Via de pers (HLN) en Facebook , vernemen we dat er de voorbije zaterdag in Hooglede hoogstwaarschijnlijk een kinderlokker aan het werk is geweest op de parking van het voetbalveld !!
De manspersoon zat in een groene personenauto en sprak spelertjes aan . Hij wilde hen stickerboeken laten inzien en ruilen en wilde hen alzo naar zijn wagen lokken !!
Tot op heden zijn nog geen andere meldingen van dergelijke praktijken geweest in de Ieperse regio. (maar Hooglede is niet eens zover...)
Daarom nog eens met aandrang vragen aan de ouders en/of grootouders om steeds hun voetballertjes te laten wachten nabij de kleedkamers en ze aldaar ook af te halen na de trainingen en/of wedstrijden!!
Ikzelf blijf altijd nabij de kleedkamers tot de laatste speler huiswaarts is met een ouder !!
Maak dan ook duidelijke afspraken met jullie kinderen inzake het afhalen na de trainingen of matchen !!
Zie niet in alles en nog wat iets verdachts !! Maar een beetje alertheid kan geen kwaad !!
Merk je iets verdachts op , laat het ons dan ook zo vlug mogelijk weten !
Kijk steeds eerst naar de nummerplaat van het voertuig , dan kleur , type , eventueel merk en heb je nog tijd of ben je in de mogelijkheid , memoriseer een persoonsbeschrijving !!!
Achteraf zijn we niets met als ... , moest ik dit of dat... , had ik het geweten...en dergelijke meer !!!
Samen moeten we zorgen voor de veiligheid van onze spelertjes !!!
Trainer Patrick
|