Na een knalprestatie van alle spelers op zondag mochten we in de "play-offs" strijden voor plaats 1 tot 4. Hieronder vinden jullie ook wat korte verslagen terug!
Wedstrijd 1: Excelsior Zedelgem - KM Torhout 3-1
Met de Interprovinciale U8 van KMT kregen we een evenwaardige tegenstander voorgeschoteld als eerste wedstrijd. De sparrejongens moesten voetbaltechnisch niet onder doen voor Excelsior, dat het iets moeilijk had om in hun spel te komen. Net toen we wel iets meer balbezit afdwongen, kregen we toch een domper te verwerken, 0-1. Zoals we onze manschappen kennen lieten ze niet de kopjes hangen, en gingen snel op zoek naar eerherstel. Net over halfweg was de gelijkmaker dan ook een feit na een doelpunt van Emiel Devos. Door deze tegentreffer waren de Torhoutse spelers even van slag, en daar profiteerde Excelsior tenvolle van: 2-1 via Riens!!! Vlak voor tijd deelde Giani Torhout nog helemaal de genadestoot toe, 3-1 en een stapje dichter bij een knap resultaat!!!
Wedstrijd 2: Excelsior Zedelgem - Club Roeselare 2-0
Zoals gevreesd werd het geen gemakkelijke opgave tegen een stug Roeselare. Aanvallend brachten onze tegenstanders weinig voor mekaar, maar verdedigend stonden ze wel sterk te acteren. Excelsior heerste, maar had ruim de tijd nodig om die Roeselaarse muur te slopen. Eens dit gebeurd stond meteen ook de voorsprong op het bord via Emiel Taveirne. Niet veel later vond ook Riens terug de weg naar de netten, en stond het zo heel snel 2-0! Hierna deden onze jongens geen gekke dingen meer en speelden de wedstrijd rustig uit... alweer 2/2!!!!
Wedstrijd 3: Excelsior Zedelgem - Sporting West Harelbeke 4-1
Net zoals gisteren werden we alweer geconfronteerd met de Harelbeekse ratten. Onze jongens hadden wel nog iets recht te zetten na het jammerlijke gelijkspel van gisteren. Toch zou het resultaat niet meer van belang zijn, want mede door het gelijkspel van Club Roeselare en KM Torhout was Excelsior al zeker van tornooiwinst. Toch was het ongeslagen blijven wel aanwezig in enkele hoofdjes, waardoor er wat onzeker gestart werd aan de wedstrijd. Mede hierdoor kwam Harelbeke dan ook na vier minuten spelen op voorsprong, 0-1! Lang was hun vreugde niet van duur, want twee minuten later konden beide ploegen er opnieuw aan beginnen na een goal van Voske, 1-1!!! Bij de tegenstanders werd heel hard geknokt voor de tweede plaats, maar die droom werd nog door Emiel Taveirne (2x) en Giani aan diggelen geslegen.
Speelden voor Excelsior Zedelgem: De Hertelfelt Odil, Devos Emiel, Guilly Kaylin, Buffel Giani, Vervaet Merlijn, Bolliou Tibe, Taveirne Emiel en Abeele Riens
Met enige fierheid mogen alle spelers terug kijken op een zeer geslaagd tornooi!In de zes afgewerkte wedstrijden werden er vijf overwinningen en één gelijkspel behaald. Ook het knappe doelpuntensaldo (13-3) is een prestatie om trots op te zijn!!! Maar vooral, alle spelertjes hebben heel veel gevoetbald en stuk voor stuk heeft iedere speler zich kostelijk geamuseerd., BELANGRIJK!!!!!
(eventueel andere foto's kunnen na doorsturen ook op deze blog geplaatst worden)


|