Dubai
Amsterdam
Inhoud blog
  • Gelukkig 2009
  • foto's huis en schooluniform
    Bettinkjes weblog

    04-09-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.foto's 1e schooldag Dubai Int. Academy
    Klik op de afbeelding om de link te volgen De kids zitten nu 2 dagen op school (heerlijk) nog wel de ramadan uren van 8.00 tot 13.30 eind van de maand zijn de tijden van 7.40 tot 14.30.
    Je merkt niet veel van Ramadan hooguit dat het vreselijk druk op de weg is tussen 3 - 5 uur dan rezen ze naar huis voor de iftar (soort feestmaaltijd).

    Zelf ben ik maar weer aan het sporten geslagen ......zit niet voor niks op centerparcs dus eerst een uurtje trainen en dan zwemmen.
    Het weer is nu heerl;ijk ong 40 graden en zonder luchtvochtigheid voelt het aan als ong 30 beter dan in thailand waar je al drijfnat was als je het huis uitging.
    De dagen vliegen voorbij en ik heb ook weer een maid gevonden althans voor 3 dagen in de week (eigenlijk wel prima zo,,alleen volgens Mario zou een goeie kok wel weer lekker zijn anders zitten we elke dag aan de brocolli. ( graag suggesties).
    Het grappige is dat ik ook weer mensen zie uit Thailand dus daar spreek ik a.s. zondag mee af.
    Het weekend begint hier n.l op vrijdag en zaterdag en zondag is weer de eerste schooldag.

    Nou dat was het weer even voor vandaag
    XXXXXXXXX




    01-09-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Dubai 1e week
    We zijn afglopen dinsdag 26 aug aangekomen en zijn hier nu bijna 1 week.
    De kids vonden hun kamer helemaal leuk dus woensdag en donderdag werd er druk op de laptop (dank aan Delano)
    gehyvsed en gekyped.
    Vrijdag kwam Jorien KLM zit in het crown plaza en Mario gewapend met navigatie systeem toetste het hotel in.
    Ok er kwamen 30 crown plaza hotels uitrollen uiteindelijk 1 ingetoetst want ik dacht het wel te weten.
    Na 1 uur rijden (bleek dat we er 15 min vanaf wonen kwamen we eindelijk bij de goeie aan, want het leuke aan Dubai is
    dat je niks maar dan ook niks aan een tom tom hebt.....omdat de wegen per week veranderen....lekker handig dus....... moeten het
    met satiliet foto's doen...........eerst moeten we in een vliegtuig hangen voordat we weten waar we zijn....zie je het voor je.
    Het was heel gezellig met zus...huis en compound laten zien het was een waar centerparcs...nog net geen bingo in de kantine.
    Zaterdag naar de mall of the emirates geweest....dit moet je zien als een heleboel warenhuizen bij elkaar waar carrefour supermarkt in zit.
    Deze supermarkt is net zo groot als heel badhoevedorp dus kan je daar een dag dolen door de duizenden pasta's honderen appels uit uzbekistan,
    pakistan, india , china europa enz enz. Je begrijpe voor iemand die moeilijk kan kiezen is dit dus een waar slagveld.
    Verder zijn we naar de uniform winkel geweest en hebben de kids hun belangrijkste outfit voor de komende 4 jaar samengesteld lekker makkelijk voor mij.........geen gezeur meer over merken en laarzen van uggs......nee ideaal een blauwe broek een lichtblauw klm overhemd erover heen en zwarte gympen.............ok daar kan je nog in uitblinken.
    Zondag zijn we naar IKEA geweest...........en dit is overal een feest. We kwamen voor een matras en het werden 2 buro's waar ze goed hun huiswerk aan kunnen maken (althans dat hopen we).
    Zo'n ikea dagje kost je weer een jaar van je leven dus daar blijft het hopelijk bij.
    Vandaag maandag hebben julia en anne al een vriendin waar ze mee gaan spelen 2 nederlandse meisjes die ze ooit in mei ontmoet hebben.
    Ik heb de moeder ook ontmoet en het is wel een leuk type (praat wel erg snel) daar ben ik niks bij.
    Vanmiddag even met Anne naar de arts want ze heeft veel last van buikpijn.
    Nou dat was even een beeld van hier.
    Morgen hebben ze de eerste introductie dag op de DIA school en woensdag gaan ze beginnen, alhoewel Ramadan vandaag is gestart.
    Je mag niet eten en drinken in het openbaar en de supermarkten en winkels zijn tot 18.00 uur gesloten (wat zal Mario blij zijn deze maand houden we geld over)  zucht.....was het elke dag maar Ramadan.

    Heel veel kusjes aan iedereen







    Archief per week
  • 08/11-14/11 2010
  • 02/02-08/02 2009
  • 29/09-05/10 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008

    Welkom op mijn blog!
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Blog als favoriet !

    Foto

    Ons huis

    Foto

    Foto

    Foto


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs