uefa ek en wk voetbal
uefa ek en wk voetbal
Inhoud blog
  • Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Rondvraag / Poll
    voor welke voetbal ploeg ben jij
    italia
    spanje
    nederland
    hellas
    rossija
    ceska republica
    polska
    turkije
    sverige
    portugal
    kroatia
    rusland
    Bekijk resultaat

    Rondvraag / Poll
    wie is jou faforieten speler van italia
    bufffon
    cannavaro
    panucci
    materazzi
    barzagli
    grosso
    oddo
    zambrota
    ambrosini
    gattuso
    perotta
    de rossi
    pirlo
    camoranesi
    quagliarella
    toni
    di natale
    de piero
    iaquinta
    Bekijk resultaat

    Rondvraag / Poll
    wie vind jij de beste speler van spanje
    casillas
    puyol
    pablo
    marchena
    sergio ramos
    capdevila
    pernia
    albelda
    xavi
    senna
    xabi alonso
    fabregas
    iniesta
    joaquinta
    silva
    riera
    tamudo
    villa
    torres
    reina
    Bekijk resultaat

    Rondvraag / Poll
    wie vind jijde beste keeper van het ek
    Diego Benaglio
    Petr Cech
    Ricardo
    Volkan Demirel
    Rüstü
    Jürgen Macho
    Stipe Pletikosa
    Jens Lehmann
    Artur Boruc
    Edwin Van Der Sar
    Gianluigi Buffon
    Bogdan Lobont
    Grégory Coupet
    Antonios Nikopolidis
    Andreas Isaksson
    Iker Casillas
    Igor Akinfeev
    Bekijk resultaat

    Foto
    Foto
    Foto
    Over mijzelf
    Ik ben daniel , en gebruik soms ook wel de schuilnaam theoké.
    Ik ben een man en woon in maasmechelen (belgie) en mijn beroep is student .
    Ik ben geboren op 08/08/1996 en ben nu dus 28 jaar jong.
    Mijn hobby's zijn: gitaar voetbal en aan dees blog wreken .
    niet alles past op 1 pagina dus klik onder op mijn site op de pijl op de volgende pagina te zien

    kijk zkr is op deze blog echt chik:

    http://www.bloggen.be/schoonheid_by_shari/
    30-06-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    Klik op de afbeelding om de link te volgen forza italia per sempre  dat is de zin  we geven nooit op want luister eens wie is er wereld kampioen

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    30-06-2008, 14:30 geschreven door daniel  
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    http://nl.youtube.com/watch?v=zbuQKkiLaU8   hier bij kom je uit op een filmpje van de macht spanje - duisland
      hier bij neemt de keeper de grote beker aan
    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    30-06-2008, 14:27 geschreven door daniel  
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    44 jaar lang heeft Spanje moeten wachten op een nationale voetbaltriomf. 29 juni 2008 is echter de dag van de 'Furia Roja'. Na een spannende EK-finale trok Spanje tegen de Mannschaft oververdiend maar ook erg nipt aan het langste eind: 1-0. Fernando Torres is terug de knuffelbeer van de hele natie. 'El Niño', het kind, speelde lang geen gelukkig toernooi, maar kroonde zich met een knappe goal halfweg de eerste helft tot matchwinnaar. Wenen kleurt rood, bondscoach Luis Aragones -lang fel bekritiseerd- haalt zijn grote gelijk. Spanje is ook de verdiende winnaar. Als enige land op dit EK bleven ze ongeslagen. Bovendien is het voetbal de grote winnaar vanavond: waar het balspel van de Mannschaft ook vanavond weer pijn aan de ogen deed, tikte de Seleccion zich zes matchen lang machtig door het toernooi. Geen vierde EK-titel Duitsland, wel nummer twee voor Spanje.

    Finalecomplex Ballack
    Ernst Happel hoeft zich niet om te draaien in zijn graf. 'Kein geloel', fussballen', was een van de bekendste quotes van de Oostenrijkse trainer. Wel, voetballen deden de Spanjaarden in Oostenrijk. Waar menig voetbalkenner nog vreesde dat de Mannschaft het vanavond op z'n Duits nog wel zou flikken, bleek het Spaanse voetbalvernuft te groot. Alleen tijdens het vijfde kwartier konden de Duitsers even de indruk wekken Spanje pijn te doen, al was dat ook toen met het niet eens betere ploeg- en trekwerk. Alleen Schweinsteiger creëerde af en toe nog wat Duits gevaar. Zijn ploegmaats -zelfs zijn vormzwangere maatje Podolski- lieten 'Schweini' echter in de steek. Sneu voor Ballack, die na ook Champions League-nederlagen met Leverkusen en Chelsea stilaan een finalecomplex moet krijgen. Medelijden hebben we echter niet met 'der Balle' en co. Daarvoor maakte Ballack net dat venijnige foutje te veel. Daarvoor bracht de Mannschaft ook te weinig op dit EK, de kwartfinale tegen Portugal even buiten beschouwing gelaten.

    Vijfmansmiddenveld
    Het verschil met de 'Seleccion' was groot. Zelfs in de finale droop de spelvreugde er opnieuw vanaf, met het vijfmansmiddenveld als ultieme exponent. Achteraf bekeken was het uitvallen van Villa, nochtans de topschutter van het EK, een zegen voor Aragones. Het deed de straks 70-jarige man grijpen naar het quintet Senna-Xavi-Silva-Iniesta-Fabregas. Rusland werd afgeslacht, vanavond ontbrak met de bevrijdende 2-0 alleen de kers op de taart. Dé match die Spanje echter deed geloven in Europees goud, was de kwartfinale tegen wereldkampioen Italië. Daar toverde Iker Casillas in de penaltyserie, waardoor de Armada afrekende met die vervelende geschiedenis en de weg naar de finale wijd open lag.

    Lacune weggewerkt
    Terwijl in Spanje ongetwijfeld een volksfeest van jewelste losbarst, uitgezonderd bij halstarrige Catalanen, Basken en ten huize Raul, hield Luis Aragones zich opvallend rustig. Voor dit EK was Aragones een vervelende oude knar, nu is hij opnieuw de 'Wijze van Hortaleza'. Aragones deed Spanje op dit EK voetballen én knokken en maakte een hechte groep van zijn Armada. Het is zijn verdienste dat nagenoeg heel Spanje weer vurig rood kleurde. En dan blijken de Spanjaarden nog altijd de heersers van Europa te zijn. Gebrand om die lacune van 44 jaar, na het EK van 1964, weg te werken. De 'Seleccion' staat weer op de voetbalkaart. Viva España! (odbs)
    29/06/08 22u35











    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    30-06-2008, 12:36 geschreven door daniel  
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    dit zij 1 van de beste voetbal ploegen uit italia inter en juventus




    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 2/5 - (3 Stemmen)
    30-06-2008, 00:00 geschreven door daniel  
    29-06-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    Klik op de afbeelding om de link te volgen dis het pc spel van uefa2008
    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    29-06-2008, 22:01 geschreven door daniel  
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

                         kijk ook eens www.bloggen.be/cellini  deze site gaat ook over voetbal


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    29-06-2008, 21:31 geschreven door daniel  
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    beste uefa2008 fans de foto's op mijn site komen een beetje klein uit maar als je op de afbeelding klikt kom je uit op een pagina waar de afbeelding vergroot word
    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    29-06-2008, 21:28 geschreven door daniel  
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    Klik op de afbeelding om de link te volgen het elftal van italia ze maar liefst vier keer wereld kampioen ze hebben buffon als beste keeper van heel de wereld en de best verdediger ter wereld  canavaro
    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    29-06-2008, 21:26 geschreven door daniel  
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Standard is naar de JBC geweest
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Lansdkampioen Standard Luik heeft gisterenavond zijn nieuwe truitjes voorgesteld. Veel is er niets veranderd alleen wouden we toch dit niet verborgen voor jullie houden. Intussen raakte aan de boorden van de Maas ook bekend dat de kleine Vittorio Villano werd verpatst aan promovendus Tubeke. In zijn plaats heeft Standard alvast drie mooie vrouwen aangetrokken.
     
    Lilian Thuram, de voormalige rechtsachter van de Franse nationale elf en Barcelona, ziet zijn transfer naar het Franse PSG in het water vallen. Bij de Fransman werd bij een medische keuring een hartafwijking vastgesteld. In Frankrijk dan toch niet tegen de degradatie gaan voetballen dan?

    Slecht nieuws uit het Spaanse kamp. EK-topschutter David Villa haalt de finale niet. De goalgetter van Valencia heeft last van een spierblessure. Het was wellicht de match van zijn leven geweest.
     
    Johan Elmander, dit EK nog actief bij Zweden, trekt van het Franse Toulouse naar het Engelse Bolton. Wij kennen Elmander vooral van zijn periode bij Feyenoord.

    Ook ex-eersteklassers Sandy Martens (AA Gent & Club Brugge) en Mario Verheyen (Westerlo) hebben een werkgever voor volgend seizoen gevonden. Eerstgenoemde gaat uitbollen bij derdeklasser Oudenaarde terwijl Verheyen in de Nederlandse tweede klassebij FC Eindhoven gaat shotten. Bij die club is Marc Brys de nieuwe trainer.

    Emilio Ferrera, de nieuwe trainer van het Griekse Panthrakikos, zet zijn zoektocht naar nieuwe voetballers in ons Belgenland voort. Zo wil hij nu na Mbo Mpenza en Siramana Dembele nu ook Ivan Vukomanovic van Lokeren


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    29-06-2008, 10:18 geschreven door daniel  
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    Klik op de afbeelding om de link te volgen beste uefa 2008 fans mijn blog zal niet aleen meer over uefa 2008 gaan maar zal dus uitbreiden en zal over vanalles over voetbal gaan natuurlijk blijft de naam uefa2008 bestaan dan veel plezier op mijn blog



               groetjes italiaboy
    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    29-06-2008, 10:16 geschreven door daniel  
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ballack out voor EK-finale?
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Na het uitvallen van David Villa bij Spanje lijkt er nu ook een aderlating te gaan aankomen bij de Mannschaft. Kapitein Michael Ballack heeft namelijk last van zijn kuit. Zowel gisteren als vrijdag trainde dit Kampschwein niet mee met de groep. De definitieve knoop of hij zal of niet zal spelen wordt pas vlak voor de wedstrijd beslist. Kopzorgen dus voor Joachim Löw. Ballack heeft niets anders dan pech dit seizoen. Hij miste op een haar na de titel en verloor de  Champions League-finale van Manchester United. De finale van het WK 2002 miste hij ook maar wel door schorsing.

     

    Germinal Beerschot start volgend week al aan het nieuwe voetbalseizoen. Het neemt het dan op in de tweede ronde van de Intertoto Cup tegen Neftchi Baku. De ratten spelen eerst thuis. De zomerrust ziet er op ’t Kiel dus vroeg op. Benieuwd of zich dat gaat weerspiegelen op de prestaties eens de competitie start. We kennen Baku nog van toen het tegenstander was van Anderlecht in de voorrondes van de Champions League.

     

    Michel Platini, de grote baas van de Uefa, heeft Polen en Oekraïne, de organisatoren van het volgende EK, op de vingers getikt. Beide landen krijgen begin juli een bezoek van de ooit geniale Franse voetballer. Als ze niet kunnen aantonen dat de plannen goed vorderen, zouden ze de organisatie wel eens kunnen verliezen. Wel heeft Platini gezegd, dat hij alle moeite zal doen om het EK van 2012 daar te houden. 


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    29-06-2008, 00:00 geschreven door daniel  
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.buffon
    Klik op de afbeelding om de link te volgen            buffon
    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    29-06-2008, 00:00 geschreven door daniel  
    27-06-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.*EK*: Dag 18: Zoals op training
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Rusland - Spanje 0-3: In een afgrijselijke gele uitrusting heeft Spanje gisterenavond het tweede en laatste ticket voor de finale veroverd. Het stuurde Rusland naar huis na een makkelijke 0-3-zege. Bij de jongens van Guus Hiddink, was vedette Andrei Arshavin totaal onzichtbaar. Zo zie je maar dat een Rusland wel goed kan voetballen tegen een mak Griekenland, Nederland of Zweden maar niet tegen een goed georganiseerd team zoals Spanje. Een doelpunt kregen we in de eerste helft wel niet te zien. Wel zagen we topschutter David Villa pijnlijk uitvallen. Hopelijk is dit voor de Valenciaan niet het einde van het toernooi. De goals en de erbij passende olés vielen wel na rusttijd. Iniesta maakt een knappe actie op links, vind de vrijstaande Xavi Hernandez, Akinfeev was kansloos. Fernando Torres, de beste debutant ooit in de Premier League was er ook enkele keren dichtbij maar tevergeefs. Wie niet scoort, wordt gewisseld. Guiza kwam Torres vervangen en deed dat uitstekend. Hij kon de 0-2 binnentikken na een lobje van Fabregas. In een tegenaanval maakte David Silva het feest compleet: 0-3. Dat allemaal tot groot jolijt van de meegereisde Spaanse kroonprins Felipe die echt opging in de match. Dat zie ik onze prins Filip nog niet echt doen bij een goede match van de Belgen. Hoogstuit wat vriendelijk geklap.

    Met Spanje-Duitsland krijgen we een heerlijke topaffiche zondag in Wenen. Laten we hopen dat het een heus voetbalfeest wordt! Spanje speelt voor de derde keer een EK-finale. Het kon tot nu toe slechts één EK verzilveren en dat in 1964 in eigen land.

    Smaakmakers:

    Fabregas, Guiza, Silva, Ramos, Iniesta en Xavi Hernandez


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    27-06-2008, 16:08 geschreven door daniel  
    26-06-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    beste uefa2008 fans het spijt me dat de berichten een beetje door elkaar staan iniedergeval danku  voor jullie begrip
     nog veel plezier op mijn site

                                                          groetjes italiaboy
    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (2 Stemmen)
    26-06-2008, 16:49 geschreven door daniel  
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.*EK*: Dag 16: Casillas held van Spanje
    Spanje - Italië 0-0 (4-2 np.): Laten we eerlijk zijn. Als één ploeg het op vooraf verdiende om door te gaan, was het Spanje. Ze hadden een erg knappe prestatie neergezet in de poules, wat niet kan gezegd worden van Italië.  De squadra plaatste zich op de valreep tegen een zwak Frankrijk. Zwak was ook het woord voor deze laatste kwartfinale: weinig kansen, amusement of mooie acties. Spanje had een tikkeltje overwicht maar dat was niet om naar huis over te schrijven. Dat het 0-0 zou blijven, voorspelde een niet-voetbalkenner langs mij gisteren al. Hoewel Buffon dat bijna voorkwam, hij loste een gesavede bal die nadien tegen de paal rolde. In de strafschoppenreeks kreeg Spanje wat het verdiende en werd het Italië, dat maar al te vaak de zwakke Toni opzocht, naar huis gestuurd. Held van de Spaanse natie was de eeuwige Real-doelman Iker Casillas. Hij stopte de pogingen van De Rossi en Di Natale. De tweede halve finale gaat nu tussen Spanje en Rusland. Opnieuw 4-1 mag wat deze mensen altijd,, hoewel in het gastenboek blijkbaar enkele supporters van Rusland terechtgekomen zijn. Niet meer te veel zeveren nu want van de match onthouden we het best zo weinig mogelijk. Hoe wel ik deze gelijkenis die ik gisterenavond nog maar eens opmerkte, met jullie wil delen:

    Marcos Senna (voetballer van Spanje):


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    26-06-2008, 16:48 geschreven door daniel  
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Sprokkels: Nationaal & Internationaal
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Andrei Arshavin, de absolute superster op het EK, is misschien wel op weg naar Barcelona. De Rus kan na zijn glansprestaties op dit toernooi en in de Uefa Cup naar zowat elke topclub. Zijn coach bij zijn huidige werkgever Zenit Sint-Petersburg, de Nederlander Dick Advocaat, gaf al aan dat Andrei het liefst naar Spanje of Engeland zou trekken. Arshavin zelf heeft nu laten vallen dat Barcelona zijn absolute droomclub is.

    Jan Van Steenberghe, ex-Anderlecht en ex-La Louvière, gaat volgend seizoen aan de slag als keeperstrainer bij AA Gent. Zo komt hij met andere woorden ook in de technische staf van Michel Preud'homme. In november van vorig kaar zette jan een punt achter zijn actieve carrière na een zware blessure. Hij stond toen onder contract bij FCV Dender.

    Emilio Ferrera wil duidelijk een Belgisch tintje geven aan zijn volgende werkgever, de Griekse club Panthrakikos. Volgens Het Nieuwsblad zou hij graag Mbo Mpenza (Anderlecht) en  Siramana Dembele (Standard) meenemen naar het warme schiereiland.

    Niet dat ze hem gemist hebben maar....Clarence Seedorf wil opnieuw voor Oranje spelen. Nochtans haakte de Surinaamse middenvelder zelf af voor het EK. Seedorf voelde te weinig respect van bondscoach Van Basten. Misschien dat hij nu dat wel krijgt als hij aan de slag gaat bij Ajax.

    Kanu, de nieuwe spits van RSC Anderlecht heeft voor het eerst van zich laten horen. De 20-jarige spits vertelde aan het Franstalige Gazettes des Sports, dat hij naar België is gekomen om te scoren en zeker niet zo wil eindigen als Triguinho, zijn landgenoot die er niets van bakte. Kanu, 1m90 groot en genoemd naar Nwankwo Kanu, heeft alvast vernomen dat ons kampioenschap fysiek erg zwaar is.

    Frank Boeckx lijkt op weg naar AA Gent. De doelman werd vorig seizoen bij STVV uit de basis gespeeld door Simon Mignolet. Bij AA Gent zal hij uiteraard pas tweede keus zijn. 

    KV Mechelen heeft na Guiseppe Rossini, David Grondin, Wouter Biebauw en Yannick Thoelen nu ook versterking gevonden in het Brusselse. Het neemt de 19-jarige rechterflankspeler Joachim Mununga over van FC Tubeke.   

    En verschrik u niet als u na een mogelijke EK-winst van Spanje een Spanjaard tegen het lijft loopt. De sportkrant Marca heeft namelijk opgeroepen dat elke voetbalminnende Spanjaard bij een eindzege zich kaal moet scheren. Telt dat ook voor Carles Puyol?


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    26-06-2008, 16:44 geschreven door daniel  
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EK: Poll: Lambert beste commentator
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Niemand minder dan Bram Lambert is volgens jullie de beste EK-commentator. Lambert haalde het met 42 procent van de stemmen makkelijk van zijn drie collega's: Polspoel, Mostinckx en Van Doorslaer. Deze laatste (26 procent) werd terecht tweede. Polspoel, voor mij persoonlijk de meest hatelijke commentator van het westelijke halfrond deelt zijn derde plaats met Wilfried Mostinckx. 
    In het gastenboek zijn er wat woorden gevallen betreffende wie nu de beste keeper is op dit EK. Om soelaas te brengen en iedereen de kans te geven zijn oordeel uit te spreken, kan je bij uefa2008  in een nieuwe poll nu de beste doelwachter op dit EK kiezen.
    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    26-06-2008, 15:56 geschreven door daniel  
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.*EK*: Dag 17: Die Türkei, Auf Wiedersehen
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Duitsland - Turkije 3-2: Het leek wel de omgekeerde wereld gisterenavond. Turkije dat gretig aan de partij begon en Duitsland dat in de laatste minuut scoorde. Als je dit EK gevolgd hebt, zou je dit scenario vooraf niet voor waar aannemen. De Turkse gretigheid werd beloond met één doelpunt, maar dat hadden er meer kunnen zijn. Ügür kan van dichtbij binnenknallen, Lehmann probeerde nog te redden maar trapte langs de bal. Halverwege de eerste helft zet de onvermijdelijke Lukas Podolski een knappe actie op, van links gooit hij voor, perfect in de voeten van Schweini (foto): 1-1. Dan is het nog tot in de tweede helft wachten vooraleer er weer één in het mandje ligt. Miro Klose, altijd de scorende man op grote toernooien alleen op dit niet, verrast een te late Rüstü op een hoge bal en kopt de 2-1 tegen de netten. Maar wie de Turken kent, weet dat het niet voorbij is. Niet ver voor het einde dook Semih Sentürk op aan de eerste paal, Lehmann was opnieuw geklopt. In de laatste minuut van de officiële speeltijd bezegelt Lahm na een knappe actie de match, in ware Turkse stijl dus. We zijn dan toch nog misschien op weg naar een droomfinale: Duitsland-Spanje
    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (2 Stemmen)
    26-06-2008, 15:53 geschreven door daniel  
    25-06-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EK*: Dag 9: Werelddoelman laat land in de steek
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Turkije - Tsjechië 3-2: Niet Tsjechië maar wel Turkije mag Kroatië bekampen in de kwartfinales. Na een bloedstollende partij wonnen de Turken met 3-2. Nochtans zag het er in het begin niet goed uit. Jan Koller en co dicteerden de wet. Bij de rust stond het 0-1; iets er na al 0-2. De eerste goal kwam op naam van de eerder genoemde reus. Daar waar het tegen Zwitserland misliep, de lange bal op Koller, lukte nu wonderwel. De immer ijverige Jaroslav Plasil verdubbelde de score. Over and out voor de Turken dacht u, maar Brückner gaf zijn jongens de opdracht om defensiever aan de dag te komen net terwijl de Turken in de match kwamen. De Euraziaten werden dan nog eens een handje geholpen door Petr Cech, die een absolute baalavond had. Opnieuw Arda Turan maakte de aansluitingstreffer. Sterspeler Nihat, alleen schitterde hij vooraf op dit EK al niet te fel, bracht Turkije erop en erover. De analisten van VT4 zijn blij dat de Turken erin blijven omwille van hun emotierijk voetbal. Ik denk dat deze motivatie enkel bij de kijkcijfers te vinden is, want spelen die Turken zo goed? Neen, en vervang emotierijk maar door agressief. Zo nekte hun natuur bijna nog hun avond. In de laatste minuut kreeg Volkan rood omdat hij Vlcek een klap verkocht. Sanli Tuncay moest in doel maar moest helaas niet in actie komen.

    Zwitserland - Portugal 2-0: Portugal was reeds zeker van kwalificatie en van groepswinst en dat merkte je ook. Acht basisspelers kregen rust. De vervangers, ook geen kleine namen, hadden er zin maar een doelpunt maken lukte niet. Helder Postiga kreeg nog de beste kans; nadat Quaresma hem knap aanspeelde, maar tevergeefs. Na de rust kwamen de Zwitsers opnieuw opzetten en dat resulteerde in 2 goals van Hakan Yakin. UIteindelijk doen de Zwisters het dan toch even goed als de Belgen 8 jaar geleden. Het was ook de allerlaatste wedstrijd met Kühn aan het roer. De bompa-bondschoach wordt vervangen door Ottmar Hitzfeld.

    Eindstand Groep A:

    1. Portugal 6
    2. Turkije 6
    3. Tsjechië 3
    4. Zwitserland 3 

    Smaakmakers:

    Qauresma (Portugal), Nihat (Turkije) en het duo Koller-Servet


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 1/5 - (1 Stemmen)
    25-06-2008, 15:11 geschreven door daniel  
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EK*: Dag 11: Frankrijk sluit slecht EK af
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Frankrijk - Italië 0-2: Les Bleus hebben het gisterenavond tegen wereldkampioen Italië niet gered. Nochtans begonnen ze gretig aan de partij maar een echte doelkans kwam er niet van. Toen Franck Ribéry na het kwartier uitviel, waren de Fransen van de kook en bakten ze er niets meer van. Toen de Italianen eindelijk doorhadden dat steeds die lange bal op Luca Toni geen zin had, begonnen zij eindelijk beter te voetballen en te profiteren van de slapende Fransen. Na toch weer een lange bal op Toni, kwam er toch succes. Abidal haalde deze laatste man neer: strafschop. Andrea Pirlo, in het Nederlands André piemeltje, knalde onhoudbaar voorbij Coupet. De doelman van Lyon hield nadien de Haantjes recht maar in de tweede helft kwam toch die tweede goal voor de Italianen. Een vrije trap van Daniele De Rossi week af op Henry: 0-2. Voorts speelde de squadra maar in feite zwak: wereldkampioenonwaardig. Hoe kun je als je in de meerderheid bent, meerdere vrije Franse spelers hebben? De Italianen mogen toch heus wat aan hun spel doen of ze gaan schaamteloos ten onder tegen Spanje in de kwartfinales.

    Nederland - Roemenië 2-0: Oranje B speelde gisterenavond. B? Van Persie-, Robben-, Huntelaar-, Heitinga- en Afellay-onwaardig noemen wij die term. De Italianen hadden gevreesd dat Nederland Roemenië zo maar zou laten winnen zodat zeker Italië en Frankrijk uitgeschakeld zouden zijn maar niets is minder waar. Dit Nederland is naar het EK gekomen om elke partij met glans te winnen. Wie waren de doelpuntenmakers van dienst gisterenavond: Opnieuw Van Persie én scoormachine Klaas-Jan Huntelaar. Zo eindigt de groep des doods in een 9 op 9 voor Nederland. Een groep des doods is dus een zwaar woord, het ging eerder om Oranje en drie kleine pierkes.

    Eindstand Groep C:

    1. Nederland 9
    2. Italië 4
    3. Roemenië 2
    4. Frankrijk 1

    Smaakmakers:

    Daniele De Rossi en Fabio Grosso (ijzersterk EK van die man) (Italië) en Nederland. 

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    25-06-2008, 15:07 geschreven door daniel  
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Rondvraag / Poll
    welke spler vind jij het beste van nederland
    van der sar
    ooijer
    bouma
    mathijsen
    heitinga
    van bronckhorst
    de zeeuw
    afellay
    van der vaart
    sneijder
    seedorf
    robben
    babel
    huntelaar
    van nistelrooy
    van persie
    stekelenburg
    Bekijk resultaat

    Gastenboek
  • hEEEy
  • ejj
  • CHIQUE BLOG!!
  • OJJ !

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek

    klik op de foto om de foto te vergroten
    kijk zkr eens op deze blog echt chik :
    http://www.bloggen.be/schoonheid_by_shari/
    kijk zekr eens op dees site
    http://www.hsdemeutelanaken.be/
    Een interessant adres?

    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs