Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek
U7K Torhout 1992 KM
seizoen 2013 - 2014
26-10-2013
KMT - Ruddervoorde
Ziezo de eerste ronde van de competitie zit er alweer op. De tegenstander van vandaag was Ruddervoorde. De eerste 5minuten van de wedstrijd waren totaal voor onze KM boys. We kwamen snel 3-0 voor met doelpunten van Rube, Louis en Aediyan. Dan slordig positiespel, teveel uit posities lopen en te weinig duels en de bezoekers konden terug komen tot 3-2, net voor de rust kon Rube nog een doelpuntje mee pikken en zo was de ruststand 4-2.
De gasten werden goed wakker gehouden door trainer Kevin. Wat meestal het geval was tijdens de andere wedstrijden een mindere 2de helft was dit keer geen sprake. In een goeie 10 minuten klaarden onze boys de wedstrijd. 2x Rube en 1x Louis scoorden voor KM en zo stonden ze snel 7-2 voor. Dan een minder kwartier waarin opnieuw teveel uit posities werd gelopen. En de gasten konden terug komen tot 7-4. Kyandro hield nog enkele ballen tegen als gelegenheidsdoelman een dikke pluim!
Volgende week start de terug ronde met een thuiswedstrijd tegen zedelgem ploeg waarin we de eerste wedstrijd 12-9 tegen verloren hebben. Hopelijk kunnen we opnieuw een overwinning bij schrijven.
Zeer spannende wedstrijd en mooi om volgen. De 2 ploegen wilde maar 1 ding en dat is winnen. Maar het geluk zat deze keer meer aan de zijde van onze Km boys. Het werd een echt thriller van formaat maar een mooie en vooral deugddoende overwinning voor de gasten.
De wedstrijd starte goed met na enkele minuten een mooie trap van Rube die mooi in doel verdween. Onmiddellijk reactie van Oostkamp met de 1-1. Opnieuw waren onze boys aanzet met Aediyan die de 1-2 scoorde dan enkele gemiste kansen voor KM. En Oostkamp kwam terug in de match 2-2. Dan zorgden Lowie en Aediyan voor de 2-4 ruststand na 20min voetbal. Oef rusten eventjes de hoofden bij elkaar stoppen en klaar voor de 2de helft.
Maar hetzelfde beeld als andere weken bij het begin van de 2 de helft. Geen concentratie en geen duels en de voorsprong voor de jongens verdween zeer snel van 2-4 voor was het onmiddellijk 6-4 achter. Jens voorkwam een paar tegendoelpunten. Maar dan vonden de boys het genoeg. Samen zorgden ze voor de ommekeer van een 6-4 achter kwamen ze terug tot een 6-8 voorsprong. Ze gingen voor elkaar door het vuur als de ene een steek liet vallen herstelde de andere het. 2 x Lowie, Rube en Aediyan scoorden elk 1x. Oostkamp kwam nog eventjes aan het venster piepen maar verder dan 7-8 kwamen ze niet meer. En het was Rube die zijn goede wedstrijd zag bekroond met nog een doelpunt 7-9. Een verdiende maar zwaar bevochten overwinning. Als we wakker zijn vanaf het begin van de 2 de helft hadden we het niet zo moeilijk gehad om de eerste uitoverwinning te halen.
Een zeer mooie overwinning van onze boys, volgende week wacht Ruddervoorde en hopelijk houden we de overwinning thuis! En nogmaals een dikke proficiat voor de overwinning.
Vandaag was Loppem de tegenstander van dienst. Met voor de eerste keer Maxim als kapitein. De jongens stonden voor de eerste keer met de mooie nieuwe uitrusting aan de aftrap. Waarvoor dank aan de nodige sponsors en het bestuur voor deze inspanning. Jammer genoeg bracht dit niet het nodige geluk die de jongens nodig hadden. De wilskracht was er, de vechtlust was aanwezig alles was aanwezig, maar het mocht jammer genoeg niet zijn voor de jongens van de KM.
Eerste kans was voor KMT maar Luigi miste, de volgende kans was voor Loppem en deze was onmiddellijk raak. Gelukkig toonde de gasten de nodige wilskracht en beetje bij beetje voetbalden ze zicht weer in de wedstrijd. Aediyan voor de verandering eens op de rechtervleugel ipv op de 3, speelde zijn beste wedstrijd van het seizoen. Lowie en 2x Aediyan zorgden voor een 3-1 voorsprong. De gasten op weg naar een overwinning zo dachten we! Maar dit was zonder een superieure speler gerekend van Loppem . Hij en hij alleen speelde KM op een hoopje. Voor rust scoorde hij 7x en haalde Jens nog enkele gescoorde doelpunten uit zijn doel.En voor we het wisten was de voorsprong een 3-8 achterstand, Aediyan scoorde nog net voor rust en we konden rusten met een 4-8 ruststand.
Tweede helft was net van start gegaan en onmiddellijk scoorde Lowie de 5-8, dan kregen we nog een doelpuntje tegen. Dan een super 5minuten van de KM boys, Loppem wist niet waar ze het hadden en zo kwamen we terug tot 8-9. Alles op alles dan maar, maar dat was weer zonder de speler van Loppem gerekend. Hij zorgde er weer in zijn eentje voor dat KM niet dichter kwam dan de 8-9, hij scoorde enkele doelpunten en we stonden snel weer 8-13 achter. Ook te vermelden een zeer sterk keepende Jens die voorkwam dat Loppem niet meer kon scoren. De wedstrijd eindigde op een 11-15 voor de gasten van Loppem. Scoorden nog voor KM 2x Rube, 2x Lowie en Mauro, Kyandro, Aediyan scoorden elk 1x in de tweede helft. Het laatste doelpunt is trainer kevin nog het fierste op, woensdag bijna 20min getraind op hoekschoppen en dit bracht resultaat, goede hoekschop van Rube die aan de 2de paal werd binnen getrapt door Aediyan.
Op naar volgende week tegen Oostkamp, bij winst hebben de gasten eentje te goed van afgevaardigde Marnix. En hopelijk hebben we deze keer meer geluk!
Wedstrijd die in de eerste helft goed op en neer ging.
Onze jongens toonden zich rustiger voor doel met doelpunten van 3x Lowie en 1x Mauro gingen we rusten bij een logische en verdiende 4-2 stand.
Na de pauze een heel ander beeld. Het goede spel van de eerste helft was volledig verdwenen nergens te bespeuren. Misschien dachten de spelers dat een wedstrijd maar 1 helft duurde want het leek alsof Veldegem alleen stond te spelen. 4-8 was dan ook de eindstand. Vooral de wil om te winnen was de 2 de helft weg het vuur was er uit gekropen. Jammer als we de 2de helft hadden gespeeld zoals de eerste helft was de tweede overwinning een feit. Hopelijk volgende week eerherstel met opnieuw een thuiswedstrijd tegen Loppem.
Ik zei dat de spelers van Anderlecht eens mochten komen kijken. Maar blijkbaar hebben onze spelers naar hen gekeken. Van hoe het niet moet.
Niks was aanwezig in de wedstrijd geen duels, inzet, de wil om een wedstrijd te winnen was niet aanwezig.
Een eerste helft om snel te vergeten met een 4-0 ruststand. Na de pauze een goeie 10min konden we via rube en lowie terug komen tot 4-2 dan een paar kansen die meer verdiende. En dan terug een mindere 10min en snel was de partij gespeeld en een verlies met 8-2 tegen de mannen van Oedelem.
Volgende week wacht Veldegem in de voorbereiding verloren en een ploeg die nog niet verloren heeft in de competitie een verwittigd man is er 2 waard!
Eerst en vooral een dikke proficiat, ik zag deze week een gretige groep op training en dit resulteerde in een zeer mooie en dik verdiende overwinning.
KMT was heer en meester, de gasten uit Dosko werden snel bij de keel gegrepen door onze bende met doelpunten van Luigi, Kyandro en 2x Lowie stonden we snel 4-0 voor. Dan plooide we soms te veel terug naar achter en voor we het besefte hadden de bezoekers 2x de netten gevonden. Dit was dan ook de ruststand 4-2 voor KMT.
De 2 de helft was van een goed niveau enkele zeer mooie combinaties en voor we het wisten hadden Kyandro, Aediyan en Mauro er weer 7-2 van gemaakt.
Door enkele kleine foutjes in de verdediging kregen we nog 3 doelpunten tegen. 3x Lowie, Aediyan, Luigi, Rube deden nog de netten trillen in het stadio de velodromo.
Zo een mooie en klinkende overwinning van onze troepen 13-5 aub! Dank je wel
Een zeer mooie en goede wedstrijd, duels, inzet, de wil om te winnen, scherpte kortom alles wat een wedstrijd nodig heeft. Misschien kunnen de spelers van RSCA eens op bezoek komen en zien ze hoe het wel moet. Volgende week wacht een verplaatsing naar Oedelem en hopelijk kunnen we de eerste uitoverwinning bij schrijven
Wedstrijd die gelijk op ging tot aan de rust met een tussenstand van 4-6 voor onze jongens. Lowie scoorde 5 doelpunten in de eerste helft en kon Luigi ook zijn doelpuntje mee pikken. Een goeie eerste helft van de jongens , die beter was of de vorige week. Dit kon alleen maar het beste vermoeden voor de 2de helft.
Maar niks was minder waar een 2 de helft met veel weg geef doelpunten. En voor we het goed en wel besefte stonden we terug met beide voetjes op de grond. Van een 4-6 voorsprong naar een 9-6 achterstand.
2 x Lowie en weer Luigi konden nog scoren voor KM, maar verder dan 10-9 kwamen onze jongens niet. We kregen nog 2 doelpunten tegen met als eindstand een 12-9 voor de gasten van Zedelgem.
Volgende week wacht een thuiswedstrijd tegen Dosko Sint Kruis.
Hieronder kunt U een filmpje terug vinden die ik samen met trainer Dries heb opgenomen. Dit zijn nuttige oefeningen die je zoon kunnen helpen met het aanleren van het balgevoel.