Inhoud blog
  • favorite dieren
  • foto's
  • Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    De praatjes van een meisje
    Juju, een nieuwe vriendin
    04-10-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Eerste keer dat ik schrijf
                                                                          Hallo inwoner van de wereld,

    Je moet zeer gelukkig zijn want als je mijn text lees heb je veel kans. We zullen misschien vrienden worden. Daarvoor schrijf ik op een blog. Zo ken je me een beetje beter. Ik moet ook een beetje over jou leren dus als je mijn blog interessant vind mag jij me schrijven. Je mag ook over mij aan jouw vrienden spreken. Normaal moest ik niet een blog in het Nederlands hebben maar mijn lerares Nederlands heeft gevraagd dat iedereen van mijn klas een blog heeft. Zo kan ze punten over onze spelling geven. We zullen ook onze blog aan iedereen van mijn klas tonen en voorstellen. Ik hoop dat ik heb niet te veel fouten gemaakt! Nu heb jij zeker geraden dat mijn moedertaal is niet Nederlands en je ben gelijk. Mijn moedertaal is Frans.

    Ik vertel mijn leven maar ik heb het belangrijkst vergeten.
    Ik heet Justine maar je mag juju of vannunuj zeggen.
    Ik ben veertien jaar. ( bijna vijftien )
    Ik leef niet ver van Luik met mijn hele familie en mijn kat.
    Ik heb een broertje en een zusje. Ze heten Adrien en Elisa. Adrien is dertien jaar en Elisa is vijf jaar.
    Mijn ouders heten Viviane en Stephane. Ze zijn advocaat. Ik wil ook advocaat worden toen ik een volwassene zal zijn.
    Mijn kat heet Minouchette. Dat is een meisje. Ze heeft al veel poesjes gehad. Acht denk ik. Elke kat is bij vrienden van ons vertrokken. We hebben alleen maar de moeder gehouden. Nu is zij bij de dierenarts gegaan en ze zal geen poesjes meer hebben. Ik vind dat goed want ze was altijd zeer moe en nu is zij altijd dynamisch. Ik vind het ook een beetje jammer want de poesjes zijn zeer mooi en zeer lief.
    Mijn school is SFX1. Dat is een zeer goede school!

    Tijdens de zomervakantie heb ik veel gereist. Ik ben naar de Noordzee met mijn familie gegaan. Ik ben ook naar Gouvy met de gitsen voor een kamp gegaan. Ik heb een totem. Dat is madoqua. Dat is een zeer mooie dier. Ik kan geen foto op mijn briefje plakken maar ik geef een site waar je kan madoqua's zien : www.kaboodle.com .
    Tijdens het einde van mijn vakantie ben ik naar Disney, Versaille en het pretpark Astérix gegaan. (in Frankrijk)

    Ik zal niet mijn hele leven vertellen want je zal vinden dat ik saai ben en dat wil ik niet. 

                                                                                                                                                                   Schrijf me vlug
                                                                                                                                                                   Justine

    04-10-2012 om 00:00 geschreven door vannunuj  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)


    Archief per week
  • 22/10-28/10 2012
  • 01/10-07/10 2012

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs