Ik ben birger vanduyfhuys
Ik ben een man en woon in izegem (belgie) en mijn beroep is chauffeur.
Ik ben geboren op 17/02/1977 en ben nu dus 48 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: voetbal, trainer bij damesvoetbalclub Ladies Oudenburg, spelend in 2de provinciale West Vlaanderen.
Ik ben enorme fan van jason en heb veel bewondering voor hem.
Zowel sportief als prive dat heb ik net ondervonden merci
Foto's met dank aan Blue-Army Webmasters club brugge en eigen pixters
25-09-2006
Jason in actie vannavond met de beloften tegen GBA
Vannavond versterken 5 A Kern spelers de beloftenkern voor de competitiewedstrijd tegen Germinal Beerschot Antwerpen, de vijf zijn, Jason Vandelannoite, Glenn Verbauwhede,Gregory Dufer, Timothy Dreesen en Elrio Van Heerden
Club Brugge: Stijnen, Priske, Maertens, Clement, Klukowski, Englebert, Leko, Blondel, Yulu Matondo, Balaban en Salou. Wisselspelers: Verbauwhede, Dufer, Diallo, Gvozdenovic, Roelandts, Vandelannoite en Ishiaku.
G. Beerschot: Da Silva, Van Dooren, Monteyne, Agyeman, Cruz, Colman, Lolo, De Roeck, Sterchele, Quinteros en Dheedene. Wisselspelers: Steppe, Cavens, Gonzalez, De Wilde, Losada en Wamfor.
In de wedstrijdkern die trainer Emilio Ferrera vrijgaf voor de wedstrijd van morgenavond ontbreekt net zoals vorige week kapitein Sven Vermant (ziek). Ook Koen Daerden (rib), Olivier De Cock (kuit) en Daniel Chavez (knie) zijn onvoldoende speelklaar. Timothy Dreesen, Grégory Dufer en Manasseh Ishiaku dwongen opnieuw een plaatsje af.
De trainersstaf maakte zonet de selectie bekend voor de uitwedstrijd van morgenavond op Staaien. Dezelfde 19 spelers die in Slovakije op de scheidsrechtersblad stonden, werden weerhouden. Opnieuw geen De Cock, noch Ishiaku dus.
Zijn fit maar werden niet geselecteerd: De Cock, Dreesen, Ishiaku, Lenaerts en van Heerden. Geblesseerde spelers: Dufer (ziek), Valgaeren en Vermeulen.
Trainer Emilio Ferrera heeft de kern van 19 spelers bekendgemaakt die de verplaatsing naar Ruzomberok maken. In vergelijking met de 18 van vorige zaterdag nemen Jonathan Blondel (na schorsing) en Bosko Balaban de plaatsen in van Grégory Dufer (ziek) en Manasseh Ishiaku. Moustapha Diallo, zaterdag 19de man, is er wel bij.
Club vertrekt omstreeks 11.00 uur vanuit de luchthaven van Oostende richting Slovakije, waar wordt geland in Poprad.
Geen verrassingen in de selectie voor Bergen. De volgende 20 spelers werden weerhouden: Balaban, Chavez, Clement, Daerden, De Cock, Dufer, Englebert, Gvozdenovic, Ishiaku, Klukowski, Leko, Maertens, Priske, Roelandts, Salou, Stijnen, Vandelannoite, Verbauwhede, Vermant en Yulu-matondo.
Zijn fit maar werden niet geselecteerd: Diallo, Dreesen en Lenaeerts. Geblesseerde spelers: Blondel (ook geelgeschorst), Valgaeren, van Heerden en Vermeulen.
Vandaag werd éénmaal getraind in de vorm van een wedstrijd 9 tegen 9. Ook morgenvroeg wordt er getraind en dit opnieuw achter gesloten deuren.
Blondel keerde zoals gekend geblesseerd terug van de nationale ploeg maar hij kan morgen reeds aansluiten bij de groep. Ook van Heerden traint morgen mee met de rest en sluit vanaf volgende week definitief aan bij de groep. Vermeulen zal voor zijn revalidatie even terugkeren bij de B-kern
De nationale beloften hebben hun leeftijdsgnoten van Griekenland verslagen met 2-1. Jason speelde de hele wedstrijd centraal in de verdedeging een goede wedstrijd, hij kende wel dubbele pech in de 2e helft. Na een prima voorzet van Yulu Matondo blokkeerde een Griek het shot van Jason die anders zeker in de korte hoek ging binnen gaan. Enkele minuten later kreeg jason de bal verkeerd op de voet bij een corner voor de Grieken en divieerde zo de bal in eigen doel. Wel prima wedstrijd van onze jonge Bruggeling
bron: Birger vanuit het kiel
De wedstrijdgegevens
België: Cordier, Vanaudenaerde, Vandelannoite, Wuytens, Mulemo, Overmeire, de Mul (85' Fellaini-Bakkioui), Haroun, Van Tornhout (46' Messoudi), Martens, Yulu-Matondo (77' Mirallas)
De Beloften van coach Jean-François de Sart speelden vrijdag 1 september 2006 op en tegen Ierland. Het betrof een wedstrijd in het kader van de kwalificaties voor Euro 2007, waarvoor ieder land tweemaal moet aantreden. Het was geen gemakkelijke taak vooral daar Ierland in zijn eerste match won van Griekenland met 0-2.
Voor hun eerste kwalificatiewedstrijd stelden de onzen zeker niet teleur. Terwijl de Ieren veelal hun strijdlust demonstreerden, blonken de Belgen uit door een surplus aan techniek. In de 58ste minuut kwamen ze dan logisch op voorsprong via Maarten Martens. Deze 0-1 score was zeker niet gestolen en de onzen wisten deze voorsprong tot het einde te behouden.
Onze jonge Rode Duivels hebben nu hun lot nu in eigen handen. Een gelijkspel tegen Griekenland op 6 september 2006 op het veld van GBA volstaat om deel te nemen aan de barragewedstrijden in oktober, welke de laatste etappe betekenen voor deelneming aan de finale fase van het Euro 2007.
Een kwalificatie tot dit Europees Kampioenschap zou werkelijk een grote beloning betekenen en zou tevens de grote ontgoocheling wegvegen wegens de, in laatste instantie, gemiste kwalificatie voor het EK 2006. Het valt eveneens te noteren dat de laatste 4 ploegen van dit Europees Kamioenschap zich automatisch kwalificeren voor de Olympische Spelen van 2008 in Peking !
Nationale beloften winnen van leeftijdsgenoten van Ierland
De nationale beloften hebben hun leeftijdsgenoten van Ierland verslagen met 0-1 in de voorronde van de EK kwalificatie voor 2007 in Nederland. Woensdag een punt halen op het kiel en ze nemen deel aan de baragewedstrijden.