Samen met een tweede ploeg U8 van KVK Westhoek werd ook door de U8 A deelgenomen aan de sterk bezette 4° Winterhappening Hector Tanghe ingericht door Torhout 1992 KM !! De verslaggeving van de sterke prestatie van de U8 b konden jullie al lezen op deze blog , maar nu volgt dan ook de wedstrijdverslagen van onze U8 A !
Reekswedstrijden :
KVK Westhoek U8 A - KSV Veurne 3 - 2 scoorden : Liam 2x en Owen
Onze jongens begonnen dit tornooi met veel vertrouwen en eisten dan ook vanaf het eerste fluitsignaal de bal op. Door het te kleine veld was het echter niet makkelijk om te combineren en werd er veelal vanuit het duel gevoetbald. Toen één van deze grond duels werd verloren op het middenveld , stond het uit het niets plots 0 - 1 en dit met een afstandsschot die net onder de lat binnenging ! We waren hierdoor verrast en voor we het goed en wel beseften stond het al 0 - 2 wederom na een verre trap. Daar de tijd begon te dringen veranderden we van tactiek en kregen de jongens de opdracht mee om recht vooruit en sneller te voetballen. Dit resulteerde al snel en kon Liam met 2 mooie trappen op doel de bordjes in evenwicht brengen. Westhoek ging nu op zijn elan door en dwong een resem hoekschoppen af. Met nog 2 minuten op de klok werd een zoveelste hoekschop perfect getrapt en werd enig mooi met veel overtuiging binnengekopt door Owen. De zeer belangrijke eerste wedstrijd werd alsnog gewonnen dankzij hun goede mentaliteit en ploeggeest , maar hiervoor zijn we wel vol aan de bak moeten gaan !
KVK Westhoek U8 A - KSK Snaaskerke 8 - 0 scoorden : Teylan 3x - Marcel 2x - Aiden, Matz en Owen
Na onze spannende openingswedstrijd moest er niemand meer op scherp worden gezet en wisten ze allen hoe het er aan toeging. Ze maakten het hen zelf dan ook veel makkelijker in match 2 door goed de bal te laten rond gaan en met enkele zeer mooi opgebouwde aanvallen werd de score vlot opgebouwd. Een ruime zege was hiervan het resultaat.
KVK Westhoek U8 A - Torhout 1992 KM U8 A 6 - 2 scoorden : Quinn 2x - Liam , Matz en Owen
We waren op onze hoede voor deze sterke thuisploeg daar de onderlinge confrontaties steeds pittige wedstrijden waren. Al vlug werd duidelijk dat Westhoek vandaag geen genade kende ! Ook nu werd de tegenstander bij de keel gegrepen en zoals het een roofdier betaamt , werd die pas echt losgelaten wanneer die echt hulpeloos wordt... Er waren enkele positiewissels die voor een paar spelers nieuw waren maar ook nu werden de opdrachten perfect uitgevoerd. Zeker vermeldenswaardig zijn de meerdere puike reddingen van onze doelman Aiden dewelke echt gesmaakt werden door onze talrijk supporterslegioen !! De score werd stapsgewijs opgedreven en pas diep in de wedstrijd moest onze doelman zich gewonnen geven waardoor de thuisploeg ook de nul van het scorebord veegde. Zeer volwassen wedstrijd van onze Westhoekboys !!
KVK Westhoek U8 A - KVC Ichtegem 9 - 0 scoorden : Owen 3x - Aiden en Quinn 2x - Liam en Teylan
In deze wedstrijd die eigenlijk nooit geen match was , werd dan ook de ruimste zege van het tornooi behaald. Al vlug werd duidelijk dat de jongens uit Ichtegem geen partij waren voor Westhoek. Er werd vlug en direct gevoetbald en bij meerdere doelpunten kwamen er slechts 2 baltoetsen aan te pas in de opbouw naar het scoren !!
KVK Westhoek U8 A - KVV Aartrijke 7 - 0 scoorden : Teylan 3x - Aiden 2x - Lim en Quinn
Onze laatste poulematch was qua kwaliteit en samenspel de minste van alle wedstrijden ! Het was niet de vermoeidheid die ons parten speelde maar wel de nonchalance en hoogmoed die ervoor zorgden dat de tegenstander zonder zelf goed te voetballen , in de wedstrijd bleef ! De Westhoekboys werden hierop gewezen door de coach langs de zijlijn. Er werden zelfs enkele vervangingen doorgevoerd om richtlijnen te kunnen doorgeven om het ploegbelang terug op het voorplan te krijgen ! Ploegbelang dewelke aanvankelijk sterk verwaarloosd werd in deze match !! Hierna werd geleidelijk aan terug meer gecombineerd waardoor logischer wijze de doelpunten volgden !! Opdracht volbracht en nu op naar de finale !!
Finalewedstrijd : KVK Westhoek U8 A - Torhout 1992 KM U8 B 9 - 2 scoorden : Marcel 3x - Aiden en Owen 2x - Liam en Matz
De finale beloofde spannend te worden temeer de tegenstander onze Westhoekvriendjes in hun laatste poulewedstrijd met ruime verliescijfers wandelen hadden gestuurd !! Westhoek U8 A was gewaarschuwd en stond klaar voor een sportieve revanche !! Iedereen was super gefocust en dit zagen we ook meteen op het veld. Met zeer veel drang naar voor werd de lokale ploeg constant onder druk gezet. Zij konden enkel wat dreigen met enkele hoekschoppen. Voor d erest was het al Westhoek dat de klok sloeg !! Aiden en Marcel waren een gesel voor hun rechtstreekse opponenten op de flanken ! Het was dan ook niet onlogisch dat de score via hun voetjes werd geopend en meteen dan ook maar snel werd opgedreven ! Afwisselend zorgden Matz en Owen voor het beukwerk op de neus , gekruid met goals , terwijl Liam op de staart als architect van de ploeg de lijnen uittekende ! Wanneer Torhout dan toch sporadisch door onze linies voetbalde was er nog steeds ons secuur sluitstuk Quinn om hen het scoren te beletten ! Last but not least , was er nog Teylan dewelke weer onvermoeibaar en met veel fysieke présence op verschillende posities zijn ploeg op sleeptouw nam ! Torhout besefte al heel snel dat ze hun eigen tornooi niet zouden winnen , want tegen dit ijzersterke Westhoekgeheel was er geen kruid opgewassen !!
Een mooi tornooi werd alzo winnend afgesloten na sterk collectief voetbal maar ook veel individuele creativiteit ! De supporters genoten alweer met volle teugen !
Trainer Claude was dan ook uitermate tevreden met deze sterke prestatie en tornooiwinst ! Trots en tevreden zong en danste hij dan ook mee na de winst in de finale !!
Trainer Patrick
|