Op pinksteren waren de jongens nog eenmaal te bewonderen op de tereinen van FC Dender waar we deelnamen aan het internationale tornooi aldaar waar tal van grote ploegen aanwezig waren en de druk vrij hoog was voor trainers en spelers.
Iedereen wou in schoonheid eindigen en we begonnen de eerste wedstrijd tegen thuisploeg Dender en het was meteen op het scherp van de snee, twee teams die vol voor de zege gingen, technisch knap voetbal brengen en de duels niet schuwen, meteen vuurwerk dus en in de laatste minuut trok Dender aan het langste eind en een 3-2 nederlaag voor onze mannen.
Volgende wedstrijd kregen we de jongens van het Nederlandse Capelle tegenover ons die een iets andere manier van voetballen brengen maar met veel inzet en snelheid van uitvoeren konden we een verdiende 1-0 zege behalen.
Ondertussen wisten we dat Dender verloren had tegen onze volgende tegenstander,de kustjongens van Koksijde en deze match wel heel cruciaal werd voor ons.
Koksijde is geen onbekende ploeg voor ons en iedereen weet dat ze een 'zwarte parel' in hun rangen hebben die net als onze Yari volgend seizoen blauw-zwarte kleuren zal dragen. Terug een erg spannende wedstrijd in zuiderse temperaturen en onze Iben (volgend seizoen in groen-zwarte kleuren) kon na een mooie actie de bal met de rechtervoet binnenduwen en de overwinning was een feit, KMSK Deinze eerste in zijn groep!!!
Na een gezellig middagmaal werk voor de afgevaardigde om uit te zoeken welke onze volgende tegenstanders zouden zijn en dit waren niet van de minsten, Bergen, Waaslandia (nl) en onze vrienden van Beerschot die ons ook niet vreemd zijn, zware tegenstanders dus......
Eerste wedstrijd tegen Bergen werd een verdiende 2-0 zege maar wel drie gekwetste spelers, de trainers met de handen in het haar net voor de topmatch tegen Beerschot.
Warre (voet),Milan (rug),Rune (ribben) Lander studs in de bil,Xander knie en hoofd en reken daarbij dat Iben nog krampen in de kuit kreeg en veel oplapwerk voor de medische staf dus.
Zo konden we Beerschot moeilijk bekampen en een logische 3-0 zege voor de mannen van den Beerschot.
Laatste wedstrijd kregen we weer een Nederlandse ploeg tegenover ons en indien we wonnen met enkele doelpunten verschil zat er nog kleine kans voor de finaleplaats in.....
We begonnen sterk aan de wedstrijd met twee grote kansen die net niet binnengingen en toen kwamen de bezoekers eenmaal over en de 1-0 op het bord, de moegestreden jongens konden geen vuist meer maken en onze laatste wedstrijd werd afgesloten met een nederlaag en meteen het einde van een zwaar seizoen.
Een mooie vijfde plaats op 32 teams is wel een schitterende prestatie van onze jongens!
Langs deze weg willen we ALLE SPELERS een heel dikke proficiat wensen voor hun inzet, leergierigheid op trainingen en de mooie momenten die we beleefd hebben dit seizoen.
We sluiten nog af met een BBQ (info volgt) waar we nog enkele spelers in de bloemetjes zullen zetten en daarna begint het aftellen naar de eerste training va het seizoen 2012-2013!!!!
Dankzij onze fotografen kunnen we u terug enkele leuke beelden laten zien van onze wedstrijden op het tornooi van KVK Kortrijk en onze galawedstrijd op het terrein van Vinkt naar aanleiding van hun 50 jarig bestaan.
5 1 Warre ( zeer mooie combinatie van achteraan via yari
6 1 Warre
Deinze Saint Michel : 3-0
1 0 Robbe
2 0 Robbe
3 0 Jitse (mooie goal met linkse
voet)
Deinze Jette : 1-0
1 0 Rune
Deinze - Antwerp : 1-1
0 1
1 1 owngoal via vrije trap van Robbe
Deinze Bergen
(elite team) plaatsingswedstrijd
0 0
verloren
via penaltys (bijna niemand heeft
gescoord bij ons)
Deinze Overijse
(kleine finale)
2 2
Verloop 0
1 , 1 1, 2- 1 , 2- 2
verloren
op penaltys (terug veel gemist)
Zeer
sterke prestatie van de jongens waar we terecht fier op mogen zijn, met een
beetje geluk spelen we voor plaats 1 en 2 maar toch, de vierde stek op dit
tornooi is super jongens, aan iedereen een heel dikke proficiat!!
De
trainers _________________________________________________________________________________________________
Na het tornooi van Brussels
waren we 's avonds nog present op het tornooi van Woluwe-Zaventem waar we een
vijfde plaats konden bemachtigen.
KMSK
Deinze- KAC Betekom 0-1
VK
Berchem- KMSK Deinze 0-6
KMSK
Deinze- Dilbeek Sport 1-2
CS Wépoin- KMSK Deinze1-4
KMSK
Deinze- Steenokkerzeel 10- 0 (5de plaats op 16)
Aan alle
spelers een dikke proficiat met de verdiende medaille!! ________________________________________________________________________________________________
Zondag waren we dan present op het tornooi van Drongen waar we de gelegenheid hadden om onze nieuwe spelers aan het werk te zien en daar konden we eveneens de vijfde plaats bemachtigen, proficiat voor de inzet!!
de trainers
Verder onze dank aan de afgevaardigden voor het bijhouden van de cijfertjes, mag ook eens gezegd worden, en aan de fotograaf van dienst