Inhoud blog
  • Woensdag 27 maart 2013
  • Donderdag 28 maart 2013
  • inspanning en ontspanning
  • Van sneeuw naar ijskoude wind!
  • Nog maar 1 week.
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Uitwisseling Deventer 2013
    Door de ogen van Silke, Ellen, Judith, Renée, Emily en Zoë
    29-03-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Woensdag 27 maart 2013
    Hallo iedereen! 
    Vandaag moesten we in de voormiddag aan ons reclamefilmpje werken. 
    Rond half elf kwamen we in Deventer aan na een gezellige fietstocht en moesten we een zoektocht doen in de stad.
    In de namiddag gingen de meeste mensen gaan bowlen, maar ik en Zoë (mijn uitwisselingspartner) gingen met een ander groepje mensen bij een vriendin thuis ons amuseren. 
    Later op de dag gingen we met nog een andere groep mensen naar de film. Zo gezellig!
    Toen we thuis kwamen, moesten we ons snel klaarmaken voor het feestje dat de Nederlandse leerkrachten hadden georganiseerd. 
    Iedereen danste met iedereen! We hebben ons nog nooit zo hard geamuseerd!! 
    Het was een avond om niet meer te vergeten!!  Very Happy
     
    Groetjes Judith.

    29-03-2013 om 22:16 geschreven door Judith  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Donderdag 28 maart 2013
    Vandaag was het de laatste halve dag op Stormink, want om kwart voor één kwam de bus ons halen om terug naar België te gaan...
    Eerst gingen we de reclamefilmpjes nog voorstellen aan de hand van een powerpoint. Iedereen heeft "hartstikke" zijn best gedaan!! En het resultaat was er ook: allemaal geslaagde reclamefilmpjes! 

    Na nog een potje voetbal tegen de Hollanders konden we nog soep en een broodje eten voor we definitief afscheid zouden nemen van onze uitwisselingspartner....Sad Maar bij Zoë en mij zou het de laatste keer niet zijn. We gaan zeker in de zomervakantie nog eens afspreken met de anderen!!! Very Happy Tot in de zomer, Nederland! Ik zal dit uitwisselingsproject NOOIT vergeten!
    Bedankt voor deze ongelofelijke ervaring! We zullen jullie allemaal missen!!! Crying or Very sad

    Groetjes Judith.

    29-03-2013 om 21:41 geschreven door Judith  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    26-03-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.inspanning en ontspanning
    Hallo iedereen!

    Het is vandaag al dinsdag!
    's Ochtends begon de dag al goed met een lekker ontbijt.
    Op school ging de ochtend heel snel met het maken van ons filmpje.
    We kregen hier veel vrijheid om de commercial te maken en we zijn gaan filmen op de basisschool in de buurt.
    Daar hebben we weer een andere manier van werken gezien.
    Na het harde werk waren we wel toe aan ontspanning :)
    Gelukkig was er daarna de leuke sportmiddag in 'De Scheg'.

    Verder hadden we vrij.
    We zijn een deel van de groep 's avonds nog toevallig tegengekomen in de Mc Donalds.

    Zo vliegt de dag weer voorbij!
    Met nieuwe leuke ervaringen en momenten zijn we klaar voor morgen!

    26-03-2013 om 22:40 geschreven door Ellen  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    25-03-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Van sneeuw naar ijskoude wind!
    Dag iedereen,
    Vandaag zijn we voor de eerste dag bij de Nederlanders.

    Vanochtend stonden we op de bus te wachten in de sneeuw, hopend dat het daar in het verre Deventer warmer is. Na een lange busrit waren we er eindelijk.
    Gelukkig beter weer, maar een sterke oosterwind. Toen we de school zagen waren we allemaal verbaasd! Wat een verschil! Toen we gingen lunchen bleek dat we maar twintig minuten pauze hadden. :o

    Na een rondleiding door de moderne school, kregen we twee lezingen. De eerste lezing ging over reclame en hoe je reclame moet maken. De tweede lezing was door een van de regisseurs van goede tijden slechte tijden en hij legde ons hoe je een goede commercial moet maken.
    Toen mochten we naar huis! Ik ben samen met Renée en haar hond gaan wandelen in verschillende parken. Dat zou ik ook wel willen, zoveel groen in de stad. Daarna gingen we eten, mmmmh lekker.
    Toen hebben we een film gekeken en nu gaan we slapen.

    Slaaplekker en tot morgen!!

    25-03-2013 om 21:57 geschreven door Silke  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)


    Archief per week
  • 25/03-31/03 2013
  • 11/03-17/03 2013

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs