Maandag 07-11 kwamen er 2 nieuwe kleuters in ons klasje. Een tweeling uit Rusland die nog geen Nederlands spreken. Je kan de foto's van Khadiza en Khadizha Khalmurziyeva hier zien en je ziet dan ook dat ze zich al best thuis voelen in ons klasje!
Door het thema fruit maakten we ook kennis met Gloob!Gloob heeft al veel gezien en meegemaakt en heeft overal vriendjes, die hij soms hard mist. Gloob was op ontdekking gegaan in Senegal en maakte hier kennis met Fatou. In Senegal gedijen de mangobomen erg goed!
Als opening van dit thema hadden de juffen een toneelstukje! Het fruit wou niet opgegeten worden! Maar toen ze al wat bruine vlekjes kregen kwam de fruitvlieg om ze op te eten en dat vond het fruit helemaal niet fijn! De fruitvlieg werd verjaagd en eind goed, al goed!
Adeleine, de mama van Sven kwam vertellen hoe je met een hond moet omgaan! Wat een hond fijn- en niet fijn vind! Het was heel boeiend! Heel erg bedankt, Adeleine!
Om de 3 weken brengen we een bezoek aan de bibliotheek om boeken te halen en terug te brengen. Deze week hadden we geluk want we werden getrakteerd op een snoepje i.v.m. de kinderboekenweek!