Voor de nieuwe actua-week zijn er geen 2 verantwoordelijken. De Yo-krant (zonneland) is deze week aangekomen op school. We staan dus allemaal in voor de actualiteit. De kinderen die geen abonnement op zonneland hebben, krijg een kopie van de Yo-krant. Als alles volgens plan verloopt, krijgen de kinderen morgen de yo-krant mee naar huis. Het is de bedoeling dat de kinderen de krant gaan lezen tegen donderdag 29 oktober. De juf komt maandag nog eens in de klas om dit te vertellen. Op donderdag 29 oktober volgt er dan een soort van actua-quiz.
Via het forum was de vraag naar weboefeningen (Frans) gekomen. In bijlage vindt u het werkboek in pdf-formaat. Misschien kan dit toch al een steuntje in de rug zijn om de toetsen in te oefenen.
groeten, Juf Dorien
PS: Wie graag deze pdf-bestanden via mail ontvangt, graag een mailtje sturen.
6B is vandaag heel muzisch geweest. Dat bewijzen de bijgevoegde filmpjes. Alleen jammer dat het fototoestel van de juf geen geluid opneemt. Volgende keer met de camera en met geluid. Ik zal het liedje van "M'n drumstel" (muziekles) ook online zetten, dan kunnen jullie thuis nog eens uit volle borst meezingen.
Ook hadden we een muzisch tussendoortje: blijkbaar is "Blub" een magisch woord in onze klas en beginnen we spontaan te zingen en te wiegen. 10 kleine visjes ...
Veel kijkplezier! Juf Dorien
PS: stuur een mailtje als jullie graag de filmpjes via mail ontvangen. PS2: Het laden van de 4 filmpjes duurt wel eventjes.
Bij het begin van het schooljaar hebben wij een verjaardagskalender met foto's gemaakt. Klik op de tekening om de kalender te bekijken. Wie graag de foto's in zijn mailbox ontvangt, graag een mailtje sturen naar de juf.
Jullie hebben mij vandaag tijdens de les en tijdens de bezinning heeel aangenaam verrast. Ik hoop dat jullie de bezinning zinvol vonden en er iets aan gehad hebben. Ik vond het heel dapper van jullie dat jullie zoveel konden en durfden vertellen over jullie dierbare overledene. Voor sommigen zijn er een paar moeilijke moment op emotioneel vlak geweest, maar dat moet ook eens kunnen! Heel flink gedaan, 6b!