Ik ga hier op mijn blog het vooral hebben over duiken en nog eens duiken en al wat er mee te maken heeft. Jep, het is datgene waar je jouw hoofd onder water steekt. Bubbels maken
Wat....? Niks voor jou, je weet maar nooit een keer je een duikinitatie hebt gedaan in een beschermde zwemzone "zwembad " kan het zijn dat jij je aangesproken voelt tot dit onderwater avontuur.
Het gedachte nog maar je hoofd onder water houden en dan die geruststelling dat je ademt onder water, de bubbeltjes die langs je gezicht omhoog dwarrelen, het tintelend gevoel en gesis van de lucht om je heen.
De uitrusting die jou wordt aangeboden door de club voelt plots zo zwaar niet meer en je voelt je zo gewichtloos in het water. Is dat geen gevoel dat ook jij wil meemaken? Een gevoel van vrij zijn.
Je gaat hier een nieuwe wereld tegemoet, een wereld waar jij kunt van genieten en waar anderen alleen maar kunnen over praten, de poorten van Neptunus gaan hier voor jou open. Treedt mee in die wereld van stilte, avontuur, kleuren en (her)ontdekt de verborgen schatten van de onderwater wereld.
En je weet niet hoe dichtbij deze mooie onderwater tuinen zijn, je moet er zelf geen verre reizen voor maken om al dat moois van dichtbij te bekijken.