echt vuurwerk vasthouden. Hij had zijn knuffel 'Flippo' meegebracht. We bekeken samen zijn boek 'Mijn eerste boek over Dinosaurussen' en we dansten op de muziek 'Studio 100 hits 3' en vooral op zijn lievelingsliedje 'ROX'. Uit de schatkist koos hij een waterspelletje. Hij trakteerde ons op cake, brownies, cake pops en fruitsap of chocomelk. ,We hebben ervan gesmuld tot onze buikjes bijna ontploften.
Op maandagnamiddag gingen wij op stap naar het kippenhok van Mathis Van Laere (Juf Siska). We zagen een haan en 3 kippen. We vonden een eitje in het kippenhok en we mochten allemaal een beetje eten gooien. Als slot kregen we ook nog een snoepje en een luide KUKELEKU van de haan. BEDANKT !!
Op maandagmorgen was er groot bezoek in onze klas : niet president Obama maar wel twee pasgeboren kuikentjes. We hebben ze Piep en Fliep genoemd. Ze waren nog een beetje bang, maar dat waren sommige kleuters ook. Op de foto's kan je zien wie dapper genoeg was om er eentje vast te houden.