Volgende twee weken werken wij rond het thema sport.
Hiervoor ben ik op zoek naar ouders die samen met ons een sport willen beoefenen. Op dinsdag 10 juni hebben we sportdag, voor die dag zoeken we nog enkele helpende handen. Op donderdag 12 juni in de namiddag gaan we op bezoek bij Esmée hiervoor zoeken we vervoer heen en terug.
De kleuters mogen ook allerlei spullen van "hun" lievelings sport mee naar school brengen, bijvoorbeeld, zwemgerief, ballet tutu, judo pak, ... (alles voorzien van naam)
Op dinsdag 22 april 2014 werkten wij met de hele school rond de dag van de aarde. Wij wilden hierbij de aandacht vestigen op hat afval in de schoolomgeving.
Iedereen ging op stap om afval op te ruimen. Wij deden de nabije schoolomgeving, de fietsenparkeerplaats en de wachtruimte voor de school.