Op vrijdag was het de beurt aan de mama van Ryan.Zij ging ons laten kennismaken met Zumba.We hadden ook de klas van Juf. Ceciel uitgenodigd.Wat hebben we plezier gehad!!Het was super!Aan al de mama's die die week zijn langsgekomen: Hartelijk bedankt van ons allemaal!!!
Op donderdag kregen we bezoek van de mama van Joonas en de mama van Amber.De mama van Joonas vertelde ons alles over het werken bij de bakker en bracht voor elk van ons een eierkoekje en een krentenbol mee.Wat een verwennerij!Na de middag kwam de mama van Amber langs.Zij had heel wat mooie spulletjes bij:haarklemmetjes,elastiekjes,gekleurde haargel,nagellak,oogschaduw,...Samen met de juf maakten we van heel wat kindjes een heus kunstwerk!!
Op woensdag kwam Juf. Els,de mama van Bram,Thor een badje geven in onze klas.We controleerden samen of het water wel warm genoeg was en we volgden geboeid het hele "wasproces".Na het badje mocht Thor nog even drinken bij de mama.Dit vonden we erg fascinerend.
Op maandag kregen we bezoek van wel drie mama's!In de voormiddag kwam de mama van Thom ons iets vertellen over haar beroep als postbode.We staken een grote enveloppe met onze tekeningen erin in de brievenbus en afgelopen donderdag kwam die bij ons op school aan.In de namiddag kwamen de mama van Daphne en de mama van Julieke gezelschapsspelletjes met ons spelen in de klas.Pret verzekerd.Bedankt mama's!
Om de achtergrond van de spiegel een kleurtje te geven, mochten we met onze handen lekker door de verf wrijven.Wat hebben we daarvan genoten!!Daarna konden we de spiegel versieren met mozaïektegeltjes.